Skocz do zawartości

Budujemy dom-Prenumerata KATASTROFA


Recommended Posts

Dziś jest 07.07.2010 a ja ciagle czekam na czerwcowy numer BD. icon_sad.gif Ludzie, ciagle tlumaczenia pani w prenumeracie" to nie nasza wina" Gazeta jest naprawde super ale jej dystrybucja to juz jakies nieporozumienie. Zeby nie było mieszkam w Gdańsku anie gdzies w borach i lasach więc poczta ty dociera. Jak u Was wyglada terminowość prenumeraty?
Link do komentarza
Ogłaszam wszem i wobec, że dziś tj. 08.07.2010 o godz 11.00 listonosz dostarczył mi czerwcowy nr BD.
Powtarzam szanownej Redakcji że chodziło o nr. czerwcowy!!!
Napisalem iż wysyłka nastąpiła 31.05.2010 ponieważ cytowałem panią z ktora rozmawialem.
Gratuluje Redakcji tempa.
Powtórze raz jeszcze BD jest super, ale tyle czekać na oplaconą gazete nie będę i tej formy nie polecam nikomu.

P.S.Żeby nie było, to nie jest 1 takie spóźnienie.
Rozumiem że winna nie jest redakcja, ale może warto pomyśleć nad zmianami w kolportażu.
Link do komentarza
Cytat

Ogłaszam wszem i wobec, że dziś tj. 08.07.2010 o godz 11.00 listonosz dostarczył mi czerwcowy nr BD.
Powtarzam szanownej Redakcji że chodziło o nr. czerwcowy!!!
Napisalem iż wysyłka nastąpiła 31.05.2010 ponieważ cytowałem panią z ktora rozmawialem.
Gratuluje Redakcji tempa.
Powtórze raz jeszcze BD jest super, ale tyle czekać na oplaconą gazete nie będę i tej formy nie polecam nikomu.

P.S.Żeby nie było, to nie jest 1 takie spóźnienie.
Rozumiem że winna nie jest redakcja, ale może warto pomyśleć nad zmianami w kolportażu.


Ale ty jęczysz chłopie... nikt inny nic nie mói tylko ty
Link do komentarza
Cytat

Ogłaszam wszem i wobec, że dziś tj. 08.07.2010 o godz 11.00 listonosz dostarczył mi czerwcowy nr BD.
Powtarzam szanownej Redakcji że chodziło o nr. czerwcowy!!!
Napisalem iż wysyłka nastąpiła 31.05.2010 ponieważ cytowałem panią z ktora rozmawialem.
Gratuluje Redakcji tempa.
Powtórze raz jeszcze BD jest super, ale tyle czekać na oplaconą gazete nie będę i tej formy nie polecam nikomu.

P.S.Żeby nie było, to nie jest 1 takie spóźnienie.
Rozumiem że winna nie jest redakcja, ale może warto pomyśleć nad zmianami w kolportażu.



Masz prawo żądać by prenumeratura docierała w terminie....
Za to min. innymi się płaci...
i terminowość dostawy jest najczęściej umieszczona w umowie.....
Link do komentarza
A nikt nie wypowie się tu jak działa nasza szanowna Poczta Polska?? Wiele razy mi się zdarzyło, że dopłacałam za opcję "priorytet" i niby list miał być na drugi dzień... I też mam prawo żądać od Poczty żeby tak było, bo przecież za to zapłaciłam. Ale jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś składał reklamacje, pisał o tym i się wyżalał. A żądać i owszem można - więc żądam, żeby Poczta działała tak jak powinna !!!

A wracając do wątku - czasem nadający przesyłkę nie ma wpływu na to, kiedy dostarczy ją szanowna Poczta....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...