Skocz do zawartości

Zapytanie do Administratora


Recommended Posts

Gość mhtyl

Znowu coś sie porobiło. Czy nikt, nic umie nic porządnie zrobić?

Nie widać kiedy ktoś napisał posta, np  w tym temacie do posta #46 widnieje data a od psota #47 nie ma nic tylko napis >  "Napisano". I tak dzieje sie w innych tematach.

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Dnia 9.03.2019 o 12:26, mhtyl napisał:

Znowu coś sie porobiło. Czy nikt, nic umie nic porządnie zrobić?

Nie widać kiedy ktoś napisał posta, np  w tym temacie do posta #46 widnieje data a od psota #47 nie ma nic tylko napis >  "Napisano". I tak dzieje sie w innych tematach.

Dziękuję za zgłoszenie. Widzę ten problem i czekam na rozwiązanie przez informatyków.

Pozdrawiam

Marcin

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Jako że nie doczekałem się odpowiedzi w innym wykasowanym temacie, zadaję pytanie odnośnie pisania na FBD. 

Cytat

4. Piszący na Forum winni przestrzegać zasad ortografii i gramatyki oraz jasnego wyrażania się. Każdy piszący powinien sprawdzić napisaną wiadomość i w miarę potrzeby poddać edycji błędy. Z uwagi na Uczestników z innych krajów dopuszcza się pisanie bez polskich znaków diakrytycznych

Czy ten punkt Regulaminu zezwala na pisownie w innych językach czy tylko w języku ojczystym, znaczy się Polskim?

Bo na mój chłopski rozum wyraźnie chodzi o pisownię po polsku.

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Zwłaszcza, że mowa o ewentualnej pisowni bez polskich znaków diakrytycznych i słowach "dopuszcza się".

Specjalnie zwróciłem uwagę na dwa paragrafy bo przeczytałem komentarz o zakazie. Czy nie jest tak, że co nie jest zakazane, jest dozwolone. Pół żartem a pół serio. Jeżeli czekasz Kolego na zajęcie stanowiska przez Admina - Admin jest na urlopie i wróci za tydzień. Cierpliwość to jedna z cnót. Doczekasz się odpowiedzi.

 

Jesteśmy we wspólnocie UE. Przedyskutuję z Adminem wprowadzenie nowego punktu regulaminu.

Dopuszcza się korespondencję w języku angielskim :)

 

 

 

Link do komentarza

Nie wiem, natomiast wiem, że z tolerancją ten zamknięty przeze mnie post miał bardzo mało wspólnego. Nie chcę tych zachowań dalej interpretować bo by się Ktoś w końcu doczekał bana.  Znawcy regulaminu powinni wiedzieć, o którym punkcie i w którym paragrafie mowa. Zamknąłem temat specjalnie z uwagi na kilka względów, które chyba Wszyscy zauważyli. Nie chcę bić dalej piany bo cała Polska i Zagranica też, jak się okazało, czyta.

 

Link do komentarza
2 minuty temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Zwłaszcza, że mowa o ewentualnej pisowni bez polskich znaków diakrytycznych i słowach "dopuszcza się".

Specjalnie zwróciłem uwagę na dwa paragrafy bo przeczytałem komentarz o zakazie.

Jaki poziom IQ trzeba mieć aby nie zrozumieć że chodzi tylko i wyłącznie o pisanie po polsku z dopuszczeniem nie używania "ą", "ę"," ó", "ś", "ć" itd

I te dwa paragrafy niby ja złamałem? Śmiechu warte, wykasowałeś moje posty a posty moich oponentów które mnie ośmieszały zostawiłeś dalej w dyskusji, czemu miało to służyć? pokazaniu że ja jestem nawiedzony bo upominam się pisanie po polsku? 

Zależy Ci na jednym forumowiczu który uważa się za Polaka a nie umie pisać po polsku i który napisał kilka postów i już go nie zobaczymy czy na "starym" forumowiczu który jest tu na forum od prawie dziesięciu lat dzień w dzień i generuje ruch na forum z nielicznymi innymi?

 

10 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Jeżeli czekasz Kolego na zajęcie stanowiska przez Admina - Admin jest na urlopie i wróci za tydzień. Cierpliwość to jedna z cnót. Doczekasz się odpowiedzi.

Tylko na co ma Admin odpowiedzieć jak temat wykasowany. teraz będzie miał taki obraz sytuacji jaki mu przedstawisz/opowiesz.

