Skocz do zawartości

Zapytanie do Administratora


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...

Już prosiłem kilka razy, by - zanim się podważa brutalnie kompetencje radzącego (cel: ośmieszenie go), zastanowić się, czy jest to forma sensowna, zamiast spokojnej argumentacji - ale znowu taka sytuacja wynikła. 

Tego typu działanie obniża rangę forum i odstręcza nowych uczestników - czy dojdzie to wreszcie do świadomości zarządzających forum. 

To nie ja tracę - bo jestem anonimowy.

Traci forum.

Co trochę odżyje dyskusja - zaraz wpada ktoryś z nieradzących, za to kontrujących.

Może tak zastąpić atak na czyjeś propozycje ( w dodatku nieprawdziwie interpretowane a nawet fałszywie imputowane, wymyślone) - swoimi własnymi alternatywnymi propozycjami.

I odnościć się do prawdziwych cytatów, a nie wymyślonych - przypisywanych drugim.

Chyba że o to chodzi, żeby to forum zdychało, kiedy tylko zaczyna być trochę więcej postów!

Nie odnosze sie personalnie, bo nie chcę więcej kwasow , ale chyba wiesz, Marcin, o co chodzi!

Link do komentarza
1 godzinę temu, Redakcja napisał:

@zenek jeśli masz uwagi do merytoryki postów to zgłaszaj. Proszę dbaj też o zwięzłość własnych wypowiedzi, bo czasem się gubię i nie wiem o co Ci chodzi.

No to krótko:

Chodzi o to, by wiedzieć, kto chlewi na forum, a kto nie. Bo co trochę forum ożyje, to ktoś musi przygnoić.

I to nie moja rola -  tylko moderatora.

Zgłaszam posty nieetyczne, niezgodne z konstytucją, i chamskie. Bo tych nie zauważal dość często moderator.

 

1 godzinę temu, aru napisał:

manipulatorek

A ty, aru,  jak odpowiadasz w tematach, to się zastanow, o co ci chodzi.

Bo albo nie myślisz, albo pijesz - innego wytłumaczenia nie ma na bezsensy, jakie wymyślasz i wypisujesz.

I skoro się chwalisz, żeś wybudował wieloklatkowy wielopiętrowy budynek w 17 m-cy, chyba tak pisałeś ? - to tyś tu powinien wszystkich zastąpić z poradami we wszystkich tematach od fundamentów po dach i wykończeniówkę - a przynajmniej mhtyla zastąpić - a tu ani me ani be ani kukuryku.

Za to przypieprzasz się do moich postów fałszując ich sens.

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

może ja pomogę Redakcji,

 

chodzi o to, że wskazywanie standardów wypowiedzi na forum, ferowanie wyroków w każdej materii,  w każdym wymiarze należą do niego, tylko do niego, mega małego manipulatorka, takiego pełnego pogardy kieszonkowego imperatorka w swym mikrokosmosiku, któremu ktoś śmie zwrócić uwagę, ba zakwestionować jego słowa objawione, taki permanentny "on nigdy, oni zawsze",

 

z dużej litery to można użyć określenia - Mega Projektor z ultrawrażliwym ego, wręcz narcystycznym, który będzie kręcił do samego końca, nie zważając ze zerwie gwint, że kot przezeń przekręcany od razu puszcza wielopawia,

w końcu CH... pełną gębą, różniący się tylko od pewnej innej osoby, tym, że nie przeklina, co dla mnie nie powinno być tu żadnym kryterium rozdzielającym,

taka to osoba czuje się lokalnym mesjaszem, który będzie nauczał kultury na forum

to jest moje zdanie

27 minut temu, zenek napisał:

.......

Zgłaszam posty nieetyczne, niezgodne z konstytucją, i chamskie. Bo tych nie zauważal dość często moderator.

 

......

tak od 6'39''

 

Link do komentarza

czy Redakcja znajduje wyżej chamstwo? czy muszę wskazać?:14_relaxed: dokładnie wyzywanie?

17 minut temu, aru napisał:

czuje się lokalnym mesjaszem, który będzie nauczał kultury na forum

I nie uczę tu nikogo kultury, bo taki jak ty nigdy jej nie zdobędzie.

Jak atakujecie bez sensu - to się bronię.

I to normalne, że zarzut można postawić w jednym słowie, na tym polega hejt, jego łatwość -  a obronić się tak nie da.

To też powinna Redakcja wiedzieć.

 

20 minut temu, aru napisał:

końcu CH... pełną gębą, różniący się tylko od pewnej innej osoby, tym, że nie przeklina, co dla mnie nie powinno być tu żadnym kryterium rozdzielającym,

Jak porównujesz tu do "zbanowanego dożywotnio", bo nie chcę mu robić przykrości używając w kontekście jego nicka - to masz 5% jego wiadomości, i chyba promile jego punktów - wieć milcz, skoro piszesz maksymy o oszczędności wypowiedzi!

