Skocz do zawartości

Zapytanie do Administratora


Recommended Posts

18 minut temu, daggulka napisał:

Też tak uważam.

Kolejny raz sprawdził się fakt, że rozmowy światopoglądowe wcześniej, czy później wymykają się spod kontroli i robi się rzeźnia.

Pozostaje powrót do starej formuły bez tematów drażliwych, albo zamknięcie wątku.

Daga to było wałkowane z X razy i to normalne bo jesteśmy ludźmi,  robi się gorąco gdy rozmowy stają się zbyt szczere. Ale dystans maleje w miarę trwania rozmów. Pozostają jedynie chyba resety od czasu do czasu. 

Link do komentarza
1 godzinę temu, daggulka napisał:

Też tak uważam.

Kolejny raz sprawdził się fakt, że rozmowy światopoglądowe wcześniej, czy później wymykają się spod kontroli i robi się rzeźnia.

Pozostaje powrót do starej formuły bez tematów drażliwych, albo zamknięcie wątku.

Nie da się, po pewnym czasie i tak powróci w takiej formie jak jest teraz, lub w jeszcze gorszej wersji.

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, animus napisał:

po pewnym czasie i tak powróci w takiej formie jak jest teraz

Powróci, może nie...

Wiem, przykładam do tego swoje wpisy...

Aleeee... Napiszę co o tym myślę - może to wywoła wzburzenie albo burzę...

 

Kilka razy pisałem już, że rodzinna atmosfera na tym wątku, a poprzednich latach, zaburzana była przez kilku userów, których dało się jakoś stonować, utemperować, wyrzucić, bądź skłonić do zamknięcia się - ci są dalej w wykazie userów, może podczytują, ale się nie włączają do dyskusji - zapewne z różnych powodów... Przez te zaburzenia odszedł stach i uroboros... podczytywał i powrócił podczytywacz...

 

 Kolejny raz napiszę, że po reaktywacji naszego skądinąd sympatycznego usera zenka - sytuacja powoli wyrwała się spod kontroli... Nie boję się stwierdzić, że pod jego wpływem znalazł się Henio, który jest facetem zapalczywym i nie potrafił w odpowiednim momencie stonować swoich wypowiedzi - poszedł na całość i po bandzie, co skończyło się jego banem nieodwracalnym, po kilku "upomnieniach"... Wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że jest on wśród nas pod inną postacią i podczytuje - był uzależniony od forum i części towarzystwa forumowego...

Jego -zenka - zadziwiająca chęć dominowania i udowadniania na siłę WSZYSTKIM, że on ma rację we WSZYSTKICH tematach i dyskusjach, że jest jedynie logiczny i obiektywny - powodowała i nadal pewnie będzie powodowała nieodpartą chęć nas wszystkich, pokazania swojego, innych, od zenkowych poglądów, w jakimkolwiek poruszanym temacie na forum... To zawsze powodowało wzrost temperatury rozmowy i do powstawania goownoburz, kończących się najczęściej interwencją moda, czy  - tak jak teraz - Admina...

Ostatnio zenek skupił się na Dagowym temacie i nawet nie próbował na innych tematach się udzielać...

Taki rozwój sytuacji przyśpieszył odejście wielu userów, bardziej stonowanych i skupionych na istocie tego forum, a więc pomaganiu potrzebującym i odpowiadaniu pytającym w tematach forum BD...

Taki rozwój sytuacji spowodował uruchomienie opcji IGNORUJ przez kilku userów... (ciekawe, czy @aaaa ignoruje też zenka, czy tylko mnie i retro..., ale właściwie to jego wybór :bezradny:)...

 

Reasumując - może nie mam racji, może to ja jestem głównym winowajcą rozpieprzającym Dagowy tomat, może nie głównym, ale przyczyniającym się... ale jeśli zenek sam się nie będzie tonował, to faktycznie

1 godzinę temu, animus napisał:

po pewnym czasie i tak powróci w takiej formie jak jest teraz, lub w jeszcze gorszej wersji.

Z tym, że do GORSZEJ WERSJI po prostu nie dopuści Administracja... bo nie może sobie na to pozwolić...

 

Proszę o łagodny wymiar kary :ih:

 

 

Link do komentarza
3 godziny temu, daggulka napisał:

Też tak uważam.

Kolejny raz sprawdził się fakt, że rozmowy światopoglądowe wcześniej, czy później wymykają się spod kontroli i robi się rzeźnia.

Pozostaje powrót do starej formuły bez tematów drażliwych, albo zamknięcie wątku.

