Skocz do zawartości

Numer użytkownika


Recommended Posts

Cytat

Witam,
nr użytkownika pomagał mi w odnalezieniu forumowicza, ale nie jest to jedyny sposób na jego znalezienie. Został zlikwidowany, bo faktycznie nie niósł żadnej informacji. Prawdopodobnie jak nie był zauważany przez większość użytkowników forum i jego brak nie zostanie odnotowany.

Licznik postów to zupełnie inna bajka, bo pokazuje nam aktywność forumowicza.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik




Serdecznie dziękuję.
Link do komentarza
Cytat

....miałem Cię raczej za takiego, co jest obok takich "problemów", skąd te oburzenie?



Barbossa

zawsze uwazałem, ze dobre jest wrogiem lepszego
na poprzednim forum dopuki nie zaczeli grzebac i poprawiac - było w miare OK
ale racjonalizatorów zaczeły świerzbić łapki
i zaczeli usprawniac, ulepszać, poprawiac, dopracowywać


skutki znamy ...
Link do komentarza
częściowo masz rację , brzoza ..... ale przypatrzmy się temu bardziej szczegółowo .....

na tamtym forum - gdyby posłuchano rad forumowiczów a nie jak zwykle je olano - i gdyby wykorzystano te rady , propozycje forumowiczów - i dokonano takich ulepszeń o które prosili forumowicze i tylko takich - byłoby ok .....
a co Oni zrobili? zrobili całkiem nowe forum - od nowa , które ma niewiele wspólnego z tym co było kiedyś..... a już na pewno prośby o które wnioskowali forumowicze nawet jeśli zostały spełnione , to zniknęły w gąszczu innych masowych udziwnień i ulepszeń , przede wszystkim nastawionych na komercję .... a nie na to , żeby "zrobić lepiej" forumowiczom .....
tak było dużo mówione o tym, że nowe forum będzie lepsze dla forumowiczów, bardziej przyjazne , że to wszystko dla nich jest robione .... a mnie się wydaje że wręcz przeciwnie - komercja, komercja i jeszcze raz komercja z pominięciem elementarnych potrzeb prostego człowieka korzystającego z forum .... że o bałaganie z tym związanym i "znikaniu" długoletnich kont nie wspomnę....

tutaj - Redakcja słucha forumowiczów , czyta o prośbach i do większości się przychyla - bo są to sprawy ułatwiające korzystanie z forum - a nie zmieniające jego inerfejs na ogromną skalę i co gorsza - na amen .... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

nie martw się .... podejrzewam, że mając za przykład FM - wiele for zastanowi się dokładnie zanim dokona zmian drastycznych .... icon_wink.gif , a zmiany kosmetyczne mają ułatwić po prostu korzystanie z forum .... icon_smile.gif

zresztą - Redakcja też swój rozum ma ..... podejrzewam, że jeśli coś miałoby zaszkodzić forum , to na pewno by się nie zgodzili na taką zmianę.... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

... a co Oni zrobili? zrobili całkiem nowe forum ...



Daggulka

tam tez zaczynało sie niewinnie ...
/pisałem tam od 2001 roku, a zarejestrowałem sie w 2002 r, kiedy internet buł jeszcze w powijakach icon_smile.gif/
zaczeło sie od tego, ze ktos podrzucił pomysł aby wszyscy musieli sie logowac ... ze niby bedzie kulturalniej i po nickach wyłapie sie spamerów, trolli, tych którzy pisza ostro lub jadą po bandzie ...
miało byc pieknie i kulturalnie

i co
ano to, ze olali forum ci, którzy pisali spontanicznie i ad hoc a którym nie chciało sie logować
częśc kierowników budów, majstrów i inspektorów nadzoru wpadała tam aby faktycznie doradzić a nie zajmowac sobie czasu duperelami takimi jak logowanie wiec odeszli

została "kadra od kubków"
tacy "doradcy od spraw wszelakich"
którzy aby dostac zółty kubek albo parasolke gotowi byli każdą dyskusje na tematy budowlane rozwalic
uwagami nic nie wnoszącymi

potem znów ktos wpadł na pomysł przyklejania tematów
i znów durne tematy które interesowały tylko niektórych były seryjnie /najpier po kilka a potem po kilkanaście/
"doklejane" bo ktoś wazny zapragnał aby jego temat był na czele
pisał do Szanownej Redakcji
i Szanowna Redakcja, przyklejała

az zaczeli buntowac sie forumowicze i wiekszość z tych "przyklejonych"poszła do osobnego działu gdzie pies z kulawa noga zaglądał ...


i tak
"racjonalizatorzy" systematycznie psuli tamto forum ...





