Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

designerskie krzesła

Recommended Posts

• 1 miesiąc temu...
Wyglądają naprawdę ciekawie:) od razu widać,że jesteś odważną osobą, która nie boi się eksperymentów:) ja raczej na takie krzesła bym się nie zdecydowała, bo wyglądają na mało...wygodne. Jeśli jednak znajdę odpowiedni adres sklepu to na pewno ci napisze
Te pierwsze wyglądają na całkiem zwykłe i jakoś nie bardzo mi się podobają. Ale te niżej całkiem ładne icon_smile.gif Bardziej do nowoczesnych wnętrz, więc mi by aktualnie nie pasowały. Poszukaj sobie w sklepach internetowych, jest teraz duża oferta. Może coś Ci jeszcze wpadnie w oko icon_smile.gif
Te nietypowe krzesła na drugim obrazku wyglądają nieźle, ale trzeba się liczyć z tym, że moda na takie dziwności może szybko przeminąć i wtedy trzeba będzie kolejny raz wymieniać umeblowanie. Najlepiej kupić coś w tym stylu - jakieś tam udziwnienie jest, ale ogólnie krzesło sprawia wrażenie klasycznego.
Brak obrazka
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Niektóre te meble są zbyt designerskie. Projektanci teraz skupiają się na tym, żeby krzesła wyglądały oryginalnie, ale w nosie mają czy będą one wygodne. Także ja jednak wolę prostsze wykonania, za to takie, na których wygodnie się siedzi.
  • 3 tygodnie temu...
te brązowe krzesła są przerażające... nie wiem czy ,mogłabym na takich usiąść. A te zielone chętnie bym wzięła do swojego małego pokoiku dziennego dobrze komponowałoby z moim wystrojem icon_smile.gif Kiedyś widziałam krzesło - rękę też coś niesamowitego.
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

To krzesło jest 'wykręcone' w różnym kolorze.
Podoba się? icon_smile.gif http://myin.pl/krzeslo-diamante-slitta,4555.html
W ogóle na tej stronie możesz znaleźć wiele pozytywnie wykręconych produktów nie tylko krzeseł.
Jęsli po dodatki to warto zaglądać do nich.
No chyba, że masz też facebooka.

No proszę, a właśnie kupiłam jakiś czas temu 2 takie krzesła. Są naprawdę rewelacyjne. Na zdjęciach tego może nie widać, ale na oparciu z tyłu ma szlif brylantu. Czas płynie, jak widać po dacie wypowiedzi, a krzesło wciąż mi się podoba i nie nazwałabym go "wykręconym" - Włosi to jednak potrafią icon_wink.gif
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Mi osobiście nie podobają się tego typu krzesła, najbardziej z tych wszystkich tutaj podobają mi się krzesła na zdjęciach w poście użytkownika Jani. Mają swój własny nowoczesny styl, reszta jest za bardzo kombinowana. Może jestem staroświecka ale dla mnie krzesło musi być drewniane z obiciami, które będą stylowe i po prostu stare. Nie lubię jednokolorowych krzeseł, a poza tym krzesło służy głownie albo w kuchni albo w salonie, jakoś nie wyobrażam sobie gości w tak nowoczesnych krzesłach.
  • 2 tygodnie temu...
Mam super krzesło u siebie w domu, może uda mi się później wstawić jakieś zdjęcie. Kupiłam na aukcji internetowej stare krzesło na rzeźbionych nogach i z rzeźbionym oparciem za 120 zł z wysyłką. Kupiłam białą farbę, pomalowałam, sama obiłam w nowy - różowy materiał. Koszt całkowity - 250 zł, a krzesło wygląda jak za milion dolarów ;)
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam, dostałam się na studia magisterskie w Opolu i szukam aktualnie jakiegoś mieszkania / pokoju w dobrej cenie. Czy nie jesteście przypadkiem sami studentami z Opola i nie szukacie aktualnie współlokatora lub Wy lub Wasi rodzicie szukacie najemcy? Będę wdzięczna za odpowiedzi, niestety miejsca w akademikach są już zajęte. Rok akademicki tuż tuż a ja jestem bez dachu nad głową...
    • Witam, posiadam działkę na którą zostało wydane pozwolenia na budowę. Działka jest ogrodzona, wymiary działki to 16.7 x 94 (94m wzdłuż drogi). Na działce nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W pozwoleniu na budowę jest, że budynek jednorodzinny musi być min. 6m od granicy przodu działki. Według przepisów odległość od granicy działki musi być: - 3m bez okien i drzwi - 4m z oknami i drzwiami Więc 6m (przód, z warunków na budowe) + 4m (albo 3m - ustawa) = 10m, 16.7m-10m=6.7m Wychodzi trochę wąski dom 6.7m. I tutaj moje pytanie. Czy jest jakaś możliwość i jak to zrobić, żeby odległość od granicy działki zmniejszyć powiedzmy do 2m (z oknami i drzwiami, bądź bez)? 2m dadzą dość sporo, bo wtedy można postawić dom 8.7m, zamiast 6.7m Dziękuje z góry za porady.
    • Tak, bardzo dobrze, silikon to słaby pomysł. Pamietaj tylko że butylowa, nie bitumiczna. jeszcze niedawno była do kupienia w Obi i Castoramie, teraz nie wiem.
    • Witam Jestem posiadaczem działki leśnej o powierzchni 1.66ha. Teren kupiony był przez mojego tatę jako rolny z zamysłem budowania domu w latach 2000. Jednak od czasu zakupu aż do teraz żadne kroki nie zostały podjęte, a na działce doszło do samozalesienia i teren od 2012 roku widnieje jako leśny. Nie jest on objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Moje pytanie dotyczy tego co mogę zrobić w takiej sytuacji, są jakieś szanse na jego przekształcenie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc    
    • Taka taśma na tyle dobrze przylega że nie trzeba już tego zabezpieczać np. Silikonem?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...