Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Dlaczego nie wybudowałbym domu szkieletowego?

Recommended Posts

Od 10 lat mieszkam w domu o szkieletowej konstrukcji i nie miałem żadnych problemów z domem. A co do anomalii pogodowych to dom przetrwał trąbę powietrzną, wokoło pozrywało dachy a u mnie nic. Może jakiś partacz zbudował taki dom szkieletowy w którym wszystko sie sypie. pozdrawiam.
  • 3 miesiące temu...
Gość Slap
Sarny w czarnowie? Chyba że styropianu... 30 lat tam mieszkałem i przy lesie i co najwyżej to można spotkać dzika, a nie sarnę. Koloryzowane troszkę.
Gość Mini
kompromitacja! W życiu nie miałabym zaufania do tego człowieka. Leje wodę, wyplata koszyki, jednym słowem pi... głupoty. Jeśli buduje tak, jak szyje swoją głupkowatą i zmyśloną historię, to TRZYMAJCIE się z daleka od tego, pożal się Boże, budowniczego. I śmieszno i straszno!
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Gość Zifa

Osobiście mam dom fabrykowany z gotowych elementów. Może jest w nim głośniej niż w domach morowanych ale reszta co tu jest opisane to stek bzdur! Natomiast z tym polewaniem dachu...😂😂😂 

• 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Gość Mądrala
"Tradycyjnym budownictwem" na terenie polski jest dom z bali lub mur pruski. Względnie cegła. Nie są nim natomiast pustaki, które nie wiadomo czemu są chrzczone jako "tradycyjne budownictwo".
7 minut temu, Gość Mądrala napisał:

"Tradycyjnym budownictwem" na terenie polski jest dom z bali lub mur pruski. Względnie cegła. Nie są nim natomiast pustaki, które nie wiadomo czemu są chrzczone jako "tradycyjne budownictwo".

A czemu nie, skoro jest przecież "przysłowiowe szczęście"?

• 4 tygodnie temu...

Skoro ciężko się to czyta, proponuję odnieść się do najtrudniejszych fragmentów i napisać komentarze. Skoro @Grzegorz masz wiecej doświadczenia od autora, podziel się kilkoma wskazówkami dla potomnych. Niech się ludzie uczą na swoich błędach lub na cudzym doświadczeniu. Moim zdaniem domy szkieletowe to reżim materiałowy i technologiczny. Reżim technologiczny, Poza dokumentacją i instrukcją rodem z IKEA potrzeba jeszcze wyszkolonych wykonawców.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...