Ale Ty również pięknie podlewałaś te ognisko benzyną:D

 

Ale mały reset wszystkim pomoże , według mnie . Nie będą się pojawiać deb.... drażliwe memy i komenty to i popierdółkowo wróci do dawnej świetności , poobijane , kulawe , ale może wróci:D

6 minut temu, podczytywacz napisał:

Jego -zenka - zadziwiająca chęć dominowania i udowadniania na siłę WSZYSTKIM

Zenek się nie odzywa dopóki ktoś nie wjedzie na jego wiarę butem , tak jak robisz to Ty i retro. Nie zauważyłeś tej prawidłowości ?Z mhtylem było to samo .

Po co w wątku który ma być jasny , słoneczny nawet , przytulny , kawowo ciastkowy , wklejać tematy o pedofilii , wałach rządu ( tego i poprzedniego ) , a niektórzy robią to notorycznie?

 

Pamiętam jaki był ten wątek jak się wpisywałem na forum ..............fajny był .

Link do komentarza

 

29 minut temu, joks napisał:

popierdółkowo wróci do dawnej świetności ,

 

To se ne vrati.

 

W tym temacie, pisały Kobiety - nawet sporo ich było ..........

Teraz pisze tylko jedna.

I to nasza wina - niby mężczyzn.

Jeden tu notorycznie obrzuca epitetami jedyną pozostałą "sztukę", a reszta zbywa to milczeniem  - czyli akceptuje.

A przecież płeć nadobna naszym skarbem jest i "rycerze" powinni jej bronić - zawsze.

Coś mi się wydaje, że z rycerstwa to zostały nam tylko zakute pały.

 

Składam deklarację, że w nowej osłonie tego tematu, będę ciął bez uprzedzenia i wyjaśnień, wszelkie prostackie i chamskie odzywki wobec Naszej "rodzynki".

 

Edytowano przez bajbaga
brak spacji (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
26 minut temu, podczytywacz napisał:

Powróci, może nie...

Wiem, przykładam do tego swoje wpisy...

Aleeee... Napiszę co o tym myślę - może to wywoła wzburzenie albo burzę...

 

Kilka razy pisałem już, że rodzinna atmosfera na tym wątku, a poprzednich latach, zaburzana była przez kilku userów, których dało się jakoś stonować, utemperować, wyrzucić, bądź skłonić do zamknięcia się - ci są dalej w wykazie userów, może podczytują, ale się nie włączają do dyskusji - zapewne z różnych powodów... Przez te zaburzenia odszedł stach i uroboros... podczytywał i powrócił podczytywacz...

 

 Kolejny raz napiszę, że po reaktywacji naszego skądinąd sympatycznego usera zenka - sytuacja powoli wyrwała się spod kontroli... Nie boję się stwierdzić, że pod jego wpływem znalazł się Henio, który jest facetem zapalczywym i nie potrafił w odpowiednim momencie stonować swoich wypowiedzi - poszedł na całość i po bandzie, co skończyło się jego banem nieodwracalnym, po kilku "upomnieniach"... Wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że jest on wśród nas pod inną postacią i podczytuje - był uzależniony od forum i części towarzystwa forumowego...

Jego -zenka - zadziwiająca chęć dominowania i udowadniania na siłę WSZYSTKIM, że on ma rację we WSZYSTKICH tematach i dyskusjach, że jest jedynie logiczny i obiektywny - powodowała i nadal pewnie będzie powodowała nieodpartą chęć nas wszystkich, pokazania swojego, innych, od zenkowych poglądów, w jakimkolwiek poruszanym temacie na forum... To zawsze powodowało wzrost temperatury rozmowy i do powstawania goownoburz, kończących się najczęściej interwencją moda, czy  - tak jak teraz - Admina...

Ostatnio zenek skupił się na Dagowym temacie i nawet nie próbował na innych tematach się udzielać...

Taki rozwój sytuacji przyśpieszył odejście wielu userów, bardziej stonowanych i skupionych na istocie tego forum, a więc pomaganiu potrzebującym i odpowiadaniu pytającym w tematach forum BD...

Taki rozwój sytuacji spowodował uruchomienie opcji IGNORUJ przez kilku userów... (ciekawe, czy @aaaa ignoruje też zenka, czy tylko mnie i retro..., ale właściwie to jego wybór :bezradny:)...

 

Reasumując - może nie mam racji, może to ja jestem głównym winowajcą rozpieprzającym Dagowy tomat, może nie głównym, ale przyczyniającym się... ale jeśli zenek sam się nie będzie tonował, to faktycznie

Z tym, że do GORSZEJ WERSJI po prostu nie dopuści Administracja... bo nie może sobie na to pozwolić...

