Skocz do zawartości

tematy zamykane ...... dlaczego?


Recommended Posts

Pytanko mam .
Kolejny temat poszedł "do zamknięcia" , ten:
https://forum.budujemydom.pl/Dzien-dobry-i-...nia-t12201.html

Jeśli powodem były wpisy off top to może wystarczyło by wymoderować i zostawić temat?
A jeśli nie wpisy nie na temat - to czy można wiedzieć co było powodem?
temat może się jeszcze przydać - a tak? każdy kto odejdzie będzie musiał osobny zakładać.... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Pytanko mam .
Kolejny temat poszedł "do zamknięcia" , ten:
https://forum.budujemydom.pl/Dzien-dobry-i-...nia-t12201.html

Jeśli powodem były wpisy off top to może wystarczyło by wymoderować i zostawić temat?
A jeśli nie wpisy nie na temat - to czy można wiedzieć co było powodem?
temat może się jeszcze przydać - a tak? każdy kto odejdzie będzie musiał osobny zakładać.... icon_rolleyes.gif


Witam,
Uznałem, że temat pożegnania jest wyczerpany. Mam nadzieję, że nikt więcej nie zrezygnuje ( a jętka wróci) i nie będzie potrzeby zakładania takich tematów icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Uznałem, że temat pożegnania jest wyczerpany. Mam nadzieję, że nikt więcej nie zrezygnuje ( a jętka wróci) i nie będzie potrzeby zakładania takich tematów icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin Szymanik



dziękuję za informację ....
ja też mam nadzieję , że nikt więcej nie zrezygnuje .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Pytanko mam .
Kolejny temat poszedł "do zamknięcia" , ten:
https://forum.budujemydom.pl/Dzien-dobry-i-...nia-t12201.html

Jeśli powodem były wpisy off top to może wystarczyło by wymoderować i zostawić temat?
A jeśli nie wpisy nie na temat - to czy można wiedzieć co było powodem?
temat może się jeszcze przydać - a tak? każdy kto odejdzie będzie musiał osobny zakładać.... icon_rolleyes.gif



Przydał by się? Jeden w którym można pisać o wszystkim już jest. Tylko nikt nie umie z niego korzystać. Tematy są zamykane bo często zdarza się że taki temat zawiera 5 góra 10 postów na temat a 50 nie na temat. IMO moderacja i kasowanie przenoszenie wpisów by tu nic nie dało. I tak za późno czasami Redakcja podejmuję decyzję o zamknięciu tematu moim skromnym zdaniem
Link do komentarza
Cytat

Przydał by się? Jeden w którym można pisać o wszystkim już jest. Tylko nikt nie umie z niego korzystać. Tematy są zamykane bo często zdarza się że taki temat zawiera 5 góra 10 postów na temat a 50 nie na temat. IMO moderacja i kasowanie przenoszenie wpisów by tu nic nie dało. I tak za późno czasami Redakcja podejmuję decyzję o zamknięciu tematu moim skromnym zdaniem



zamknięcie tego akurat tematu nie było spowodowane wpisami off top ... zobacz sobie uzasadnienie Redakcji ....

ponadto - tu , Misiek ludzie piszą a nie roboty ..... jeden wpis , drugi wpis - a potem już leci .... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
miło, że pilnujesz porządku - ale ja myślę, że Redakcja doskonale da sobie z tym rade jeśli zajdzie taka potrzeba ... icon_biggrin.gif
no i - zawsze można Redakcje poprosić na priv o wymoderowanie wpisów off top jeśli jest taka potrzeba .... i zapewne sie przychylą ... więc nie ma tragedii ... tak mi się wydaje .... ale to tylko moje zdanie - nie musisz się z nim zgadzać .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Ja nie pilnuję porządku bo od tego jest Moderator i Redakcja. Ja tylko zwracam na to uwagę.

Ja widzę że Redakcja wyraźnie napisała cytuję " Uznałem, że temat pożegnania jest wyczerpany" i to chyba jasno i wyraźnie mówi że temat pożegnania jest wyczerpany co daje nam do myślenia że piszemy już nie na temat icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja widzę że Redakcja wyraźnie napisała cytuję " Uznałem, że temat pożegnania jest wyczerpany" i to chyba jasno i wyraźnie mówi że temat pożegnania jest wyczerpany co daje nam do myślenia że piszemy już nie na temat icon_smile.gif



a to chciałeś jeszcze coś dopisać na temat o pożegnaniu? kurcze .... no to sorki - następnym razem ugryzę się w język i będę pisać tylko i wyłącznie na temat ..... bacznie uważając na wszelkie słowa które spod palców po klawiaturze mi umykają... icon_razz.gif icon_lol.gif
a serio .... czasem tak jest , że dyskusja ewoluuje w zupełnie innym kierunku ..... nie w temacie zapodanym jako tytuł ... tak się dzieje i już... i nikt nie powinien za to przepraszać ... bo dzięki temu jest ciekawie - a nie sucho , nudno , zasadniczo i drętwo ... icon_razz.gif
kurcze ... ale znowu jest to tylko moje zdanie ... no i oczywiście nikt nie musi się z nim zgadzać... icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja nie pilnuję porządku bo od tego jest Moderator i Redakcja. Ja tylko zwracam na to uwagę.

Ja widzę że Redakcja wyraźnie napisała cytuję " Uznałem, że temat pożegnania jest wyczerpany" i to chyba jasno i wyraźnie mówi że temat pożegnania jest wyczerpany co daje nam do myślenia że piszemy już nie na temat icon_smile.gif


a gdzie zaduszki?
wspominki w rocznice?
inne spontaniczne łkania i chlipania?
he?
Link do komentarza
Redakcja zamyka temat bo :

Cytuję powszechnie znany ( aczkolwiek na potrzeby tego forum zamieniłam admin na redakcja ) dekalog ... icon_smile.gif

1. Redakcja ma zawsze racje
2. Redakcja nie nabija postów – redakcja ma wiele do przekazania!
3. Redakcja nie myli się – redakcja ma inne zdanie!
4. Redakcja nie obija się – redakcja czuwa!
5. Redakcja nie rozmywa tematu – redakcja przypomina o innych ważnych sprawach!
6. Redakcja nie obraza innych – redakcja dobitnie zwraca uwagę!
7. Redakcja nie flooduje – redakcja ekspresywnie wyraża swoje myśli!
8. Redakcja nie wykłóca się – redakcja przekonuje!
9. Redakcja nie zakłada głupich tematów – redakcja sprawdza czujność moderatorów!
10. Jeżeli redakcja nie ma racji i tak ma racje
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...