Link do komentarza
Cytat

i tak
"racjonalizatorzy" systematycznie psuli tamto forum ...



nie odbieram tego w ten sposób .....
uważam, że zmiany nie są złe ...... do zmian można się przyzwyczaić jeśli są to zmiany twórcze , ułatwiające , urozmaicające nieco .....
faktem jest , że człowiek to bestia która przywiązuje się , przyzwyczaja i często nie lubi zmian ...... dlatego zmiany powinno się wprowadzać uważnie , z umiarem , i nie od razu rewolucyjnie ....

nie da się niczego nie zmieniać ..... wszystko idzie naprzód - coś co się nie rozwija - cofa się tak naprawdę ....
wszystko jest dla ludzi - ale - wszystko w granicach zdrowego rozsądku .....


Link do komentarza
Cytat

... wszystko idzie naprzód - coś co się nie rozwija - cofa się tak naprawdę ....
wszystko jest dla ludzi - ale - wszystko w granicach zdrowego rozsądku .....




widzisz, za zmiane twórczą
uważam mozliwośc dodawania zdjęć /których tu wczesniej znano ograniczoną formę/


natomiast kiedy na forum jest zarejestrowanych pare mtysięcuy osób ...

a tylko 9 osób chce jakieś zmiany ... /bo w ankiecie 9 osób było za zmianą /
to takie pospieszne działanie Redakcji na prosbe tych 9 osób uwazam za błąd ...

dla mnie nr uczestnika mówił ile jest osób zarejestrowanych na tym forum ...
20 tysiecy
30 tysiecy
jutro moze będzie 50 tysiecy czy 100


a teraz wiem guzik ...
bo ktos tu chciał coś zaoszczędzić
/a oszczędniś mógł przeciez wszystkiego nie czytac - na forum nie ma obowiazku czytania wszystkiego/

no ale wylano dziecko z kapielą

mamy za to 9 ciu zadowolonych ...
Link do komentarza
Cytat

dla mnie nr uczestnika mówił ile jest osób zarejestrowanych na tym forum ...
20 tysiecy
30 tysiecy
jutro moze będzie 50 tysiecy czy 100



wiesz ..... jest na samym dole taka rubryczka jak "statystyki forum" , na tą chwilę wygląda tak:


Statystyki Forum
Nasi użytkownicy napisali łącznie 111 656 postów
Mamy 17 314 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowanym użytkownikiem jest ozena
Najwięcej użytkowników online: 1 191 Dnia: 24.04.2010, 20:32



i w niej jest również ilość zarejestrowanych użytkowników ......
numer użytkownika według mnie nie jest adekwatny .... nawet nie wiem czy Redakcja przyznaje je "po kolei" jeden po drugim ....
ponadto to tylko sucha statystyczna liczba która chyba niewiele ma wspólnego z ilością osób faktycznie korzystających z forum ..... a to chyba użytkownicy korzystający bieżąco są ważni .... a nie Ci którzy byli "na chwilę" po jedną informację na ten przykład trzy lata temu .... icon_wink.gif
ale to tylko moje zdanie .....
Link do komentarza


Daga

jak wiesz dom juz wybudowałem
syna spłodziłem
drzewo /setki/posadziłem

piszę tu wyłacznie dla przyjemności

ten nr był jak ... jak dobre cygaro z Kuby /takie zwijane na udzie dziewczyny/

ponieważ kilka lat temu rzuciłem palenie to i bez nr mogę się obyć icon_biggrin.gif


to był spor o ide icon_wink.gif

pozdrawiam Ciebie, Vegę i Barbosse icon_smile.gif

i kończe w tym temacie
Link do komentarza
Cytat

Daga

jak wiesz dom juz wybudowałem
syna spłodziłem
drzewo /setki/posadziłem

piszę tu wyłacznie dla przyjemności



wszystko się zgadza .... tak jak i u mnie (ino bez tego syna , kurcze icon_redface.gif icon_lol.gif )


Cytat

to był spor o ide icon_wink.gif

pozdrawiam Ciebie, Vegę i Barbosse icon_smile.gif

i kończe w tym temacie




wiesz , że bardzo Cię lubię i cenię .... wszak znamy się nie od dziś ... różnica zdań w jakimkolwiek temacie nic tu nie zmieni - i mam nadzieję, że z wzajemnością..... icon_biggrin.gif
ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam ..... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

ten nr był jak ... jak dobre cygaro z Kuby /takie zwijane na udzie dziewczyny/



Och, taaak... cygaro skręcane na udzie spoconej, kreolskiej komunistki.

