Skocz do zawartości

Wybór Wkładu Kominkowego


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
NOTO - wg mnie od tego jest forum aby uzyskać informacje


Kominka chciałbym używać jako dodatku który wprowadzi miłą atmosferę w domu. Mam centralne ogrzewanie więc nie potrzebuje montować i podpinać go do całego układu. Chodzi o to by ładnie wyglądał i był w miarę żywotny. Często ponoć szyby pękają w tanich kominkach czy to prawda?
Link do komentarza
Cytat

...
Kominka chciałbym używać jako dodatku który wprowadzi miłą atmosferę w domu. Mam centralne ogrzewanie więc nie potrzebuje montować i podpinać go do całego układu. Chodzi o to by ładnie wyglądał i był w miarę żywotny. Często ponoć szyby pękają w tanich kominkach czy to prawda?


Rozwazales budowe kominka bez wkladu - tzn otwartego? Ogien za szyba to juz nie to samo... Poza tym w tanich wkladach szyba wprawdzie nie peka ale za to szybko staje sie czarna od sadzy - a czeste czyszczenie potrafi zniechecic do uzywania kominka.
Link do komentarza
ja14 - nie myślałem nawet o czymś takim a przecież z tego byłby lepszy efekt znacznie icon_smile.gificon_smile.gif a czy z takiego otwartego kominka nie będzie dymu w domu??Nie znam się kompletnie na tym dlatego założyłem temat. Jeśli chodzi o finanse to wszystko jest zależne od tego jaki jest końcowy efekt bo oszczędzać na rzeczach przeznaczonych dla mnie nie lubie, 5000 zł wystarczy?jeśli nie to będzie więcej, tylko z głową coś chce wybrać
Link do komentarza
Cytat

NOTO - wg mnie od tego jest forum aby uzyskać informacje


Kominka chciałbym używać jako dodatku który wprowadzi miłą atmosferę w domu. Mam centralne ogrzewanie więc nie potrzebuje montować i podpinać go do całego układu. Chodzi o to by ładnie wyglądał i był w miarę żywotny. Często ponoć szyby pękają w tanich kominkach czy to prawda?




porównaj pierwotne pytanie z tym co napisałeś powyżej.
Zrozumiesz skąd moja wypowiedź. Ty nie chciałeś dowiedzieć się czegoś o kominkach. Ty w pierwszym pytaniu nie wiedziałeś do czego go chcesz używać.

Cytat

ja14 - nie myślałem nawet o czymś takim a przecież z tego byłby lepszy efekt znacznie icon_smile.gificon_smile.gif a czy z takiego otwartego kominka nie będzie dymu w domu??Nie znam się kompletnie na tym dlatego założyłem temat. Jeśli chodzi o finanse to wszystko jest zależne od tego jaki jest końcowy efekt bo oszczędzać na rzeczach przeznaczonych dla mnie nie lubie, 5000 zł wystarczy?jeśli nie to będzie więcej, tylko z głową coś chce wybrać



Powielam radę z wizytą w sklepie. W jednym miejscu w 30 min dowiesz się więcej niż tutaj przez kilka miesięcy pozyskująć informacje.

5000 zł na dobry kominek z obudową .... nie da się ! a jeszcze komin do tego jest potrzebny.
Link do komentarza
NOTO, pytać u jednego źródła... zaufać przypadkiem spotkanej osobie. Może uskutecznia własną propagandę? Wszystkie informacje należy przesiać, dobrze jest przepuścić przez katalizator forum, gdzie więcej osób z doświadczeniem zabiera głos. Ile zrobiłeś kominków, skoro uważasz że 5000zł to za mało?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...