Skocz do zawartości

Jedyna recepta na ładny trawnik


Recommended Posts

autor nie wziął jednak pod uwagę, że nie wszyscy "dziedziczą" działkę z kawałkiem lasu. Nie ma zatem co się chwalić, zwłaszcza, gdy się nie przyłożyło ręki do powstania tego lasu. No chyba, że jest inaczej, w co wątpię.
Link do komentarza
Da sie mieć ładny trawnik, ale trzeba o niego systematycznie dbać - grabić, podlewać w czasie upałów, w razie czego dosiewać, jak trawa się przerzedzi, często kosić, można tez podlewać rozmaitymi środkami, które będą wspomagały jej wzrost - sporo przy tym roboty, ale tak niestety jest.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Gość Miro
Szanowny autorze a ja nadal chciałbym usłyszeć przepis na ładny trawnik bez placków, kretów i mleczy wszak kilka drzew nie zniweluje problemów, które zostały tu poruszone...
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Gość marek
kot na krety niewiele pomaga - ja mam z nimi katorgę - próbowalem już chyba wszystkiego i dalej mają się swietnie ...jezeli ktoś zna naprawdę skuteczny sposób, to chętnie wysłucham....
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 4 lata temu...
Ciężki temat z tymi kretami. Z roku na rok temat ciągle się powtarza, a mi już opadają ręce. Mam już chęć rozkopać i założyć nowy trawnik, a pod spód położyć siatkę na krety. Znajomi kupili w tamtym roku siatkę strongnet i mają spokój. Czy jest może jeszcze jakiś inny SKUTECZNY sposób ?
Link do komentarza
Gość Angelika

Wyobrażam sobie jak pięknie może wyglądać trawnik Pana sąsiadów, tylko niestety osoby pracujące w dzisiejszych czasach nie mogą sobie na to pozwolić, właśnie ze względu na brak czasu. Na dobrą sprawę razem z mężem wykonujemy tylko podstawowe zabiegi takie jak podlewanie, koszenie i raz w roku nawożenie. Może to nie jest to co by mnie zadowalało,ale wiadomo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Natomiast na krety zastosowałam właśnie siatkę. Chyba nie ma nic lepszego na rynku.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...