Link do komentarza

mhtyl - Twoja urażona duma nie pozwala Ci myśleć racjonalnie.

Pytanie było zadane w języku polskim a nie angielskim. Potem propozycja Elfir i te postulaty o wyłącznie język polski i przepychanki osobiste z Elfir itd.

 

Przecież ja wrzuciłem ten tekst po angielsku na translator i pierwszą moja myślą było - jak można człowiekowi pomóc a kolejne wątpliwości rozwiewały się w trakcie dyskusji. Pytanie o roślinę było celowe bo czekałem, aż ktoś to lepiej zinterpretuje.

Zależy mi na każdym Forumowiczu - też na tym, który łamaną Polszczyzną prosi o pomoc.

Już bełkot w barze trudniej zrozumieć a WY się skupiacie na kilku niejasnościach, wynikających z trudności w tłumaczeniu na nasz przecież trudny dla Obcokrajowca język.

 

 

Link do komentarza
7 minut temu, mhtyl napisał:

uważa się za Polaka a nie umie pisać po polsku

Jest Polakiem, tylko okoliczności nie pozwoliły mu DOKŁADNIE wyuczyć się języka Jego rodziców...

 

A STARY forumowicz mógłby ciut wyluzować... czasami... chociaż faktycznie jest to forum polskojęzyczne...

 

4 minuty temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

też na tym, który łamaną Polszczyzną prosi o pomoc

Myślę, że powinno być: TYM BARDZIEJ na tym.

Link do komentarza
14 minut temu, mhtyl napisał:

Jaki poziom IQ trzeba mieć aby nie zrozumieć że chodzi tylko i wyłącznie o pisanie po polsku z dopuszczeniem nie używania "ą", "ę"," ó", "ś", "ć" itd

I te dwa paragrafy niby ja złamałem? Śmiechu warte, wykasowałeś moje posty a posty moich oponentów które mnie ośmieszały zostawiłeś dalej w dyskusji, czemu miało to służyć? pokazaniu że ja jestem nawiedzony bo upominam się pisanie po polsku? 

Zależy Ci na jednym forumowiczu który uważa się za Polaka a nie umie pisać po polsku i który napisał kilka postów i już go nie zobaczymy czy na "starym" forumowiczu który jest tu na forum od prawie dziesięciu lat dzień w dzień i generuje ruch na forum z nielicznymi innymi?

 

Tylko na co ma Admin odpowiedzieć jak temat wykasowany. teraz będzie miał taki obraz sytuacji jaki mu przedstawisz/opowiesz.

Temat jest do Jego wglądu, po drodze wykasowałem teksty, które nie przysparzały dumy naszemu Forum, które sami tworzymy. zachowałem treść, która była widoczna przed zamknięciem. Dałem Wszystkim trochę czasu na refleksje wpisując 10.....9.... itd. Uwierz mi, wolę o tym jak najszybciej zapomnieć, niż komuś to opowiadać. Tego cytatu powielonego przez uruborosa też wolę nie widzieć. Także zanim ja skasuję, ktoś powieli i tak to bywa. Słowo pisane już wsiąkło w "papier". Dlatego za wolno kasowałem i tu żałuję braku refleksu.

Link do komentarza
8 minut temu, uroboros napisał:

Jest Polakiem, tylko okoliczności nie pozwoliły mu DOKŁADNIE wyuczyć się języka Jego rodziców...

 

A STARY forumowicz mógłby ciut wyluzować... czasami... chociaż faktycznie jest to forum polskojęzyczne...

 

Myślę, że powinno być: TYM BARDZIEJ na tym.

Ok, ja to rozumiem, ale unoszenie sie dumą przez Niego że jest Polakiem było trochę nie na miejscu tym bardziej że jak go prosiłem o wyjaśnienie pewnej kwestii nie odpowiedział a pisał dalej i zadawał inne pytania, czy takie zachowanie nie było oznaką lekceważenia?

I dla jasności nie piłem do niego tylko do Elfir bo w imię czego ona tu chce rządzić?  Ma swoje forum gdzie jest moderatorem i niech tam rządzi. Ja tylko zwróciłem uwagę na regulamin i zasady pisowni co zresztą i Ty sam i inni starzy forumowicze nieraz zwracali uwagi innym piszącym nieporwaną polszczyzną, czy to zasługuje na jakieś sianie agresji?

