Skocz do zawartości

Bateria w kabinie - z kranikiem czy bez?


Recommended Posts

Kupiłem omyłkowo baterię wannową, a nie natryskową.
I zastanawiam się, czy oddać, czy może zamontować ją w kabinie prysznicowej.

Czy są jakieś korzyści z posiadania kranu pod prysznicem?
A może są jakieś niedogodności z tego tytułu?

Opcja 3 - Hydromasaż, bicze wodne, radio, etc - temat otwarty. Głównie chodzi o ten nieszczęsny kranik.
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

Kupiłem omyłkowo baterię wannową, a nie natryskową.
[...]


Jeśli masz kabinę co najmniej metr na metr, to wylewka pewnie nie będzie Ci przeszkadzała, ale przy mniejszej na pewno poczujesz wcześniej, czy później na swoim ciele i będziesz się zastanawiać, skąd ten siniak...
Wymień jak najszybciej na baterię natryskową.
Link do komentarza
Ja nie mam a by sie przydała, więc głosowałem na tak. Ale ja nie mam kraników nadających się do napełniania wiaderka nigdzie, więc napełniam je prysznicem i kiepsko to wychodzi. Wolałbym mieć ten kranik pod prysznicem. Jak ma sie kranik inny niz pod prysznicem i mozna tam napełniać wiaderka, to pod prysznicem kranik rzecz zbędna.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Jeśli masz kabinę co najmniej metr na metr, to wylewka pewnie nie będzie Ci przeszkadzała, ale przy mniejszej na pewno poczujesz wcześniej, czy później na swoim ciele i będziesz się zastanawiać, skąd ten siniak...
Wymień jak najszybciej na baterię natryskową.




No właśnie z tym siniakiem na nodze i na tyłku to prawda mam takowe po wizycie u teściowej ona ma taki jebitny kran pod prysznicem i kabina metr na metr. Pezet jest raczej aerodynamiczny więc jakoś się przemknie z resztą po 5 siniaku każdy sie jakoś nauczy uniku. Ja mieszkam 7 lat jestem na etapie 3 baterii 2 padły wcale bym się nie przejmował najwyżej następnym razem kupi sobie bez wylewki i będzie gites
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Do redakcji/moderatorów: czemu temat o znikomej wartości merytorycznej, z niską wartością odpowiedzi jest u licha przyklejony? czemu to ma służyć? który mod jest za to odpowiedzialny (redakcja takich głupot nie robi...)?



Oj no co ty... Kranik ważna rzecz... rzekłabym - priorytetowa. Czy się ma kranik czy nie... I co będzie jak ci wlezie w de... Ja tam bym chciała nawet ze dwa kraniki icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Do redakcji/moderatorów: czemu temat o znikomej wartości merytorycznej, z niską wartością odpowiedzi jest u licha przyklejony? czemu to ma służyć? który mod jest za to odpowiedzialny (redakcja takich głupot nie robi...)?



jak dla mnie temat ok
oglądamy już kabiny i wyposażenie
my będziemy mieli jedną łazienkę
i taki kranik jednak bardzo się przyda
w zlewie nie wszystko się zmieści
np większą butelkę ciężko napełnić w zlewie
słuchawką to nie ma szans
dobrze, że jest ten temat
bo pewnie to ja bym później żałował
że wybrałem bez kranika
Link do komentarza
Cytat

jak dla mnie temat ok
oglądamy już kabiny i wyposażenie
my będziemy mieli jedną łazienkę
i taki kranik jednak bardzo się przyda
w zlewie nie wszystko się zmieści
np większą butelkę ciężko napełnić w zlewie
słuchawką to nie ma szans
dobrze, że jest ten temat
bo pewnie to ja bym później żałował
że wybrałem bez kranika


Przecież są inne metody na "nalanie do większej butelki" icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
- nie kupujesz baterii umywalkowej, pod wylewkę której ledwo mieszczą się ręce, tylko poręczną, z większą wylewką,
- przewidujesz osobny kran - zawór do napełniania "większej butelki" i wiaderka do mopa, niekoniecznie z odpływem typu zlew
- można by jeszcze coś wymyślić icon_razz.gif

A "kranik" w kabinie NAPRAWDĘ bywa upierdliwy icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

[...] na słuchawce mam możliwość regulowania strumienia wody od bardzo rozproszonego po zwarty strumień - dlatego nalanie wody np. do butelki nie sprawia mi problemów icon_smile.gif .


Też tak miałem do czasu zamontowania perlatora na wężu - tak wyraźnie zmniejszył się realny strumień wody, że można się wkurzyć czasem nalewania słuchawką "do dużej butelki" icon_confused.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Bardzo często kranik w kabinie prysznicowej jest przydatna sprawą,ale wg mnie jeżeli mamy umywalke to kranik jest zbędny. A co do baterii to bardzo dużo zależy od ciśnienia wody.


A jakież to znaczenie ma ciśnienie wody "co do baterii" ??? icon_eek.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...