Cytat

dla mnie nr uczestnika mówił ile jest osób zarejestrowanych na tym forum ...
20 tysiecy
30 tysiecy
jutro moze będzie 50 tysiecy czy 100



Zgadzam się z tym. Też mi sie numer przydawał. Ot, zgrabna informacja, jak numer rejestracyjny samochodu. Lubię dodawać liczby i szukac skojarzeń. A teraz ich - niet.
Link do komentarza
Cytat

Zgadzam się z tym. Też mi sie numer przydawał. Ot, zgrabna informacja, jak numer rejestracyjny samochodu. Lubię dodawać liczby i szukac skojarzeń. A teraz ich - niet.



boszszszszz ... cóż Wy , faceci macie z tymi numerami? numerami, liczbami , cyframi, rozmiarami ..... icon_razz.gif icon_lol.gif
dlaczego to dla Was takie ważne? icon_biggrin.gif icon_razz.gif
Link do komentarza
ważne nie ważne. Nikomu to nie przeszkadzało. Cóż można powiedzieć. Sprawa przesądzona. Numerów nie ma.

Cytat

tutaj - Redakcja słucha forumowiczów , czyta o prośbach i do większości się przychyla - bo są to sprawy ułatwiające korzystanie z forum - a nie zmieniające jego inerfejs na ogromną skalę i co gorsza - na amen .... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif


zgadza się. Tutaj Redakcja słucha zdecydowanie określonej grupy forumowiczów. Tak mi się marzy, że kiedyś jej to wyjdzie bokiem. Na tym forum w tej chwili najważniejsza jest ilość postów i użytkowników.
Tak więc, już możecie obmyślać nowe plany bo przecież Redakcja nigdy Wam nie odmówi icon_biggrin.gif

Na FM nie podobało się, teraz tu zaczynają kłuć w oczy różne sprawy...

Do dziś nie mogę skapować jak komuś mogło to przeszkadzać. Nawet jeśli niczemu nie służyło...
Link do komentarza
Cytat

Daggulka

tam tez zaczynało sie niewinnie ...
/pisałem tam od 2001 roku, a zarejestrowałem sie w 2002 r, kiedy internet buł jeszcze w powijakach icon_smile.gif/
zaczeło sie od tego, ze ktos podrzucił pomysł aby wszyscy musieli sie logowac ... ze niby bedzie kulturalniej i po nickach wyłapie sie spamerów, trolli, tych którzy pisza ostro lub jadą po bandzie ...
miało byc pieknie i kulturalnie


to tak jak z Unią, elitarność poszła się .... wraz z nowymi członkami, nastała swego rodzaju egalitarność
rozumiem, że doskwiera Ci brak tej pierwszej
Cytat

i co
ano to, ze olali forum ci, którzy pisali spontanicznie i ad hoc a którym nie chciało sie logować
częśc kierowników budów, majstrów i inspektorów nadzoru wpadała tam aby faktycznie doradzić a nie zajmowac sobie czasu duperelami takimi jak logowanie wiec odeszli


a wystarczyło, "zapamiętaj przy następnym logowaniu" i kwita
nota bene też mi ich bardzo brakowało,
ale może to nie było tak, może zapili się na śmierć, bądź zamordowała ich winda 95

Cytat

została "kadra od kubków"
tacy "doradcy od spraw wszelakich"
którzy aby dostac zółty kubek albo parasolke gotowi byli każdą dyskusje na tematy budowlane rozwalic
uwagami nic nie wnoszącymi


od jakiej daty nastała ta era?
no i ku... gdzie są te kubki icon_evil.gif

Cytat

potem znów ktos wpadł na pomysł przyklejania tematów
i znów durne tematy które interesowały tylko niektórych były seryjnie /najpier po kilka a potem po kilkanaście/
"doklejane" bo ktoś wazny zapragnał aby jego temat był na czele
pisał do Szanownej Redakcji
i Szanowna Redakcja, przyklejała


też uważam, że z tematami adama_k przeholowali - przyklejać bzdury, kto to widział, zestaw (potem link) "najczęściej zadawanych pytań" też był przyklejonym kretynizmem

Cytat

az zaczeli buntowac sie forumowicze i wiekszość z tych "przyklejonych"poszła do osobnego działu gdzie pies z kulawa noga zaglądał ...


właśnie, co po literackim ekshibicjonizmie, skoro nikt tego nie czyta icon_confused.gif


Cytat

i tak
"racjonalizatorzy" systematycznie psuli tamto forum ...


a, że tam "czerwoni" zaczęli zżerać własny ogon, przyszli tu,
z powodu czego błekitnokrwisty vega1 nie może do tej pory wyjść z traumy