Link do komentarza
4 minuty temu, mhtyl napisał:

nie piłem do niego

wiem, bo śledziłem wątek, ale on mógł nie wiedzieć z powodu niedostatecznej znajomości języka i stąd te "dupki"...

 

8 minut temu, mhtyl napisał:

innym piszącym nieporwaną polszczyzną

powolutku, Heniu, powolutku...

Link do komentarza
2 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

mhtyl - Twoja urażona duma nie pozwala Ci myśleć racjonalnie.

To nie moja duma, bo ktoś ustanowił pewne reguły i zasady więc niech one będą przestrzegane.

2 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Potem propozycja Elfir i te postulaty o wyłącznie język polski i przepychanki osobiste z Elfir itd.

A kim jest Elfir że zezwala komuś na takie rzeczy? Proszę sobie wrócić do tamtego tematu aby zobaczyć kto pierwszy zaczął przepychanki, kto napisał żebym uważał bo mi żyłka pęknie?, ja jej zwróciłem uwagę aby się nie szarogęsiła bo to nie jej prywatny folwark ale cóż widzę że to ja jestem winny całej sytuacji.

2 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Przecież ja wrzuciłem ten tekst po angielsku na translator i pierwszą moja myślą było - jak można człowiekowi pomóc a kolejne wątpliwości rozwiewały się w trakcie dyskusji.

No i co z tego? Czyli jak już bywało w historii tego forum jednym się kasuje posty za a drugim nie za takie samo przewinienie, to jak to są równi i równiejsi? 

Jak jedziesz za granice na wycieczkę to tubylcy mówią do Ciebie po polsku?

Olek, daj spokój bo widzę że ciągniesz temat w obronie Elfir i tego nowego użytkownika. 

2 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

tłumaczeniu na nasz przecież trudny dla Obcokrajowca język.

Przecież sam siebie obwieścił, że jest Polakiem i Polska to jego ojczyzna.

 

Jak dla mnie sytuacja jest klarowna, forum jest polskie i piszemy na nim po polsku mniej lub bardziej składnie, ale po polsku.

Nie mam racji? Proszę to napisać oficjalnie i wyraźnie.

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Ile razy mam zaczynać zdanie od: Post był założony w języku polskim. Potem, w wyniku trudności językowych i głupawych komentarzy, padła propozycja od Elfir żeby przeszedł na angielski. Kto by na tym stracił? Chyba nikt.  Wystarczyło po pierwszej wypowiedzi  w tym obcym "zakazanym" języku poprosić o tłumaczenie bo Wszyscy chcemy skorzystać. Tak to się załatwia bez zbędnych "wycieczek" w sposób kulturalny.

 

Mogłem pomylić kolejność i głupawe komentarze zaczęły się dopiero po propozycji Elfir. To moja uwaga dla Tych, którzy zaraz zechcą wklejać zachowane fragmenty zamknietęgo postu i bawić się w kronikarzy z dokładnością co do minuty.

 

Już sam nie wiem co Cię bardziej uraziło a raczej oburzyło?

Łamana polszczyzna, propozycja Elfir bez "głosowania" czy komentarze w języku angielskim?

O przepychankach nie wspominam bo nie jesteśmy w piaskownicy i nie będę liczył słów, które padły w mniej lub bardziej kulturalny sposób.

 

Cały czas próbuje dać spokój ale nie wiem, ile jeszcze tematów założysz zanim ktoś Ci w końcu przyzna rację.

 

Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, ze nie można pisać po angielsku. Jeśli tak się stanie - prosisz o język polski jak już wspomniałem wcześniej. Skoro na obcej ziemi na wakacjach kelner z uprzejmości czy innych powodów potrafi Cie przywitać w Twoim ojczystym języku, to chyba Nas tu na forum też stać na odrobinę uprzejmości i SZACUNKU.

Angielskie nazwy tez chcesz na język polski tłumaczyć? Błagam daj już spokój bo zacznę argumentów u jakiejś wróżki szukać.

 

Link do komentarza
19 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, ze nie można pisać po angielsku. Jeśli tak się stanie - prosisz o język polski jak już wspomniałem wcześniej. Skoro na obcej ziemi na wakacjach kelner z uprzejmości czy innych powodów potrafi Cie przywitać w Twoim ojczystym języku, to chyba Nas tu na forum też stać na odrobinę uprzejmości i SZACUNKU.

