Skocz do zawartości

Numer użytkownika


Recommended Posts

No właśnie po cóż widoczny jest numer użytkownika? Niewiele wnosi, kompletnie nic nie mówi o danej osobie innym użytkownikom. A negatywne strony tegoż są takie: minimalnie, ale jednak rozciąga forum z każdym postem o linijkę (dotyczy tych krótszych postów). O ile jest taka możliwość, proszę o rozważenie mojej skromnej prośby o usunięcie tego z widocznych informacji.


z poważaniem, racer Edytowano przez racer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

czyli "nie" bo oni chcą "tak"? icon_eek.gif
bo skoro uzasadnić nie możesz do czego Ci się przydaje - to ....hm ... na to wygląda.... icon_rolleyes.gif


robię sobie z nich kolekcje. Dobry materiał na statystyki. Wystarczy?

Cytat

To moja prośba, jak vega jest za pozostawieniem to niech se zakłada nowy temat, sio! icon_razz.gif


"sio" pisz sobie do kogoś z rodziny. Nie będziesz na szczęście nikomu dyktował gdzie i kiedy ma pisać.
Link do komentarza
choć raz nie przeze mnie ..... icon_lol.gif icon_razz.gif

a teraz dobra rada Naczelnej Zołzy Forumowej ...... dajmy se spokój .....
bo ponieważ dlategóż, iż z mężem mym ..... tfffu - kabarety mnie sie pomelyły ....
po prostu - każdy powiedział swoje zdanie .... temat jest bardzo wąski : być albo nie być dla numeru użytkownika - więc nie ma nad czym deliberować.... większość jest "za"schowaniem numeru, a ostateczny głos i tak do Redakcji należy ....
jedyne co możemy zrobić - wypowiedzieć swoje zdanie w temacie .... i finito ....
Link do komentarza
Cytat

To moja prośba, jak vega jest za pozostawieniem to niech se zakłada nowy temat, sio! icon_razz.gif


Racer przecież wiedziałeś, że jak założysz temat to ktoś w nim napisze i nie pisałes "moga pisać w moim temacie tylko ci co sa za usunięciem nr" icon_lol.gif

"No właśnie po cóż widoczny jest numer użytkownika? Niewiele wnosi, kompletnie nic nie mówi o danej osobie innym użytkownikom. A negatywne strony tegoż są takie: minimalnie, ale jednak rozciąga forum z każdym postem o linijkę (dotyczy tych krótszych postów). O ile jest taka możliwość, proszę o rozważenie mojej skromnej prośby o usunięcie tego z widocznych informacji."

i pytałeś "po coż?" wiec vega1 ci napisa, że dla niego "po coś" więc na temat icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

No właśnie po cóż widoczny jest numer użytkownika? Niewiele wnosi, kompletnie nic nie mówi o danej osobie innym użytkownikom. A negatywne strony tegoż są takie: minimalnie, ale jednak rozciąga forum z każdym postem o linijkę (dotyczy tych krótszych postów). O ile jest taka możliwość, proszę o rozważenie mojej skromnej prośby o usunięcie tego z widocznych informacji.


z poważaniem, racer




Prośba będzie rozpatrzona. Na początku przyszłego tygodnia zostanie podjęta decyzja.

Pozdrawiam
Link do komentarza
nie chodzi o numer tylko o to że do czegoś można się przyp...

Był sobie numer. Nie ważne nawet w jakim celu. Był i nikt nigdy by się o to nie spierał. Redakcja może usunie numery a może nie usunie. Tak czy owak, po numerach przyjdzie czas na zmianę szaty graficznej tego forum. Stare przyzwyczajenia z sąsiedniego forum zakorzenione są tak głęboko że jeszcze czwarte pokolenie będzie miało te same nawyki.

