Skocz do zawartości

remont w kuchnii


Recommended Posts

Witam Serdecznie

chce wyremontowac sobie kuchnie, mieszkanko w bloku. na srodku mojego sufitu jest pekniecie ktore idzie przez caly sufit. w jednym miejscu tynk odszedl od sufitu i spokojnie mozna go zerwa chwytajac reka.tak myslalem zeby zerwac to ale co dalej?? czy zagruntowac dobrze ta powierzchnie i zaprawa to wyrownac ?? nie wiem co zrobic by to pozniej drugi raz nie odparzylo bo na scianach i suficie chce dac gipsowke co z tym zrobic? jestem poczatkujacym w tej sprawie i dlatego prosze o rade i z gory bardzo dziekuje icon_smile.gif Edytowano przez danielos20 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość stach
Na pewno musisz zerwać tynk - można, opukując, wybrać miejsca już odspojone, stłuc tynk i wytynkować ponownie sufit, pewniej będzie położyć cały sufit od nowa, tylko nie każdy to porządnie potrafi zrobić.
Co nazywasz "gipsówką"? gładź gipsową, tynk gipsowy?
Pisz po polsku - polskie litery, kropki, duże litery - będzie Ciebie łatwiej zrozumieć... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
ja mam w mieszkaniu taką szczelinę w suficie (blok z wielkiej płyty) i ona już była czyszczona, łatana, klejona i ciul wie co jeszcze, a i tak zawsze pękała. Rok temu robiąc remont mieszkania (bo do sprzedaży) kupiłem piękną dechę, przykręciłem po długości szczeliny i niech sobie teraz pęka. Dechę malłem bejcą, przykręciłem 3 ozdobne haki, kupiłem 3 unikalne rośliny w unikalnych koszykach icon_biggrin.gif i powiesiłem. Szczelina jest pod dechą, sufit nabrał nowego "wymiaru" i wszyscy są szczęśliwi icon_smile.gif

Polecam.
Link do komentarza
Cytat

ja mam w mieszkaniu taką szczelinę w suficie (blok z wielkiej płyty) i ona już była czyszczona, łatana, klejona i ciul wie co jeszcze, a i tak zawsze pękała. Rok temu robiąc remont mieszkania (bo do sprzedaży) kupiłem piękną dechę, przykręciłem po długości szczeliny i niech sobie teraz pęka. Dechę malłem bejcą, przykręciłem 3 ozdobne haki, kupiłem 3 unikalne rośliny w unikalnych koszykach icon_biggrin.gif i powiesiłem. Szczelina jest pod dechą, sufit nabrał nowego "wymiaru" i wszyscy są szczęśliwi icon_smile.gif

Polecam.



nieźle ... poprawiłeś mi humor z wieczorka .... rewelacja ... icon_biggrin.gif

moi rodzice to załatwili tapetą raufaza .... rozważali kasetony , ale wybiłam im ten badziew z głowy .... wykleili sufit raufazą - można malować .... pęknięcia nie widać .... problem załatwiony .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...