Angielskie nazwy tez chcesz na język polski tłumaczyć? Błagam daj już spokój bo zacznę argumentów u jakiejś wróżki szukać.

 

Pisz od dziś po angielsku, jaki problem.

Taaaaaaaaaaaaaak na obcej ziemi kelner podchodzi do Ciebie i telepatycznie wie, że Ty jesteś Polakiem :takaemotka: daruj sobie te niemądre tłumaczenie.

Piszesz o szacunku, powiem Ci, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie wyzywać kogoś od dupków, akurat tego słowa ów Polak umiał napisać poprawnie.

Zadałem proste i logiczne pytanie, czy tak na prawdę trudno Ci odpowiedzieć wprost TAK czy NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

25 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Potem, w wyniku trudności językowych i głupawych komentarzy, padła propozycja od Elfir żeby przeszedł na angielski.

Nie mógł napisać i wyjaśnić wcześniej skąd jest, a Elfir kim jest? pytałem już nie raz że rządzi się na forum jakby była moderatorem? Bronisz ich jakby to była Twoja najbliższa rodzina.

32 minuty temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Cały czas próbuje dać spokój ale nie wiem, ile jeszcze tematów założysz zanim ktoś Ci w końcu przyzna rację.

To odpowiedz czy można pisać w obcych językach tu na forum czy nie, krotko bez zbytecznych wywodów i mataczenia i będzie koniec dyskusji.

Link do komentarza

W regulaminie w żadnym punkcie nie jest to zabronione - czy to jest wystarczająco wyraźnie. Mam nadzieję, że następnego forumowicza, który odważy się przejść na język angielski w celu ułatwienia komunikacji, potraktujemy kulturalnie - słowo oczywiste dla Wszystkich, bez mataczenia i zbędnych wywodów. 

I co ma język angielski czy też polski lub domniemany inny język, którego nikt tu nie użył, do Twoich osobistych wycieczek pod adresem Elfir.

 

Skoro już mowa o jasno i klarownie bez mataczenia i zbytecznych, jak to nazwałeś wywodów. Namawiam do lektury paragrafu 2 regulaminu forum. 

 

ps. Kelner na obcej ziemi rozpoznaje język polski bo już takich turystów miał multum a wita się po polsku bo jest kulturalny. Ludzie rozmawiają w oczekiwaniu na podejście kelnera - ROZMAWIAJĄ a telepatia jest tu zbędna.

 

Uwierz mi na słowo - Hinduska w Azji tez rozpoznała, że jestem Polakiem (po mowie) bo uczyła Polaków języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. Przywitała się kulturalnie i zapytała o miejscowość, potem życzyła zdrowia i szczęśliwej podróży. I starczy już tych, jak to nazwałeś, niemądrych tłumaczeń.

 

47 minut temu, mhtyl napisał:

 

Pisz od dziś po angielsku, jaki problem.

 

Jeśli zajdzie taka potrzeba, czemu nie.

Link do komentarza

Panie i Panowie. Panowie i Panie!

Będzie wierszem, moje zdanie.

Problem z dupy!

 

Czyste bicie piany jak dla mnie.

Odstraszanie unijnych.

Dajcie spokój!

 

Zaśpiewajmy razem, będzie dla wszystkich przyjemniej

 

3 godziny temu, coolibeer napisał:

Choćta lepiej cycki pooglądać ;)

I to jest bardzo dobra propozycja!

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
17 godzin temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

W regulaminie w żadnym punkcie nie jest to zabronione - czy to jest wystarczająco wyraźnie. Mam nadzieję, że następnego forumowicza, który odważy się przejść na język angielski w celu ułatwienia komunikacji, potraktujemy kulturalnie - słowo oczywiste dla Wszystkich, bez mataczenia i zbędnych wywodów. 

Czyli wg Twojego zdania można pisać w języku angielskim i innym obcym na Forum Budujemy Dom.

Może poczekamy faktycznie aż Marcin wróci z urlopu i się ustosunkuje co do tej kwestii, ok?

17 godzin temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

I co ma język angielski czy też polski lub domniemany inny język, którego nikt tu nie użył, do Twoich osobistych wycieczek pod adresem Elfir.

Ile razy mam pisać jedno i to samo, jakie ma Elfir uprawnienia do rządzenia i wydawania pozwoleń  na tym forum?