 

Proszę o łagodny wymiar kary :ih:

 

 

 

Bardzo obszerny post - obawiam się, że ta "rodzinna" atmosfera nie wróci, dopóki będą w temacie ścierające się frakcje. Czyli nigdy.

 

19 minut temu, joks napisał:

Ale Ty również pięknie podlewałaś te ognisko benzyną:D

 

Ostatnio faktycznie się nie hamowałam. Nie poradzę, że niektóre persony działają na mnie jak płachta na byka. Jestem tylko człowiekiem.

 

19 minut temu, joks napisał:

Ale mały reset wszystkim pomoże , według mnie . Nie będą się pojawiać deb.... drażliwe memy i komenty to i popierdółkowo wróci do dawnej świetności , poobijane , kulawe , ale może wróci:D

 

Porzuciłam chyba tę nadzieję.

 

19 minut temu, joks napisał:

Zenek się nie odzywa dopóki ktoś nie wjedzie na jego wiarę butem ,

 

Zgłaszam sprzeciw. To nieprawda.

 

19 minut temu, joks napisał:

 

Pamiętam jaki był ten wątek jak się wpisywałem na forum ..............fajny był .

 

Ja też pamiętam, sama go zakładałam. Tym bardziej jest mi przykro.

2 minuty temu, bajbaga napisał:

 

 

Tose ne vrati.

 

W tym temacie, pisały Kobiety - nawet sporo ich było ..........

Teraz pisze tylko jedna.

I to nasza wina - niby mężczyzn.

Jeden tu notorycznie obrzuca epitetami jedyną pozostałą "sztukę", a reszta zbywa to milczeniem  - czyli akceptuje.

A przecież płeć nadobna naszym skarbem jest i "rycerze" powinni jej bronić - zawsze.

Coś mi się wydaje, że z rycerstwa to zostały nam tylko zakute pały.

 

Składam deklarację, że w nowej osłonie tego tematu, będę ciął bez uprzedzenia i wyjaśnień, wszelkie prostackie i chamskie odzywki wobec Naszej "rodzynki".

 

 

Jest mi bardzo miło :x .... wróciłeś :)

 

Link do komentarza
4 minuty temu, daggulka napisał:

Zgłaszam sprzeciw. To nieprawda.

Prawda - czyściutka. Reaguję - nie inicjuję. Przyczyna   >   skutek. Staram się nawet opóźniać reakcję.

Wątek jest zamrożony - jeśli nikt nie wykasował postów - łatwo sprawdzić.

Taki test na twoją obiektywność - może raz - taką zwykłą.

 

7 minut temu, bajbaga napisał:

Jeden tu notorycznie obrzuca epitetami jedyną pozostałą "sztukę", a reszta zbywa to milczeniem  - czyli akceptuje.

no to wymień, kto - pokaz notoryczność - rycerzu. Na przykładach.

Bo cos mi się zdaje, że programowa cenzura ci sie przyśniła - rycerzu.

 

39 minut temu, podczytywacz napisał:

rodzinna atmosfera na tym wątku

rodzinna atmosfera kojarzy mi się z kulturą osobistą nieodłącznie.

 

Mam kolegów innej wiary, mam też w rodzinie niewierzących, no i takich, którzy  ogole się nad tym nie zastanawiają  - nigdy takie argumenty, jak tu - nie pojawiaja się w rozmowie. Inna rzecz - że poziom sokuzburaka i wiochy akurat im też nie odpowiada, jak i durnych memów.

Kwestią jest zachowanie poziomu kultury, który nie dotyka osobiście pozostałych. I argumentów na poziomie, zamiast prostackich. To znowu kwestia elementarnej subtelności.

Jak ktoś nie rozumie, to hasła:

"Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe."

Ostatecznością jest nietykanie tematów drażliwych - skoro niektórzy nie są w stanie utrzymać ww warunkow.

 

Ktoś wylewa żółć na forum. Skoro musi, niech. Ale niech zachowa kulturę i jakąś tolerancje, subtelność.

Jak nie wie, o co chodzi - to inaczej - niech się zastanowi, co może jego samego dotknać do żywego -  czy warto to robić w tym wątku.

 

Jeszcze jedna opcja mi sie jawi - ale może to zostawię na razie... 

 

27 minut temu, daggulka napisał:

jest mi przykro.

też...

