Skocz do zawartości

Aranżacja mieszkania.


Recommended Posts

Witam,
mamy do aranżacji 40 metrową kawalerkę.

Oryginalnie wygląda tak:

Brak obrazka

Chcemy jednak maksymalnie powiększyć to mieszkanie. Poniżej nasza propozycja, początkowo zamierzaliśmy otworzyć kuchnię na pokój i usunąć ścianę między przedpokojem a pokojem. Zdecydowaliśmy się jednak na zostawienie zamkniętej kuchni i wyburzenie ścianki między pokojem a przedpokojem. Nasza obecna wersja znajduje się na poniższym obrazku.

I tutaj mamy do Was prośbę o pomoc, sugestie i pomysły.

Brak obrazka

- Po pierwsze, czy uważacie, że takie rozwiązanie jest ok?
- Ja Waszym zdaniem rozwiązać kwestie tego, aby wchodząc przez drzwi wejściowe nie wchodzić bezpośrednio do pokoju. Pomyśleliśmy, o tym aby zostawić kawałek pierwotnej ściany między pokojem a przedpokojem. Później może jeszcze metr ścianki w wysokości mniej więcej do pasa. Macie może jakieś inne pomysły?
- Bardzo nam zależy, na jakieś propozycji rozmieszczenia mebli, potrzebne oczywiście są jakieś szafy, kanapa (w nocy będzie spełniała rolę łózka do spania), miejsce na telewizor (najlepiej go powiesić), przydałby się też jakiś kącik na biurko.

Wielu z Was ma pewnie do czynienia z tym na co dzień, dlatego prosimy Was bardzo o pomoc, która z cała pewnością okaże się nieoceniona.

W mieszkaniu będą mieszkały dwie młode osoby, bez dzieci.

Z góry dziękujemy za pomoc, i pamiętajcie o tym, że każdy pomysł może być doskonałą inspiracją.

Pozdrawiamy
Magda i Łukasz

Link do komentarza
Na początek wstaw rzut taki jak powyżej ale w odpowiednich proporcjach.
Chciałem się do tego przysiąść ale mi z obecnych proporcji wychodzi, że pokój ma 53,5 m2 icon_smile.gif
Bez dokładnych wymiarów poszczególnych ścian nic nikt Ci nie doradzi bo wymiary to kluczowy element, zwłaszcza w małych pomieszczeniach/mieszkaniach.
Link do komentarza
Cytat

Na początek wstaw rzut taki jak powyżej ale w odpowiednich proporcjach.
Chciałem się do tego przysiąść ale mi z obecnych proporcji wychodzi, że pokój ma 53,5 m2 icon_smile.gif
Bez dokładnych wymiarów poszczególnych ścian nic nikt Ci nie doradzi bo wymiary to kluczowy element, zwłaszcza w małych pomieszczeniach/mieszkaniach.



Niżej rzut z wymiarami, wiem że są pewne zasady wymiarowani, nie znam ich jednak, ale mam nadzieję, że tak tez będzie ok.

Brak obrazka
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...