Nie przypominam sobie aby była Adminem czy Moderatorem na tym forum, choć sama się chwaliła że tu jej taką propozycję złożono, ale odmówiła :D jaka szkoda :(

17 godzin temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Skoro już mowa o jasno i klarownie bez mataczenia i zbytecznych, jak to nazwałeś wywodów. Namawiam do lektury paragrafu 2 regulaminu forum. 

Czytałem i to nie raz, i który niby punkt ja złamałem? Bo rozumiem, że coś mi zarzucasz.

 

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Sugestie moderatora o dopuszczalności komunikowania się na polskim forum w innych językach niż polski, uważam za co najmniej śmieszne.

A już ten konkretny przypadek to jakieś absurdalne kuriozum gdzie nawiedzony osobnik, który chyba zerwał się z choinki i chce liczyć jakieś obciążenia, a ma problemy nawet z konwersją miar.

Tak to widzę.

 

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Chciałbym przypomnieć o pisowni na forum, chodzi oczywiście o pisanie wyłącznie w  języku polskim czy innych, obcym językach jest dopuszczalne.

Jakie jest stanowisko Redakcji w tej sprawie?

Link do komentarza
9 godzin temu, Redakcja napisał:

@mhtyl widzę, że lubisz jak wszyscy stoją w szeregu zgodnie z regulaminem ;), ale Forum tak nie działa. Jak zawsze proszę o nieco dystansu. Odnośnie poprawności językowej lub pisania w konkretnym języku to chciałbym, aby Forum przede wszystkim było pomocne. Koniec tematu :hug:

Pozdrawiam

Marcin

To po co został utworzony Regulamin?

Rozumiem, że ta odpowiedź zezwala na pisanie w obcych językach, czyli teraz będę pisał po angielsku bo lepiej mi sie wysławia w tym języku.

Ciesze się bardzo z takiego podejścia Redakcji do tematu.

Link do komentarza

Czemu mnie ta odpowiedź nie dziwi? bo przecież koledze z Redakcji nie wypada nie przyznać racji, bo co taki mhtyl może? Odnoszę wrażenie że dla Redakcji lepiej aby mnie tu nie było niż jestem.

10 godzin temu, Redakcja napisał:

Odnośnie poprawności językowej lub pisania w konkretnym języku to chciałbym, aby Forum przede wszystkim było pomocne.

Pisanie porad w obcych językach też będzie pomocne, prawda?

Link do komentarza
19 godzin temu, mhtyl napisał:

To po co został utworzony Regulamin?

Heniu daj już spokój i z drobnej stłuczki z Elfir nie rób katastrofy o zasięgu ogólnoforumowym, bo zaczyna się to rozprzestrzeniać też na popierdólków i przechodzą na mniej znane języki.:hahaha2:

Admin prosi o dystans a Ty dalej swoje racje musisz forsować ?. No wiadomo że piszemy po polsku, choć czasami bywa też że nie całkiem, no czy jakoś tak.:P

 

 

Link do komentarza
Dnia 1.04.2019 o 21:52, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, ze nie można pisać po angielsku.

 to chyba Nas tu na forum też stać na odrobinę uprzejmości i SZACUNKU.

 

Dnia 1.04.2019 o 18:40, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Jesteśmy we wspólnocie UE. Przedyskutuję z Adminem wprowadzenie nowego punktu regulaminu.

 

Dnia 1.04.2019 o 22:53, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

W regulaminie w żadnym punkcie nie jest to zabronione - czy to jest wystarczająco wyraźnie. Mam nadzieję, że następnego forumowicza, który odważy się przejść na język angielski w celu ułatwienia komunikacji, potraktujemy kulturalnie - słowo oczywiste dla Wszystkich, bez mataczenia i zbędnych wywodów. 

 

Dnia 9.04.2019 o 06:15, Redakcja napisał:

Odnośnie poprawności językowej lub pisania w konkretnym języku to chciałbym, aby Forum przede wszystkim było pomocne.

Dziękuję za siedmiodniowa przerwę na przemyślenia.

Odnosząc się do powyższych tekstów napisanych przez Redakcję i redaktora reprezentującego Redakcję napisałem kilka postów (po angielsku, w jednym temacie forumowiczka mi podziękowała za pomocną poradę której jej udzieliłem pomimo że tekst był napisany w angielskim) i za to dostałem bana na siedem dni. Pytam, gdzie jest wspomniany wiele razy szacunek i uprzejmość?  gdzie i w którym punkcie złamałem regulamin? przecież nie zabrania pisania w innym języku, ważne aby Forum było pomocne.

