Skocz do zawartości

designerskie krzesła


jenis_joplin

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Te nietypowe krzesła na drugim obrazku wyglądają nieźle, ale trzeba się liczyć z tym, że moda na takie dziwności może szybko przeminąć i wtedy trzeba będzie kolejny raz wymieniać umeblowanie. Najlepiej kupić coś w tym stylu - jakieś tam udziwnienie jest, ale ogólnie krzesło sprawia wrażenie klasycznego.
Brak obrazka
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

To krzesło jest 'wykręcone' w różnym kolorze.
Podoba się? icon_smile.gif http://myin.pl/krzeslo-diamante-slitta,4555.html
W ogóle na tej stronie możesz znaleźć wiele pozytywnie wykręconych produktów nie tylko krzeseł.
Jęsli po dodatki to warto zaglądać do nich.
No chyba, że masz też facebooka.



No proszę, a właśnie kupiłam jakiś czas temu 2 takie krzesła. Są naprawdę rewelacyjne. Na zdjęciach tego może nie widać, ale na oparciu z tyłu ma szlif brylantu. Czas płynie, jak widać po dacie wypowiedzi, a krzesło wciąż mi się podoba i nie nazwałabym go "wykręconym" - Włosi to jednak potrafią icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Mi osobiście nie podobają się tego typu krzesła, najbardziej z tych wszystkich tutaj podobają mi się krzesła na zdjęciach w poście użytkownika Jani. Mają swój własny nowoczesny styl, reszta jest za bardzo kombinowana. Może jestem staroświecka ale dla mnie krzesło musi być drewniane z obiciami, które będą stylowe i po prostu stare. Nie lubię jednokolorowych krzeseł, a poza tym krzesło służy głownie albo w kuchni albo w salonie, jakoś nie wyobrażam sobie gości w tak nowoczesnych krzesłach.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Mam super krzesło u siebie w domu, może uda mi się później wstawić jakieś zdjęcie. Kupiłam na aukcji internetowej stare krzesło na rzeźbionych nogach i z rzeźbionym oparciem za 120 zł z wysyłką. Kupiłam białą farbę, pomalowałam, sama obiłam w nowy - różowy materiał. Koszt całkowity - 250 zł, a krzesło wygląda jak za milion dolarów ;)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...