Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

1 godzinę temu, Redakcja napisał:

@zenek jeśli masz uwagi do merytoryki postów to zgłaszaj. Proszę dbaj też o zwięzłość własnych wypowiedzi, bo czasem się gubię i nie wiem o co Ci chodzi.

No to krótko:

Chodzi o to, by wiedzieć, kto chlewi na forum, a kto nie. Bo co trochę forum ożyje, to ktoś musi przygnoić.

I to nie moja rola -  tylko moderatora.

Zgłaszam posty nieetyczne, niezgodne z konstytucją, i chamskie. Bo tych nie zauważal dość często moderator.

 

1 godzinę temu, aru napisał:

manipulatorek

A ty, aru,  jak odpowiadasz w tematach, to się zastanow, o co ci chodzi.

Bo albo nie myślisz, albo pijesz - innego wytłumaczenia nie ma na bezsensy, jakie wymyślasz i wypisujesz.

I skoro się chwalisz, żeś wybudował wieloklatkowy wielopiętrowy budynek w 17 m-cy, chyba tak pisałeś ? - to tyś tu powinien wszystkich zastąpić z poradami we wszystkich tematach od fundamentów po dach i wykończeniówkę - a przynajmniej mhtyla zastąpić - a tu ani me ani be ani kukuryku.

Za to przypieprzasz się do moich postów fałszując ich sens.

zenek

zenek

53 minuty temu, Redakcja napisał:

@zenek jeśli masz uwagi do merytoryki postów to zgłaszaj. Proszę dbaj też o zwięzłość własnych wypowiedzi, bo czasem się gubię i nie wiem o co Ci chodzi.

No to krótko:

Chodzi o to, by wiedzieć, kto chlewi na forum, a kto nie. Bo co trochę ożyje, to ktoś musi przygnoić.

I to nie moja rola -  tylko moderatora.

58 minut temu, aru napisał:

manipulatorek

A ty, aru,  jak odpowiadasz w tematach, to się zastanow, o co ci chodzi.

Bo albo nie myślisz, albo pijesz - innego wytłumaczenia nie ma na bezsensy, jakie wymyślasz i wypisujesz.

I skoro się chwalisz, żeś wybudował wieloklatkowy wielopiętrowy budynek w 17 m-cy, chyba tak pisałeś ? - to tyś tu powinien wszystkich zastąpić z poradami we wszystkich tematach od fundamentów po dach i wykończeniówkę - a przynajmniej mhtyla zastąpić - a tu ani me ani be ani kukuryku.

Za to przypieprzasz się do moich postów fałszując ich sens.

×
×
  • Utwórz nowe...