Bez kitu, do głowy by mi nie przyszło, że komuś mogą szkodzić te numery icon_biggrin.gif


Cytat

nie podkręcaj jeszcze bardziej ok?


brzoza uważaj, bo tu prawo podkręcania ma tylko pewna grupa osób, nazywająca się dumnie demonami icon_biggrin.gif (prawdziwa elyta tego forum)
Link do komentarza
Tak konkretnie to czy te numery są, czy ich nie ma co za różnica. Wnoszą i nie wnoszą.
Dostałeś/aś numerek, to się ciesz icon_razz.gif Przeszkadza, nie zwracaj na niego uwagi.
Dlaczego z wszystkiego trzeba zrobić problem? Bo można icon_wink.gif
Ja zauważyłam, że są numery dopiero jak ten temat przeczytałam i zaczęłam się zastanawiać o co chodzi icon_razz.gif
A co do rozciągniętych postów, to a) ma być przejrzyście i wyraźnie, b) niektóre avatary są większe niż ta jedna nikomu nic nie winna linijeczka cyferek, c) taka linijka megabajtów informacji nie zjada...
Czy jest, czy jej nie ma - bez znaczenia.
Link do komentarza
Cytat

ashantess [...] jest wymiernym głosem tego forum.


I nie wiem czy mam się obrazić icon_razz.gif

Cytat

wymierny znaczenie:
1. policzalny, dający się odnieść do jakiegoś miernika;
2. liczba wymierna - liczba, którą da się zapisać w postaci ułamka zwykłego



W sumie jestem policzalna - do jednego
ale żeby tak od razu z liczbą wymierną wyjechać... i ułamkami^^
Link do komentarza
Cytat

nie chodzi o numer tylko o to że do czegoś można się przyp...

Był sobie numer. Nie ważne nawet w jakim celu. Był i nikt nigdy by się o to nie spierał. Redakcja może usunie numery a może nie usunie. Tak czy owak, po numerach przyjdzie czas na zmianę szaty graficznej tego forum. Stare przyzwyczajenia z sąsiedniego forum zakorzenione są tak głęboko że jeszcze czwarte pokolenie będzie miało te same nawyki.

Bez kitu, do głowy by mi nie przyszło, że komuś mogą szkodzić te numery icon_biggrin.gif




Hm ..... jest sobie numer ..... numer użytkownika , który nic nie wnosi znaczącego do widocznych informacji w profilu ....
Niczemu nie służy ...... a czy przeszkadza? racer uzasadnił - że tak, przeszkadza bo niepotrzebnie rozciąga wpisy ......
a Ty , Vega jak uzasadnisz potrzebę uwidocznienia tego numeru ? dlaczego według Ciebie ma on być widoczny w profilu , dlaczego nie może być ukryty , do wglądu jak choćby .... wiek? który notabene bardziej by się przydał niż numer użytkownika w informacjach jawnych ?
jak uzasadnisz swoje wypociny ? bo to co piszesz , to nie wyrażenie swojego zdania poparte rzeczowymi argumentami , tylko ewidentne "na przekór"..... nie , bo oni chcą tak ...... jak dziecko ..... a przytyki do racera robisz - że małolat - w domyśle intelektualny ......
popatrz najpierw na siebie - a potem oceniaj innych ......
gdybym miała Cię określić - i powiedzieć "zadymiarz" - to za mało bym powiedziała.... icon_razz.gif

racer ma pomysł, żeby coś zmienić ...... każdy może mieć taki lub inny i wysunąć go na forum pozostawiając pod dyskusję forumowiczom i pod decyzję Redakcji ..... wolność słowa mamy ...... co nie znaczy , że z każdego takiego "pomysłu" ma powstać wojna .... icon_rolleyes.gif




Cytat

brzoza uważaj, bo tu prawo podkręcania ma tylko pewna grupa osób, nazywająca się dumnie demonami icon_biggrin.gif (prawdziwa elyta tego forum)



normalnie orzeł .... okna pozamykać bo odleci ...... icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

popatrz najpierw na siebie - a potem oceniaj innych ......
gdybym miała Cię określić - i powiedzieć "zadymiarz" - to za mało bym powiedziała.... icon_razz.gif


ooo lejesz miód na moje serce. A przecież to wasze słowa są, że forumowe klepanie po pupciach jest nudne. To nie wiem. Wychodzi na to że jak Wy zadymiacie to jest ok, bo nie ma się co rozpieszczać, ale jak już coś nie idzie po Waszej myśli, to że "zadymiarz"? A co niby z tymi aniołami forumowymi, co sobie tylko mówią "ą" i "ę" i pani/pan? Jeden nie dał się spacyfikować i czyli jest Gabrielem?

