Skocz do zawartości

Prośba o dodanie funkcji


Recommended Posts

Witam!
Mam prośbę do Administratora o dodanie pewnej funkcji do forum.

Na niektórych forach po kliknięciu w Nowe posty jest dostępna opcja Otwórz wszystkie w nowych oknach, która otwiera w nowych kartach wszystkie tematy w których są nieczytane posty. Jest to spore ułatwienie w przeglądaniu forum, bo nie trzeba ręcznie otwierać tych tematów, których czasami jest całkiem sporo.

Pozdrawiam,
mateuszlor
Link do komentarza
Ja bym jednak nie chciała takiej funkcji, dziękuję więc za nierozpatrzenie jej. Przecież nie wszystkie tematy są interesujące dla wszystkich, więc nie ma potrzeby, żeby wszyscy je przeglądali.
A jak ktoś ma myszkę ze scrollem, to jak się klika na scroll to w operze i firefox (tak przynajmniej u mnie jest) link otwiera się w nowym oknie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

icon_eek.gif Brak obrazka



Fajne emotikony Daggulka. icon_biggrin.gif
Ja jestem też przeciw. W moim temacie skleiły mi się posty(też życzenie forowicza) i nie podoba mi się to, ale przezyje. Pozatym niekoniecznie np. mój temat dla wszystkich jest ciekawy icon_neutral.gif po co ich męczyc zamykaniem go? Jak będą chcieli to se klikną na niego.
Link do komentarza
Cytat

też mi się to w praktyce mniej podoba niż w teorii ..... no ale - da się z tym żyć ... chyba ... icon_biggrin.gif




Nie marudź bo przynajmniej wpisy są w jednym poście a nie w 5 jeden pod drugim...

To nie ja podejmuję decyzję.

Tylko zapytałem. Funkcja okazała się przydatna i została wprowadzona w życie.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...