Skocz do zawartości

Zapytanie do Administratora


Recommended Posts

@mhtyl zdaję sobie sprawę, że to nie jest dobre rozwiązanie, ale obecnie najlepsze. Czekam na rozwiązania programistów, bo tylko dziś miałem 9 rejestracji spamowych :icon_rolleyes:

Odnośnie numeracji to nie wiem w czym problem, zawsze tak było, że trzeba odświeżyć stronę, aby system poprawnie zliczył. Jeśli źle zlicza, to proszę daj przykład.

Pozdrawiam

Marcin

Link do komentarza
2 godziny temu, Redakcja napisał:

zawsze tak było

Nie zawsze tak było... zawsze podawało bieżącą numerację... czasem trzeba było odświeżać - z naciskiem na CZASEM...

 

Jakby zawsze tak było, to nikt nie zwróciłby uwagi na teraźniejsze cyrki numeracyjne...

Link do komentarza
8 godzin temu, Redakcja napisał:

Odnośnie numeracji to nie wiem w czym problem, zawsze tak było, że trzeba odświeżyć stronę, aby system poprawnie zliczył. Jeśli źle zlicza, to proszę daj przykład.

Pozdrawiam

Marcin

Chodzi o to, że pisząc posta obojętnie jaki byłby to  temat i dział, post nosi n 1 pomimo, że jest kilkanaście czy kilkadziesiąt postów napisanych wcześniej. Gdy sie wyjdzie z tematu i powróci numeracja sie zgadza, ale gdy znowu sie napisze psota ma on nr 1. Tak nie było i chyba tak nie powinno być.

Małe sprostowanie, teraz wyświetlił mi się że napisałem posta nr 101, a taki post o takiej numeracji już jest.

Link do komentarza
Dnia 25.04.2019 o 08:18, Redakcja napisał:

@mhtyl zdaję sobie sprawę, że to nie jest dobre rozwiązanie, ale obecnie najlepsze. Czekam na rozwiązania programistów, bo tylko dziś miałem 9 rejestracji spamowych :icon_rolleyes:

 

Tak po głębszym zastanowieniu i przemyśleniu zastanawia mnie skąd wiedziałeś, ze to spamerzy skoro jeszcze nic nie napisali. Domyślam się że po adresie IP z zagranicy, ale przecież jak taki Łukasz jak ostatnio tu piszący łamaną polszczyzną będzie chciał uzyskać porady?

Link do komentarza
Dnia 26.04.2019 o 21:57, mhtyl napisał:

Tak po głębszym zastanowieniu i przemyśleniu zastanawia mnie skąd wiedziałeś, ze to spamerzy skoro jeszcze nic nie napisali. Domyślam się że po adresie IP z zagranicy, ale przecież jak taki Łukasz jak ostatnio tu piszący łamaną polszczyzną będzie chciał uzyskać porady?

IP to jedna z przesłanek, więc bez obawy ;)

 

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Dzień dobry :)

myślę, że ze spamami udało się poradzić, ale nadal nie zmieniliśmy numeracji postów. Informatyk potrzebuje więcej danych, kiedy taka sytuacja występuje, np. czy przeglądacie na komórce czy komputerze, z jakim systemem, jaką przeglądarką. Sam nigdy nie doświadczyłem tego błędu.

Pozdrawiam

Macin

Link do komentarza

Tablet VOYO z androidem 7.0, firefox aktualizowany na bieżąco

 

 

 

Zrobiłem screen, ale ten w żaden sposób nie daje się wrzucić :bezradny:

W każdym razie w popierdułkowie wpisałem post po tym z numerem #174286, a mój ma numer #174251...

 

 

Oczywiście - po odświeżeniu stronki - numer kest prawidłowy, czyli kolejny...

#174287

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
57 minut temu, usiek napisał:

Już 2 tygodnie siedzi w kwarantannie/na dołku... wypuścicie go bo i tak ten ban forum nie naprawił.

Teraz kogoś następnego do kwarantanny :P

Popieram. Rownież proszę o przywrócenie mhtyla!

To chyba najbardziej zasłużony członek Forum, i nie zmienia tego faktu to, że czasem mu puszczą nerwy.

Poznałem go z tej gorszej i lepszej strony (każdy tak ma) - zdecydowanie dobra jest u niego b. dużo. A i wiadomości potrzebnych na Forum.

 

I oczywiście, że brakuje go na forum - co widać po ilości choćby porad w wątku budowlanym. 

Wiem że, były niepotrzebnie ostre scysje z dagą - ale na to jest sposób - niech odpoczną od siebie ze trzy miesiace, niech nie reagują wzajemnie na swoje posty (taki nakaz zrobić) - i sprawa się uspokoi.

 

Natomiast awantury na Forum nie powstają i nie powstawały z winy mhtyla, tylko z innych powodów.

Ale są ostatnio oznaki, że się skończą a przynajmniej mocno zmniejszą :12_slight_smile:

 

Dlatego jeszcze raz - MARCIN :  

mhtyl naprawdę nie zasłużył na karę, jaką dostał.  I nie jest to tylko moja opinia.

 

 

23 minuty temu, usiek napisał:

Zostanę bohaterem... za internowanie w imię "uwolnienia Mhtyla" :)

Ty jesteś fajny i porządny gość, usiek :12_slight_smile:

Jak by byli tu tylko tacy, jak ty - forum by było wzorowe  :)

 

40 minut temu, animus napisał:

Proponuję Ciebie.:takaemotka:

 

6 minut temu, animus napisał:

O nim zapomnij, albo na telefon dzwoń.. :bezradny:

Zła narracja i zawziętość - psujesz atmosferę, animus, takimi wpisami.

