Skocz do zawartości

Zapytanie do Administratora


Recommended Posts

Mam jeszcze jedno pytanie do Administratora Forum oraz Redakcji. Czasem wkurza mnie jak czytam na przykład 3 albo 4 posty tego samego użytkownika jeden pod drugim (wtedy kiedy osoba zamiast cytować w jednym poście kilka osób cytuje i odpowiada po kolei) i stąd moje pytanie bo wiem że na wielu forach jest to zrobione tak że użytkownicy piszą ostatni post i i zaraz napiszą kolejny to dodaje się wpis do ostatniego ale nie jako nowy post. Moim zdaniem takie rozwiązanie było by dobre. Moje pytanie czy jest taka możliwość i proszę też o opinię użytkowników tego forum.
Link do komentarza
Cytat

automatyczne dodawanie byłoby ok .....
teraz trzeba albo edytować co zmniejsza wiarygodność piszącego , albo kombinować ... czyli aby zacytować kilku użytkowników w jednym wpisie to muszę otworzyć w drugim oknie ten sam wątek i przeklejać cytaty po kolei ...



nie musisz bo są sprytne skrypty (tylko trzeba dodać) zaznaczasz dany tekst osoby osoby na który chcesz odpowiedzieć i klikasz CYTUJ wkleja ci się do okna szybkiej odpowiedzi i odpowiadasz po czym kolejny text i odpowiadasz.

Link do komentarza
Cytat

nie musisz bo są sprytne skrypty (tylko trzeba dodać) zaznaczasz dany tekst osoby osoby na który chcesz odpowiedzieć i klikasz CYTUJ wkleja ci się do okna szybkiej odpowiedzi i odpowiadasz po czym kolejny text i odpowiadasz.



tia .... ale Ty informatyk jesteś .... a ja okularnica biurowa w zestawieniach siedząca .... znaczy Ty to wiesz - a inni nie muszą .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
A dokładnie wygląda to tak:

Mamy opcję wyboru "cytowanie selektywne" zaznaczone w kółeczku na czerwono

Zaznaczamy sobie tekst który chcemy cytować i naciskamy sobie cytowanie selektywne po czym wskakuje nam już cytat w szybką odpowiedź na dole stronki

bierzemy kolejny cytat i to samo


kolejny i to samo

po każdym cytacie piszemy odpowiedź


Brak obrazka

Brak obrazka
Link do komentarza
Pisałam na kilku forach.
Była gdzieniegdzie taka opcja zrobiona, że jeśli osoba pisała kolejnego posta, a poprzedni też był jej, to zamiast nowego posta, tekst pojawiał się poniżej w tym poprzednim z dopisaną opcją EDIT: (Data).
Nie trzeba było samemu edytować, tylko samo się to robiło icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Mam jeszcze jedno pytanie do Administratora Forum oraz Redakcji. Czasem wkurza mnie jak czytam na przykład 3 albo 4 posty tego samego użytkownika jeden pod drugim (wtedy kiedy osoba zamiast cytować w jednym poście kilka osób cytuje i odpowiada po kolei) i stąd moje pytanie bo wiem że na wielu forach jest to zrobione tak że użytkownicy piszą ostatni post i i zaraz napiszą kolejny to dodaje się wpis do ostatniego ale nie jako nowy post. Moim zdaniem takie rozwiązanie było by dobre. Moje pytanie czy jest taka możliwość i proszę też o opinię użytkowników tego forum.


Witam,
spotkałem się z takim rozwiązaniem. Jeśli użytkownik forum napisze kilka potów po sobie w krótkim odstępie czasu to forum tworzy tylko jeden post, chyba, że ktoś inny doda odpowiedź. Do poniedziałku dowiem się czy tutaj można wprowadzić taką opcję.

Cytat

automatyczne dodawanie byłoby ok .....
teraz trzeba albo edytować co zmniejsza wiarygodność piszącego , albo kombinować ... czyli aby zacytować kilku użytkowników w jednym wpisie to muszę otworzyć w drugim oknie ten sam wątek i przeklejać cytaty po kolei ...


Cytowanie kilku wypowiedzi jest możliwe. Wystarczy przy każdym poście zaznaczyć opcję "cytuj" i użyć "pełnej odpowiedzi" wówczas wszystkie wskazane posty będą zacytowane.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Cytowanie kilku wypowiedzi jest możliwe. Wystarczy przy każdym poście zaznaczyć opcję "cytuj" i użyć "pełnej odpowiedzi" wówczas wszystkie wskazane posty będą zacytowane.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik



Sprawdziłam .... działa ..... icon_biggrin.gif
Jedyne co mi pozostaje na swoje usprawiedliwienie - to że człowiek całe życie się uczy .... icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

Kasujesz to, co ci niepotrzebne i z głowy^^


tylko jest to troszkę niewygodne, szczególnie przy długich wypowiedziach...
przy wprowdzeniu tej opcji zaznaczasz interesujący Cię fragment wypowiedzi, klikasz ikonkę cyt. selektywne w oknie postu i gotowe... cytowany fragment pojawia się w okienku szybkiej odpowiedzi
Link do komentarza
Cytat

tylko jest to troszkę niewygodne, szczególnie przy długich wypowiedziach...
przy wprowdzeniu tej opcji zaznaczasz interesujący Cię fragment wypowiedzi, klikasz ikonkę cyt. selektywne w oknie postu i gotowe... cytowany fragment pojawia się w okienku szybkiej odpowiedzi


Rozumiem, tylko to czasem zależy od możliwości forum icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Od teraz jeśli użytkownik forum napisze kilka postów po sobie w 15 minutowym odstępie czasu to forum tworzy tylko jeden post, chyba, że ktoś inny doda odpowiedź.
Pozdrawiam
Marcin Szymanik


No to przetestujemy :
Post pierwszy !
=====================

Post drugi !!


