Skocz do zawartości

designerskie krzesła


jenis_joplin

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Proponuję krzesło Argela wykonane metodą patchworkową, generalnie wygląda jakby powstało ze skrawków materiału jakie zostały po całym dniu pracy krawcowej :-). Krzyżakowe nogi z bukowego drzewa dopełniają całości. Wpasuje się w awangardowy pokój, w którym samo w sobie będzie dekoracją.

Link do komentarza
Cytat

Proponuję krzesło Argela



jednym słowem proponujesz podróbkę krzesła Armchair DAW projektu Eamsów, do której prawa patentowe ma firma Vitra.

A może by tak producenci mebli zamiast robić tandetną podróbę, zapłacili jakiemuś projektantowi mebli za dobry projekt?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

poszukuję krzeseł - "wykręconych", w różnych kolorach

chce je ustawić w salonie, bo do stołu w jadalni raczej nie będą odpowiednie

ktos widzial cos w tym stylu jak te ponizsze ? kojarzycie wogole sklep ktory je oferuje ? (italiastyle.pl)




Fajnie wyglądają ale wydają się być maksymalnie niewygodne icon_smile.gif

Cytat

super sa te krzesla icon_biggrin.gif ale trzeba miec juz w takim stylu wnetrze. z takich designerskich ale bardziej przyziemnych to ten model mi sie podoba, czysta prostota icon_smile.gif


no tak jak to się mówi "geniusz tkwi w prostocie" te krzesła mi pasują, właśnie szukam czegoś w tym stylu ale równie wygodnego jak ładnego
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Te fotele też fajnie wyglądają.




Cytat

to nie jest wzorowane na projekcie Swan Arnie Jakobsena?


Tak na moje oko to są takie same krzesła icon_biggrin.gif
A swoją drogą co dzisiaj nie jest podrabiane? szczególnie jak marka produktu jest znana i cieszy się wzięciem . Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
O matulu... Lubię nowoczesny design i w ogóle, ale niektóre wrzucone tu propozycje są wręcz tandetne. Ja jednak jestem zwolenniczką stylu skandynawskiego. Meble staram się wybierać nowoczesne, ale raczej nie przesadnie wymyślne. Kolorowe u siebie daję raczej tylko dodatki, ale uważam, że i z kolorowych mebli można skomponować bardzo ładną aranżację. Jakość oczywiście jest bardzo ważna, zwłaszcza w przypadku mebli do siedzenia, które przecież przede wszystkim - mają być wygodne! Ostatnio w oko wpadła mi oferta i nawet pokusiłam się o wprowadzenie małych zmian w mojej kuchni ;) Poniżej wstawiam zdjęcie krzeseł, które wybrałam - teraz czekam tylko na przesyłkę icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

Co się dziwujesz. Tandeta też może być inspiracją icon_cool.gif


A wiesz ile ta "tanedta" kosztuje?
Lepiej sobie usiądź albo najlepiej się połóż cobyś się nie przewrócił z wrażenia. icon_biggrin.gif
Uwaga podaję cenę! Oryginał kosztuje ponad 5000 ale nie zł tylko Euro zalamka.jpg

A jeszcze zapomniałem dopisać, że to cena promocyjna icon_lol.gif
Link do komentarza
OMG nie wiem ile musialbym zarabiac zeby zaplacic tyle za jedno krzeslo icon_smile.gif Dla bardzo bogatych fanatykow icon_smile.gif co ciekawe oryginaly z podrobkami roznia sie tylko kolorem na zdjeciu, kadr i ustawienie krzesel jest to samo. Moze nawet zdjec swoich rzeczywistych nie zrobili tylko zwineli z oryginalow icon_smile.gif Edytowano przez centralne_odkurzacze (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

OMG nie wiem ile musialbym zarabiac zeby zaplacic tyle za jedno krzeslo icon_smile.gif Dla bardzo bogatych fanatykow icon_smile.gif co ciekawe oryginaly z podrobkami roznia sie tylko kolorem na zdjeciu, kadr i ustawienie krzesel jest to samo. Moze nawet zdjec swoich rzeczywistych nie zrobili tylko zwineli z oryginalow icon_smile.gif


Sądzisz, że robione są te krzesła tylko w jednym kolorze? Zapewniam Cię, że są w różnych kolorach i w różnym rodzaju obić. Jedynie co się nie zmienia to ich kształt. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...