 

Link do komentarza
12 minut temu, Redakcja napisał:

I co ja mam zrobić? Ręce opadają.

chyba spadają z klawiatury...

co masz zrobić? banał:

1. złóż samokrytykę, że nie doceniasz poświecenia przyszłego klienta Powązek

2. uderz się w pierś, że moderatorem zrobiłeś @bajbaga, dołacz to do w/w samokrytyki

3. zrób Projektora SUPERMODRATOREM, żeby mógł uczciwie korygować wpisy każdego, nawet Szanownej Redakcji

4. dołóż możliwość banowania i uzdrawiania, moce przerobowe ma, nie zna tylko haseł dostępu:bezradny:

5. podążaj za naukami mesjasza

6. na koniec - usuń się w cień, cień Mega Projektora

7. w finale, zostań mnichem (czacha już od dawna gotowa, kwestia kiecki), a MP daj pełnię władzy godną mikroimperatora, rozważ, czy nie oddać mu całkowicie swojej pracy

 

to tak na cito, potem możemy rozwijać to dalej...:takaemotka:

.....

ps

spadam na zakupy (alkoholowe, a jakże)

Link do komentarza
20 minut temu, Redakcja napisał:

I co ja mam zrobić? Ręce opadają

Dobra - współczuję.

co zrobić? - sugeruję - prześledzić nowy temat

... i zobaczyć cały spór jak na dłoni...zobaczysz, kto zatatakował i jak...i kto sie bronił i jak...

tyle - i widać, jak morduje się tematy zamiast dyskutowania problemów - wg mnie, oczywiście

 

- no i powiesz może, kto wg ciebie -  i co zawalił  - ja chętnie się dowiem, co tam głupio napisałem, jeśli napisałem....

Prawda wyzwala przecież...

 

Wspołczuję - bo to 30 postów ...

 

Link do komentarza
2 godziny temu, Redakcja napisał:

Proszę dbaj też o zwięzłość własnych wypowiedzi, bo czasem się gubię i nie wiem o co Ci chodzi.

Myślałem, że TYLKO JA po reaktywacji zenka się gubię..., myślałem, że to nowi userzy, wpadający tu z problemami się gubią, że to kilka innych osób czuje się zagubiona...

 

40 minut temu, Redakcja napisał:

I co ja mam zrobić?

Teraz nic :zalamka: ... cierpieć dolę... był czas na reakcję... parę lat temu... :bezradny:

 

 

aru! szacun!!! :ih::ih::ih:

opis rzeczonego jest 1000/10!!!

Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

Dobra - współczuję.

co zrobić? - sugeruję - prześledzić nowy temat

... i zobaczyć cały spór jak na dłoni...zobaczysz, kto zatatakował i jak...i kto sie bronił i jak...

tyle - i widać, jak morduje się tematy zamiast dyskutowania problemów - wg mnie, oczywiście

 

- no i powiesz może, kto wg ciebie -  i co zawalił  - ja chętnie się dowiem, co tam głupio napisałem, jeśli napisałem....

Prawda wyzwala przecież...

 

Wspołczuję - bo to 30 postów ...

 

tia już widzę jak Redakcja rzuca się w wir lektury, proponuję przed snem, to gotowy scenariusz na sequel filmu akcji  Śmierć w Wenecji :takaemotka:

 

@zenek nie mazgaj się, nie becz, chłopaki nie płaczą :D

ale zgłoś, zgłoś, ratuj Konstytucję i swoje prawa do inności, zgłaszaj...

Link do komentarza
Przed chwilą, podczytywacz napisał:

Nie jesteś logiczna i obiektywna :bezradny:... oczywiście według rzeczonego...

 

Według rzeczonego mogę być nawet Kubą Rozpruwaczem ... życie, nie dogodzisz każdemu ;)

Przed chwilą, podczytywacz napisał:

wcześniej nie jeden raz to wyartykułował...

Wiem, wiem ... tylko Zenobiusz nasz kochany ... Słońce Narodu ... wrrrróć (ten tytuł już zarezerwowany) ... Słońce Forum naszego jest w pełni obiektywny, logiczny i rzeczowy. Szkoda, że bezobjawowo ;)

Link do komentarza
1 godzinę temu, daggulka napisał:

Prześledziłam. Zacząłeś Ty głupimi insynuacjami o alkoholu w stosunku do aru. 

No to wymień okulary - i jeszcze raz prześledź.

Choć nie - przecież ty nie umiesz inaczej - sławetny subiektywny obiektywizm :takaemotka:

Zanim przeczytasz - już wiesz  :tease2:

1 godzinę temu, aru napisał:

ale zgłoś, zgłoś, ratuj Konstytucję i swoje prawa do inności, zgłaszaj...