 

13 minut temu, joks napisał:

Większość .........ehhhh:bezradny:

 

przytlaczająca :scratching:

 

 

Link do komentarza
4 minuty temu, an-bud napisał:

może najpierw słowo wytłumaczenia.... i za chwilkę zdecyduje :)

Oczywiście. Kasuję wątki polityczne, z założenia to forum budowlane. Rozumiem ideę istnienia tematów pobocznych od budownictwa, ale jeden Panel dyskusyjny wystarczy, a i tam mam nadzieje, że polityka nie będzie dominująca.

Jeśli chciałbyś pomóc Użytkownikom tego Forum w tematach budowlanych to będę wdzięczny.

Link do komentarza

przed chwlą sksowany został trzeci.... żegnam się z forum

2 minuty temu, Redakcja napisał:

Oczywiście. Kasuję wątki polityczne, z założenia to forum budowlane. Rozumiem ideę istnienia tematów pobocznych od budownictwa, ale jeden Panel dyskusyjny wystarczy, a i tam mam nadzieje, że polityka nie będzie dominująca.

Jeśli chciałbyś pomóc Użytkownikom tego Forum w tematach budowlanych to będę wdzięczny.

To byli tylko dziennikarze obywatelscy (dobrzy dziennikarze) i temat założony w hyde park .  Mam tu kilku dobrych znajomych (znam ich osobiście) Wkurzyłem się na traktowanie mnie jak dzieciaka... kasowanie bez wyjaśnienia sprawy.

Link do komentarza
2 godziny temu, zenek napisał:
3 godziny temu, bajbaga napisał:

Jeden tu notorycznie obrzuca epitetami jedyną pozostałą "sztukę", a reszta zbywa to milczeniem  - czyli akceptuje.

no to wymień, kto - pokaz notoryczność - rycerzu. Na przykładach.

Bo cos mi się zdaje, że programowa cenzura ci sie przyśniła - rycerzu.

Ryszard ma oczywiście rację. 

Do Dagi to co chwilę takie durne uwagi o jej bezmyślności czy kwestionujące jej inteligencję.

Wiele zostało usunięte, więc nie warto szukać, ale dziwię się że Daga nie pisze o tym wprost, pewnie dlatego że i tak ma typa tam gdzie słońce nie dochodzi.

Albo wyzywanie wszystkich od chamów i prostaków, bo ktoś napisał coś co rycerzowi kościoła akurat nie pasi. 

A to tylko przykład z przedostatniej strony:

 

 Dnia 17.01.2022 o 16:30, demo napisał:

świetnie daje sobie ze wszystkimi radę.

 

zenek napisał:

nie tyle z wszystkimi - ile z waszym chamstwem i nietolerancja

Doliczyłbym jeszcze prymitywność i prostactwo.

Są subtelne różnice w ww znaczeniach - ale razem znakomicie się uzupełniają

Dotyczą głównie tzw kultury osobistej - ne wiem, cy wiesz, co to jest 

 

Nosz kurna co to jest??? i pisze taki jeszcze że nie wie jak poradzić.:scratching:

 

3 godziny temu, zenek napisał:

widzę Redakcje - pozdrawiam i współczuję

ale nie wiem, co więcej poradzić 

Najlepiej nie rób nic, bo wszystko co robisz to obrażanie ludzi myślących inaczej niż Ty.

Link do komentarza

 

9 minut temu, demo napisał:

wyzywanie wszystkich od chamów i prostaków, bo ktoś napisał coś

Nie wszystkich,  i nie ktoś coś.

Było tego multum w formie poniżej minimum kultury. Chamy i prostaki - są mniej więcej równoważne ze złodziejami, faszystami, zbokami, itp. Tych trzech ostanich używacie namiętnie, nie licząc innych - powinieneś czuć satysfakcję.

Dodatkowo brak tolerancji prostacko demonstrujecie - słowa mają swoje znaczenie - wg znaczenia ich używam.

17 minut temu, demo napisał:

Do Dagi to co chwilę takie durne uwagi o jej bezmyślności czy kwestionujące jej inteligencję.

to nie ja. Bardzo to rzadko robię. Mamy równowagę w tym z Dagą, z przewagą Dagi. Daga dominuje... 

mnie to nie przeszkadza, lubię kobiety moderujące :) 

 

20 minut temu, demo napisał:

Nosz kurna co to jest??? i pisze taki jeszcze że nie wie jak poradzić.:scratching:

no bo nie wiem

i nie wiem, czy czujesz, co to jest kultura osobista

taka specyficzna wartość - niezależna od wykształtu ...