===================
Wygląda na to, że działa icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Od teraz jeśli użytkownik forum napisze kilka postów po sobie w 15 minutowym odstępie czasu to forum tworzy tylko jeden post, chyba, że ktoś inny doda odpowiedź.
Pozdrawiam
Marcin Szymanik




super .... muszę przyznać , ze szybkość podejmowania decyzji przez Redakcję i wprowadzenia ich w życie forumowe jest piorunująca - jak zwykle zresztą .... no i oczywiście - dziękujemy także informatykowi - ma chyba więcej pracy od kilku miesięcy ... icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Od teraz jeśli użytkownik forum napisze kilka postów po sobie w 15 minutowym odstępie czasu to forum tworzy tylko jeden post, chyba, że ktoś inny doda odpowiedź.
Pozdrawiam
Marcin Szymanik




I o to mi właśnie chodziło...


Dziękuję

Cytat

I o to mi właśnie chodziło...


Dziękuję



i nawet po napisaniu szybkiego postu dalej zaznaczamy cytujemy bierzemy pełną odpowiedź i także dopisuje się do ostatniego posta. Bez żadnych dziur robota wykonana w 100%

Gratuluje
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam icon_smile.gif
Oglądając dzisiaj moją galerię zauważyłam dziwną rzecz, mam w niej nie moje zdjęcia ! Są to fotki o nazwie "Agatka z HB Studio - Kasia i Adrian". Może ktoś ich szuka ? icon_wink.gif
Chciałam usunąć, ale to chyba nie rozwiązuje problemu. Czy ktoś "włamał" się na moje konto czy źle się przypisały galerie?
Co mogę z tym zrobić ? Proszę o pomoc
Pozdrawiam Edytowano przez Basiula (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Witam icon_smile.gif
Oglądając dzisiaj moją galerię zauważyłam dziwną rzecz, mam w niej nie moje zdjęcia ! Są to fotki o nazwie "Agatka z HB Studio - Kasia i Adrian". Może ktoś ich szuka ? icon_wink.gif
Chciałam usunąć, ale to chyba nie rozwiązuje problemu. Czy ktoś "włamał" się na moje konto czy źle się przypisały galerie?
Co mogę z tym zrobić ? Proszę o pomoc
Pozdrawiam



Dziękujemy za informację. Sprawdzamy gdzie wystąpił błąd.

Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 8 lata temu...

Na podstronie DZISIEJSZE POSTY pod tytułem wątku są napisy:

 

Temat odpisał Redakcja na coolibeer w Do administratora Forum

 

Temat odpisał bobiczek na kropeczka_ns w Świat kuchni

 

Temat odpisał uroboros na Piotr Em w Eksperci Rockwool - skalna wełna mineralna

 

Jakoś to się nie komponuje... przynajmniej mi się nie komponuje...

 

Link do komentarza
4 minuty temu, uroboros napisał:

Na podstronie DZISIEJSZE POSTY pod tytułem wątku są napisy:

 

Temat odpisał Redakcja na coolibeer w Do administratora Forum

 

Temat odpisał bobiczek na kropeczka_ns w Świat kuchni

 

Temat odpisał uroboros na Piotr Em w Eksperci Rockwool - skalna wełna mineralna

 

Jakoś to się nie komponuje... przynajmniej mi się nie komponuje...

 

Czy chodzi Ci o widok rozszerzony: https://forum.budujemydom.pl/discover/17/?&view=expanded lub https://forum.budujemydom.pl/discover/17/?&view=condensed?

Jeśli tak, to jest to opcja du ustwienia w prawym górnym rogu.

Link do komentarza
Gość mhtyl
8 godzin temu, Redakcja napisał:

Dziękuję za informację, mieliśmy aktualizację skryptu Forum. Postaram się, aby dziś wyprostować wszystkie problemy.

 

Pozdrawiam

Marcin

Niestety problem dalej jest, bynajmniej u mnie o gdz 17, i pytanie dodatkowe, co stało z numeracja postów?

Link do komentarza
Gość mhtyl
1 godzinę temu, joks napisał:

czy u Was też wszystko jest drobnym maczkiem?

U mnie jest normalnie. Spróbuj jak będziesz pisał posta kliknąć w okienko rozmiar i zaznacz "domyślny".

Link do komentarza
Dnia 1.03.2019 o 17:19, mhtyl napisał:

Niestety problem dalej jest, bynajmniej u mnie o gdz 17, i pytanie dodatkowe, co stało z numeracja postów?

Numeracja powinna juz działać

Dnia 2.03.2019 o 20:51, joks napisał:

do pisania ok , ale wszystko inne i tak jest maczkiem

całe forum jest maczkiem

Nic nie idzie powiększyć aby przeczytać

Czcionkę przywracaliśmy w piątek, czy nadal masz małą?

Dnia 2.03.2019 o 14:53, MrTomo napisał:

u mnie powtórka. czyszczenie pomogło na chwilę

...

Problem rozwiązany dziś przed południem.

 

Pozdrawiam

Marcin

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...