 

3 godziny temu, aru napisał:

ps

spadam na zakupy (alkoholowe, a jakże)

widać już popiłeś  - i piszesz:takaemotka:

53 minuty temu, podczytywacz napisał:

Nie jesteś logiczna i obiektywna

tak :)

 

50 minut temu, daggulka napisał:

Według rzeczonego mogę być nawet Kubą Rozpruwaczem

No to by było COŚ - a tak to tylko mała uparta kłamczucha :takaemotka:

 

48 minut temu, podczytywacz napisał:

Nie za często się turlam, ale przeturlałaś mnie

a pieluszkę zmieniła?:zalamka:

 

35 minut temu, daggulka napisał:

Przepraszam :bezradny:

No nie zmieniła :takaemotka:

 

Link do komentarza

jako, że to temat zapytanie do administratora to proszę nie śmiecić personalnie :yellowcard1:

 

a że tu (też) można pisać co ma Redakcja robić (nie o to prosić, o nie, tu zgadzam się z @zenek) to ma postawić taki wirtualny mizbeach co by było gdzie czcić Wielkiego (wykluczonego) Ducha, legendę Forum, Wielkiego Bluzgacza, mentora Maga Projektora i pretorian, Posiadacza niezmierzonej wiedzy (poczułem się wyróżniony stwierdzeniem, że może mam z 5%teo co On), a o ilości punktów takiej, gdzie nieskończoność to zaledwie pierwszy krok małego człowieczka w jego 100letniej karierze chodziarza (nota bene zdobywcy 30 złotych medali olimpijskich i 120 mistrzostw, też złotych,  świata); Tajnego Wielkiego Mistrza Horda Jurys

 

to serio, bez jaj - Redakcja ma ostatnia szansę na rehabilitację, niech jej nie zmarnuje

120 mistrzostw świata dla precyzji...

i ok 1000 krajowych, też złotych...

 

Link do komentarza
2 godziny temu, zenek napisał:

Zanim przeczytasz - już wiesz  :tease2:

 

W życiu. Czasem nawet jak Ciebie czytam, to nie wiem :zalamka:

32 minuty temu, aru napisał:

jako, że to temat zapytanie do administratora to proszę nie śmiecić personalnie :yellowcard1:

 

a że tu (też) można pisać co ma Redakcja robić (nie o to prosić, o nie, tu zgadzam się z @zenek) to ma postawić taki wirtualny mizbeach co by było gdzie czcić Wielkiego (wykluczonego) Ducha, legendę Forum, Wielkiego Bluzgacza, mentora Maga Projektora i pretorian, Posiadacza niezmierzonej wiedzy (poczułem się wyróżniony stwierdzeniem, że może mam z 5%teo co On), a o ilości punktów takiej, gdzie nieskończoność to zaledwie pierwszy krok małego człowieczka w jego 100letniej karierze chodziarza (nota bene zdobywcy 30 złotych medali olimpijskich i 120 mistrzostw, też złotych,  świata); Tajnego Wielkiego Mistrza Horda Jurys

 

to serio, bez jaj - Redakcja ma ostatnia szansę na rehabilitację, niech jej nie zmarnuje

120 mistrzostw świata dla precyzji...

i ok 1000 krajowych, też złotych...

 

 

Noż nie przy jedzeniu, cholerka ... zakrztusiłam się ogórkową :th_0girl_impossible::hahaha2:

A że nie wzięłam jeszcze wziewów na astmę wieczorem, to mi się wszystko pościskało i nie mogłam oddychać długą chwilę O.o

Chcesz mnie zabić!!!??? :icon_biggrin:

 

I nie podsuwaj Zenkowi takich pomysłów ... jeszcze weźmie serio i se postawi ołtarzyk w stołowym :icon_rolleyes:

 

Link do komentarza
9 minut temu, zenek napisał:

z aru jako Trollem??

może takim muzykalnym:

33e11d07c0b31748b19380924ff53c7a6ffbfac4

ładny?

Nie wiem.

Nie wkleiłeś jak człowiek. Nie widać.

Skąd ja wiem, że mi jakiegoś trojanka nie chcesz zapodać?

Tu powinna być emotka: [nieufna]  ... ale nie ma :bezradny:

 

 

Dobra Kochani. Pośmialiśmy się.

I spać.

Jutro mam nadzieję, będzie wyczyszczone, bo obciach.

Prawda, Zenuś? Na drugi raz się nie użalaj i nie skarż jak idol Twój niegdyś, tylko mężczyzną bądź ;)

I będzie git :)

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
13 godzin temu, daggulka napisał:

Jutro mam nadzieję, będzie wyczyszczone, bo obciach.

Prawda, Zenuś? Na drugi raz się nie użalaj i nie skarż jak idol Twój niegdyś, tylko mężczyzną bądź ;)

I będzie git :)

obciach jest - postępowa :takaemotka: zołza prawi seksistowskie morały nt. męskości.

No to jeszcze powiedz - na którym numerze plci mam się wzorować - jest ich ponad 50 podobno.

To nawet będzie ciekawe, ktorą to płeć uważasz za wzorcową, jeśli idzie o dopasowanie do:

13 godzin temu, daggulka napisał:

mężczyzną bądź ;)

I będzie git :)

 I czy np profil budowlany forum ma tu jakieś znaczenie - no bo wtedy np. "zołza traktorzystka" też by była jakimś wzorem :

 

image.png.b5f9d1d483d811c2354a37878e486934.png

 

dla bliższych twojemu numerowi płci :)

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...