 

I dlaczego za obrażanie innych ja dostawałem "urlopy" a inni a raczej inne użytkowniczki nie? wyzywając kogoś od tetryka, buraka, nacjonalisty i itp jest i hasa sobie bezkarna na forum. Czyżby nieomylne oko Redakcji niedojrzało a może nie chciało dojrzeć ubliżania i obrażania przez daną personę?

 

Natomiast co niektórym chcę też podziękować a raczej pogratulować mistrzostwa w odwracaniu faktów na swoje kopyto, bo po ostatnim incydencie wyszło że to ja jestem czarną owcą i to ja zawiniłem, oj fajnie na kogoś napluć aby sie wybielić.

 

Pomimo tego wszystkiego dziękuje raz jeszcze bardzo, ale to bardzo dziękuje za to, że mogłem się przekonać co o mnie myślą inni koledzy z forum.

 

Link do komentarza

Nie oczekuję pomocy, nie oczekuje żadnego szacunku i uprzejmości bo to zarezerwowane jest dla wybranych, natomiast oczekuję sprawiedliwości równo dla wszystkich.

Ja tylko formalnie się wypowiedziałem, to takie moje przemyślenia jakie przemyślałem "na urlopie" i chciałem aby inni przeczytali.

Link do komentarza
2 godziny temu, mhtyl napisał:

napisałem kilka postów (po angielsku, w jednym temacie forumowiczka mi podziękowała za pomocną poradę której jej udzieliłem pomimo że tekst był napisany w angielskim) i za to dostałem bana na siedem dni.

Jak dla mnie, akurat taka reakcja (pisanie po angielsku), była bardzo celnym i wysublimowanym żartem, w odpowiedzi na nieco kuriozalny wpis przedstawiciela Redakcji. :icon_cool:

 

 

Ps. Akurat za takie i to działanie, moim zdaniem, Karząca Ręka Sprawiedliwości i Sprawności forumowej, niepotrzebnie się "uniosła". :th_0girl_impossible:

Link do komentarza
17 godzin temu, mhtyl napisał:

Pomimo tego wszystkiego dziękuje raz jeszcze bardzo, ale to bardzo dziękuje za to, że mogłem się przekonać co o mnie myślą inni koledzy z forum.

 

A co myślą ?.

Ja to tak tęskniłem za Tobą że nawet w popierdółkowie zadałem stosowne pytanie.:)

Heniu to tylko forum no naprawdę nie podejmuj walki z administracją tegoż, bo już na starcie stoisz na przegranej pozycji, więc nie warto.:icon_idea:

Tak więc witaj po urlopie i do roboty chłopie.:D

Link do komentarza
8 godzin temu, Redakcja napisał:

Szukam rozwiązania. Tymczasowo ustawię rejestrację dopiero po moim zatwierdzeniu.

Pozdrawiam

Marcin

Czyli będzie można się rejestrować od gdz 8 do gdz 16 w dni robocze, w soboty i święta trzeba będzie czekać na dzień roboczy oraz w godzinach wieczornych w dni robocze trzeba będzie czekać do dnia następnego.

Jest to rozwiązanie bez sensu, dyskryminacja i gwoźdź do trumny dla tego forum, bo wiadomo że większość zapisuje się popołudniami czy weekendy. Jeżeli nie będą mogli zadać natychmiast pytania i uzyskać porady to pójdą sobie na inne forum. , a wiadomo większość pytających jest w gorącej wodzie kąpana i nie będzie czekać kilka czy kilkadziesiąt godzin.

Link do komentarza
46 minut temu, demo napisał:

Heniu ale Admin pisze że tylko tymczasowo.:D

Zanim nie znajdą innego rozwiązania.

Lepsze to niż zakrzaczkowane całe forum.

Wiem, że to tylko tymczasowe, ale teraz nasuwa sie pytanie tymczasowe dzień, dwa, tydzień a może miesiąc?

Uważam, że to nieważne ile ma to trwać to i tak będzie za długo.

Był zgłaszany problem z numeracją napisanych postów jakieś  jak dobrze pamiętam z trzy tygodnie temu i co? i problem dalej trwa.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...