Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

grzejniki Purmo


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesiące temu...
Gość T.  Brzęczkowski
Raczej Twój hydraulik ma lepsze rabaty w innej firmie. A co do grzejników, to ponieważ się nie nadają do domów izolowanych, o małych potrzebach ciepła (E<40 kWh/m2 rocznie) to można o nich pisać w aspekcie ciekawostki, czy zabytku.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Raczej Twój hydraulik ma lepsze rabaty w innej firmie. A co do grzejników, to ponieważ się nie nadają do domów izolowanych, o małych potrzebach ciepła (E<40 kWh/m2 rocznie) to można o nich pisać w aspekcie ciekawostki, czy zabytku.Panie Brzęczkowski nie życzę sobie abyś Pan kiedykolwiek odpowiadał na moje posty. Jesteś Pan w...... Według Pana to w domu "izolowanym" (a'propos co to za dom?) nie należy stosować żadnego ogrzewania, dom sam z siebie się ogrzewa???? To jest jednak pytanie retoryczne i nie oczekuję odpowiedzi od Szanownego Pana.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.  Brzęczkowski
Przykro mi nie zastosuję się, ale po rekcji sądzę , że dotarło i to mnie cieszy. Skuteczna izolacja i wentylacja to już nie moje fanaberie jak 15 lat temu, to już obowiązek, ekonomia i zdrowie, o czy niewątpliwie się przekonasz, nie izolując i wentylując właściwie domu.
Pozdrawiam.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...