A co do numeru. Moje uzasadnienie jest banalne. Jestem konserwatywny. Nie lubię zmian. Dlatego już od 2 lat mam jedną żonę.
Źle znoszę wszelkie zmiany i jak Redakcja usunie te numery, to ja to poważnie odchoruje. Może skończyć się wylewem.
Link do komentarza
Cytat

ooo lejesz miód na moje serce. A przecież to wasze słowa są, że forumowe klepanie po pupciach jest nudne. To nie wiem. Wychodzi na to że jak Wy zadymiacie to jest ok, bo nie ma się co rozpieszczać, ale jak już coś nie idzie po Waszej myśli, to że "zadymiarz"? A co niby z tymi aniołami forumowymi, co sobie tylko mówią "ą" i "ę" i pani/pan? Jeden nie dał się spacyfikować i czyli jest Gabrielem?



a zadymiaj sobie ....... przecież Ci nie zabronię - bo to nie w mojej mocy , ja stwierdziłam tylko fakt , że zadymiarz z Ciebie ...... i tylko tyle .... a czy to źle czy dobrze? czy nudne czy ciekawe? czy jakieś czy nijakie?
nie mnie oceniać..... icon_biggrin.gif


Cytat

A co do numeru. Moje uzasadnienie jest banalne. Jestem konserwatywny. Nie lubię zmian. Dlatego już od 2 lat mam jedną żonę.
Źle znoszę wszelkie zmiany i jak Redakcja usunie te numery, to ja to poważnie odchoruje. Może skończyć się wylewem.



jest to co prawda niezbyt poważne , ale jednak "jakieś" uzasadnienie ..... masz prawo je wyrazić bez względu na to , czy akurat robisz z siebie godnego adwersarza , czy nie ..... to Twoje zdanie , wyraziłeś je ..... i o czym tu dalej dyskutować?
temat - jakby się wyczerpał, decyzja należy do Redakcji .....
to w którym temacie teraz będziesz "zadymiał"? icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Link do komentarza
Cytat

jeszcze nie wiem. Zobaczymy co racer wymyśli icon_biggrin.gif



hm .... widzę , że zmieniłeś obiekt zawziętych ataków - przerzuciłeś się z prywatnego życia różowowłosej tipsiary na diecie na niebieskiego zwierzaka .....
rozwijasz się - z jednej strony to dobry objaw, bo jesteś mniej monotematyczny - z drugiej zaś bardzo niepokojący , bo może się okazać, że w takim tempie zbyt szybko wyczerpiesz zapasy ewentualnych ofiar .... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Po kilku awanturach na forum , gdzie zażarcie jak lwica broniłam swoich poglądów w dyskusjach z Vega1 - na dzień dzisiejszy , kiedy już Go nieco poznałam - biorę dyskusje z Vega1 na light ..... wszystkie moje wypowiedzi są z uśmieszkiem icon_wink.gif .
Tak naprawdę - myślę, że Vega1 to fajny facet jest w rzeczywistości - a tu na forum jest taki przede wszystkim po to , żeby nie było nudno .... no i oczywiście spełnia swoją rolę "opozycjonisty" jak może najlepiej - w każdym niemalże przypadku .....icon_lol.gif
I tak traktuję rozmowy z Vega1 w tematach niebudowlanych ..... już teraz - z przymrużeniem oka ..... icon_biggrin.gif
Nie ma co się spinać...... ani obrażać ....... a jedyne co pozostaje - wyrazić swoje zdanie logicznie argumentując ....... i tyle .... icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

ponieważ nr uzytkownika przeszkadzał / został usunięty poniewaz rzekomo rozciagał posty/
proponuje pójśc za ciosem i zlikwidowac licznik postów ...


Witam,
nr użytkownika pomagał mi w odnalezieniu forumowicza, ale nie jest to jedyny sposób na jego znalezienie. Został zlikwidowany, bo faktycznie nie niósł żadnej informacji. Prawdopodobnie jak nie był zauważany przez większość użytkowników forum i jego brak nie zostanie odnotowany.

Licznik postów to zupełnie inna bajka, bo pokazuje nam aktywność forumowicza.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...