:vomit:

może Cię brzoza źle zrozumiałem, ale nie sądzę icon_confused.gif??:

Link do komentarza
Cytat

Tutaj Redakcja słucha zdecydowanie określonej grupy forumowiczów. Tak mi się marzy, że kiedyś jej to wyjdzie bokiem. Na tym forum w tej chwili najważniejsza jest ilość postów i użytkowników.
Tak więc, już możecie obmyślać nowe plany bo przecież Redakcja nigdy Wam nie odmówi icon_biggrin.gif




I to się nazywa stronniczość redakcji ... icon_sad.gif

I nawet wiem czemu ta stronniczość istnieje icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

z powodu czego błekitnokrwisty vega1 nie może do tej pory wyjść z traumy


ło masz. Kolejny jasnowidz który wie co mi jest. Zaraz się dowiem od racera że moje życie jest przej... i że współczuje icon_biggrin.gif

Weźcie wymyślcie coś nowego, bo jedziecie starymi śpiewkami od samego początku. Barbosaa a czy Ty nie sądzisz że nadinterpretuje?
hehe biedne ludki muszę Was zmartwić. Mam się dobrze. Nie mam traumy, nie mam amputowanej nogi i nie zażywam viagry. Aaaaa jeszcze gdyby coś to nie mam brody...
( no i mam 10 palców + 1)
Link do komentarza
Cytat

Faktycznie, Redakcja stronnicza jak jasna .... - zwłaszcza jak powiększyła skrzynkę, na (tylko) jedną prośbę icon_biggrin.gif




Ha...
Ale najpierw prośbę odrzuciła .....( redakcja znaczy się ).


I tu moja prośba do redakcji by mnie nie pozbawiała numeru użytkownika...

Uzasadnienie

Wszędzie jesteśmy numerami..
W us mamy nadany NIP
Zus... też numer
Urząd statystyczny - numer
Karta biblioteczna - numer
Gdzie by człek się nie udał - jest numerem - więc czemu tutaj pozbawiono mnie tego.

sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Ha...
Ale najpierw prośbę odrzuciła .....( redakcja znaczy się ).


I tu moja prośba do redakcji by mnie nie pozbawiała numeru użytkownika...

Uzasadnienie

Wszędzie jesteśmy numerami..
W us mamy nadany NIP
Zus... też numer
Urząd statystyczny - numer
Karta biblioteczna - numer



Oświęcim-Brzezinka- numer


Cytat

Gdzie by człek się nie udał - jest numerem - więc czemu tutaj pozbawiono mnie tego.

sad.gif



hm .... każdy ma swoje fanaberie ..... jedni lubią być numerem , inni lubią jak im skarpetki śmierdzą....

no i pamiętam jak dziś .... gdzieś stokrotko pisałaś , że lubisz być orginalna - a to się raczej wyklucza z byciem numerem jak wszyscy .... icon_wink.gif
czyli co? znowu trzymasz stronę Vegi1 żeby dopiec poniektórym? czy masz rozdwojenie jaźni ? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
no nie wiem ...... zróbmy quiz ..... zgadnijcie od kogo dostałam ten oto priv .... icon_rolleyes.gif


Cytat

Do ciebie to jak grochem o ściane ....

Odpiepsz sie od moich postów i nie inicjuj niesnask a każdym kroku..
Wiem że cie to rajcuje,ale mówie do twojego ptasiego móżdżku zostaw moje posty w spokoju( zresztą nie raz obiecałaś ,ale widocznie trzeba ci to przypominać co parę dni)

ja się do twoich nie doczepiam

Nie odpisuj i nie udawaj że musisz odpisywać ,bo od dawna jesteś zablokowana ...



ponieważ jestem zablokowana i nie mam możliwości ustosunkować się na priv - więc dlatego tutaj:
błędów tu sporo ..... nie pisze się odpiepsz tylko odpieprz ..... icon_rolleyes.gif


Link do komentarza
Tak się zastanawiam, czy Ty czytasz to co napisałeś przed zatwierdzeniem.
Bo przyznam, mam poważne wątpliwości, co do tego.

Cytat

Tak mi się marzy, że kiedyś jej to wyjdzie bokiem.



Uważasz to za zabawne, to tak jakby ktoś Tobie życzył abyś złamał rękę.

Cytat

tyle że zrobiłem błąd. Mogłem poprosić o napisanie tego daggi. Wtedy opcja Dołączył: by znikła na bank...
A tak to kupa. Zapewne przejdzie bez echa.



