Skocz do zawartości

wysyłka gadżetów za aktyw forum


Recommended Posts

zaznaczam że post ten nie ma na celu żadnej "napinki".
Chciałbym jednak się dowiedzieć czym się kieruje Redakcja wysyłając np. gazetki. Pytam bo jedni dostają w 4 dni a inni (np. ja) czekają 2 tygodnie. Nie jest to jakiś wielki kłopot bo zawsze wszystko dochodzi i to jest najważniejsze.
Nie jest to też prenumerata więc moja uwaga nie jest pretensją do nikogo. Ale jednak jak się czyta że ktoś dostaje w 4 dni a inny czeka 11 dni i nie dostał, to pytanie takie może się nasunąć.
I mały pikuś byłby gdyby chodziło tylko o gazetkę BD (bo ja mogę na nią czekać i czekać).
Ale zamówiłem żonie "Czas na Wnętrze" i ta mi truje że czeka i czeka...
Zamówiłem sobie też koszulkę BD, a już nie mam w czym chodzić do kościoła i kolejną niedziele musiałem zostać w domu.

Tak więc czuje pewne mrowienie w koniuszkach palców i w powietrzu mego mieszkania można poczuć delikatny zapach niepokoju...
Link do komentarza
no to się temu d(o)ręczycielowi dostanie. Za żonę, za BD, i za systematyczne osłabianie mojej wiary (brak koszulki).
Dziękuje za szybką odpowiedź. W sumie nie zwróciłbym uwagi na to, ale ostatnio sam pan wie, że przesyłka szła jeszcze dłużej i aż interweniowałem czy nie zapomniał pan wysłać. Ja to mem pecha (albo stary komputer za wolno wysyła maile)
Link do komentarza
Cytat

To ja również zgłaszam, że do chwili obecnej nie dostałam odpowiedzi z KBD icon_sad.gif


Tutaj musi Pani napisać więcej szczegółów, bo nic nie rozumiem.

Cytat

no to się temu d(o)ręczycielowi dostanie. Za żonę, za BD, i za systematyczne osłabianie mojej wiary (brak koszulki).
Dziękuje za szybką odpowiedź. W sumie nie zwróciłbym uwagi na to, ale ostatnio sam pan wie, że przesyłka szła jeszcze dłużej i aż interweniowałem czy nie zapomniał pan wysłać. Ja to mem pecha (albo stary komputer za wolno wysyła maile)


Tak, a moja interwencja polegała na zapewnieniu, że wysłałem. Niestety po oddaniu do wysyłki nie mam wpływu na szybkość doręczenia paczki.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...