I psujesz forum. Niepotrzebnie!

 

Zastąp przynajmniej chwilowo mhtyla, odpowiadając na posty pytających - jak potrafisz? :)

 

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

Zła narracja i zawziętość - psujesz atmosferę, animus, takimi wpisami.

I psujesz forum. Niepotrzebnie!

To w twoich jest agresja, na Henryka żadne upomnienia nie działały i bardzo długo Administracja się z nim cackała, innych już dawno bu wywalono, więc tylko on sam jest temu winny.

Prawdopodobnie przez tą opieszałość Henryk zaczął się tak zachowywać.

Co z tego, że mi go żal, regulamin dla wszystkich powinien obowiązywać  taki sam.:bezradny:

Link do komentarza
1 godzinę temu, animus napisał:

regulamin dla wszystkich powinien obowiązywać  taki sam.

tylko, że nie obowiązywał

1 godzinę temu, Redakcja napisał:

Wszystko już zostało powiedziane na temat Henryka.  Z chęcią odpowiem, jeśli będziecie mieli pytania.

Mam pytanie, jak to jest?

Aawantury głownie wybuchały po prowokacyjnych postach, już mniesza z tym - kogo, antytolerancyjnych, hejterskich - mhtyl apelował, by takich tematów nie ruszać, skoro jest taki poziom dyskusji, ktory wywołuje nie burzę tylko rynsztok - a po tem, jak wyszedł z nerwów, to dostał bana, i jego sie knebluje, a nie autora prowokacji?

Przecież gdyby tych okołoświatopoglądowych tematow nie było - byłby jednak spokój.

 

No i nie było jednak upominania tych, którzy mhtyla prowokowali.

Kilka razy uspokajałem obie strony, ale nie pamiętamby obustronnie robil to moderator, czy ktoś inny.

No to nie jest rowne traktowanie.

Mozna nie mieć czasu na upominanie - ale jak sie upomina - no to jednak trza to wyważyć

2 godziny temu, Redakcja napisał:

Mówimy tu o długim okresie, kiedy blokowałem dostęp do Forum

No ale jak miał blokowany dostęp - to przecież nie pisał postów.

Link do komentarza
5 minut temu, Redakcja napisał:

A jakie jest pytanie?

No przecież napisałem :) - z pytajnikiem:

"Awantury głownie wybuchały po prowokacyjnych postach, już mniesza z tym - kogo, antytolerancyjnych, hejterskich - mhtyl apelował, by takich tematów nie ruszać, skoro jest taki poziom dyskusji, ktory wywołuje nie burzę tylko rynsztok - a potem, jak wyszedł z nerwów, to dostał bana, i jego sie knebluje, a nie autora prowokacji?

 

Ale zbliżę.

Mhtyl protestował przeciw dawaniu prowokacyjnych i antytolerancyjnych wątkow na forum, bo twierdził, że będą wywoływały awantury. Miał rację, bo to były posty nie prowokujące dyskusję, tylko posty z tezą potępiające w czambuł wiarę katolicką i katolików, oskarżających ich wprost o wszystko zło świata, autor zresztą to potwierdzał z uporem maniaka, nie tylko cytatami. Gdyby tak pisał nt Żydów, Mahometan - momentalnie byłby okreslony jako antysemita, czy antyreliginy trol i pewnie wyleciał  z forum, albo forum by miało kłopoty z zewnątrz, że takie treści dozwala.

Tu przechodzi to bez echa.

No i wybuchały awantury.

Kiedy mhtyl napisał zbyt ostro - nagle jego się upominało - nie prowokatora.

Czy teraz jasne,o co pytam? 

Link do komentarza
6 minut temu, usiek napisał:

Ale to nie chodzi o możliwość samego pisania...

Ale wiem, ale co zrobisz? jak nie zrobisz nic?.

9 minut temu, usiek napisał:

 

Mi by też było szkoda 10 lat jakby mnie tak wy.ebano

No każdemu by było, a Heńkowi jak go znam w szególności, więc akurat mnie nie musisz nic tłumaczyć.

Link do komentarza
1 godzinę temu, bobiczek napisał:

Panie i Panowie.

Zbliżenie.

Stawiam na zbliżenie.

Zbliżenie. No nie wiem ... takie obostrzenia zewsząd :icon_rolleyes:;):icon_biggrin:

 

1 godzinę temu, bobiczek napisał:

Musi się coś stać, inaczej odejdą z tego forum kolejni tu piszący.

Najlepiej byłoby, gdyby kolejni tu piszący, którzy ewentualni chcą odejść ;) wrzucili na luz :)

I gdyby piszący w nadmiarze i nie to, co należy, również wrzucili na luz :)

I w ogole żeby wszyscy wrzucili na luz :icon_biggrin:

Link do komentarza
1 godzinę temu, daggulka napisał:

Zbliżenie. No nie wiem ... takie obostrzenia zewsząd :icon_rolleyes:;):icon_biggrin:

 

Najlepiej byłoby, gdyby kolejni tu piszący, którzy ewentualni chcą odejść ;) wrzucili na luz :)

I gdyby piszący w nadmiarze i nie to, co należy, również wrzucili na luz :)

I w ogole żeby wszyscy wrzucili na luz :icon_biggrin:

Luz jest wtedy, gdy atmosfera jest dobra.

Kiedy ludzie dobrze czują się na forum.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...