 

 

24 minuty temu, demo napisał:

Najlepiej nie rób nic, bo wszystko co robisz to obrażanie ludzi myślących inaczej niż Ty.

:wallbash:

 

39 minut temu, demo napisał:

Najlepiej nie rób nic,

:)

 

Wlaściwie OK

Zrobię se bana do końca stycznia na wątku,  potem może przedłużę - może to podniesie kulturę postów?

Oby :)

Link do komentarza
54 minuty temu, demo napisał:

Ryszard ma oczywiście rację. 

Do Dagi to co chwilę takie durne uwagi o jej bezmyślności czy kwestionujące jej inteligencję.

 

Tak, ale całkowicie pomijasz drugą stronę medalu. Ona też nie jest kryształowa Daga pod tym względem.

1 minutę temu, an-bud napisał:

retruś jest zajefajny.... piliśmy na zlocie :) jak jeszcze mogłem

jak z wszystkim, także z tym można polemizować.

 

Ja mam trochę inne wspomnienia pozlotowe...

Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

i nie wiem, czy czujesz, co to jest kultura osobista

taka specyficzna wartość - niezależna od wykształtu ...

Co się odezwiesz to obrażasz, bo to oczywiście sugestia że ja jej nie mam.:yellowcard1:

Już chyba wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że każdy kto ma inne poglądy to według ciebie prymityw i prostak bez kultury osobistej.:patyk:

 

 

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, joks napisał:

Nie liczyłbym

spróbuję - wierzę tez w ludzi :)

10 minut temu, demo napisał:

każdy kto ma inne poglądy to według ciebie prymityw i prostak bez kultury osobistej

to nie kwestia poglądów - tylko formy wyrazania ich

swoich -  i formy wyrażania sie o cudzych poglądach

to kwestia własnie kultury osobistej

Link do komentarza
10 minut temu, demo napisał:

jest jednak pewna subtelna róznica w która stronę to idzie

no to skontroluj też siebie.

mieliśmy parę scysji z Dagą - ale nie pamiętam - bym ją chciał obrazić.

Ale skoro raz czy dwa podniosła temperaturę i użyła twardych bezpośrednich słów (nie chamskich raczej) - no to odpowiedź tez była bezpośrednia. Na zasadzie pozostawania na poziomie tej samej ekspresji.

 

Kwestią zupełnie inną są argumenty i  posty poniżej pasa.... 

to od razu wymiata kulturę...

a na wątku nie są rzadko i przypadkiem...

 

 

Link do komentarza
Dnia 18.01.2022 o 18:53, Redakcja napisał:

Oczywiście. Kasuję wątki polityczne, z założenia to forum budowlane. Rozumiem ideę istnienia tematów pobocznych od budownictwa, ale jeden Panel dyskusyjny wystarczy, a i tam mam nadzieje, że polityka nie będzie dominująca.

Jeśli chciałbyś pomóc Użytkownikom tego Forum w tematach budowlanych to będę wdzięczny.

24 godziny szukałem tematów omijających politykę....i  klopsik :) lepiej omijać kabarety, służbę zdrowia oczywiście też, szkolnictwo a naukę z pewnością, ceny w budowlance szokujące więc też jak i wszystkie inne, itd. Jedno pytanko czy można normalnie, znaczy z zachowaniem pełnej kultury rozmawiać w polityce i o ? wkleję rozmowę i sądzę że można na siłę się też do niej przyczepić...

 

Link do komentarza
25 minut temu, Redakcja napisał:

A można? Z mojego doświadczenia wynika, że to niezwykle trudne do osiągnięcia. Skupmy się na budowlane ;)  

Marcin

 

25 minut temu, Redakcja napisał:

A można? Z mojego doświadczenia wynika, że to niezwykle trudne do osiągnięcia. Skupmy się na budowlane ;)  

Marcin

spokój i opanowanie cechuje człowieka wysokiej klasy :)  otwieram lodówkę...sama światło wyłączyła :) idzie z duchem czasu...?

Link do komentarza
Dnia 18.01.2022 o 20:11, zenek napisał:

i nie wiem, czy czujesz, co to jest kultura osobista

taka specyficzna wartość - niezależna od wykształtu ...

To może jeszcze jeden przykład tej "kultury osobistej" w wykonaniu zenka:

 

  Dnia 17.01.2022 o 22:31, retrofood napisał:

Sama widzisz. Orgazmu dostał.

 

zenek napisał:

ty jednak jestes głupek - prąd musiał wiele razy cie popieścić - stąd rozumiem.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...