A tu uważasz Redakcję „za taką z Chorwacji”?
Link do komentarza
Cytat

no nie wiem ...... zróbmy quiz ..... zgadnijcie od kogo dostałam ten oto priv .... icon_rolleyes.gif




Chyba wygrałem, ale nagrody nie chcę. icon_biggrin.gif
Swój typ "wykreowałem" na zasadzie kultury, a ściślej formy osobowej pisanej z małej litery - w zasadzie znam tylko dwie takie osoby, które w takiej „kulturalnej” formy osobowej używają (z małej litery).


p o p r a w i ł e m: cytowanie Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

I każda taka pyskówka na forum zaczyna się od postów pewnej osoby do której się zwracam z małej litery




no bo za każdym razem kiedy ja piszę - za mną pisze Vega1 ... a potem Ty .....
a że jest wolność słowa i każdy pisze bo może a żadna z trzech wymienionych wyżej osób grzeczna nie jest .... to tak to właśnie potem wygląda..... icon_rolleyes.gif
ale faktycznie - zeszliśmy nieco z tematu .... temat jest o numerze użytkownika, który zniknął, więc spokojnie można chyba dyskusję zakończyć.....
Link do komentarza
Nie wiem jak potężnie musiałbym się nudzić, aby dołączyć do tej dyskusji. Kosmicznie mnie to przerasta.

w zasadzie moja prośba wynikała z tego, by usystematyzować informacje, nawiązując do standardów każdego innego forum (w tym tego, które osobiście prowadzę, tam dopięte mamy wszyściutko na ostatni guziczek). Edytowano przez racer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Aby nie wpisywać głupich tekstów tylko miasto lub wieś z której się jest icon_smile.gif

icon_smile.gif



Hm .... jako że brałam udział w tej dyskusji , to tu także się ustosunkuję .... icon_rolleyes.gif
Ktoś mieszka w Warszawie - ogromne miasto - spoko ...... ale weźmy na to , że Zenuś mieszka w wiosce która liczy 500 osób na ten przykład w Rozpierdziszewie Górnymi ..... wszyscy się tam znają jak łyse konie ..... no i poczytają sobie somsiady co tam Zenuś wypisuje - a to że udało mu sie zakupić cegłę bez vat i faktury w pobliskiej hurtowni , a to że zjazdu nie wykonał jak trza ..... a że czasem zawistne ludzie som - to i Zenuś może nagle mieć nieprzyjemności ..... icon_lol.gif
i dlatego , że każdy zna najlepiej swoich sąsiadów - według mnie sam powinien decydować czy upublicznić swoje dokładne miejsce zamieszkania .... icon_biggrin.gif


Link do komentarza
Cytat

dobra nie ma tematu głupi pomysł niech zostanie jak ktoś chce i ma taką ochotę icon_smile.gif

Tematu nie było



nie ma głupich pomysłów i głupich tematów ..... każdy pomysł jest wart poddania go pod dyskusję na forum .... czasem z takich dyskusji może urodzić się naprawdę coś fajnego ...... coś co będzie pomocne i wszystkim się przyda ....
im więcej opinii , zdań w danym temacie tym ciekawiej i większe prawdopodobieństwo, że wspólnie wymyślimy coś co wszystkim się przyda .....
oczywiście standardowo - to tylko moje zdanie .... icon_biggrin.gif

edit:literówki
Link do komentarza
Zauważam taką zależność: przyciągają się jam magnes neodymowy poglądy ludzi na podobnym poziomie intelektualnym. Nie chcę tu nikogo obrażać, każdy ma jakieś tam zdolności na pewno. Dobry jest tok rozumowania coolibra, życiowe uwagi daggulki, bajbaga nabija się skutecznie z głupoty. Stawanie w opozycji w gruncie rzeczy nie ma źródła w poglądach jako takich, ale głębiej- w intelekcie. Dygresja taka.
Link do komentarza
Cytat

avatary. W podobnym klimacie



nie było to zapalanowane ..... awatar Barbossy był pierwszy nadmienię..... icon_biggrin.gif


a z tym .....
Cytat

Zauważam taką zależność: przyciągają się jam magnes neodymowy poglądy ludzi na podobnym poziomie intelektualnym. Nie chcę tu nikogo obrażać, każdy ma jakieś tam zdolności na pewno. Dobry jest tok rozumowania coolibra, życiowe uwagi daggulki, bajbaga nabija się skutecznie z głupoty. Stawanie w opozycji w gruncie rzeczy nie ma źródła w poglądach jako takich, ale głębiej- w intelekcie. Dygresja taka.



hm .....widzę, że nadal lubisz komplikować i owijać ...... icon_biggrin.gif


Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...