Skocz do zawartości

Garnki i patelnie indukcyjne


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata temu...
Magnes nie zdaje egzaminu,wiem bo miałem przyjemność to sprawdzić. A co za problem w sklepie poznać które garnki są na indukcję? Jest na dnie garnka czy innego naczynia wybity znak - symbol lub napis INDUKCJON czy coś podobnego.
Link do komentarza
Cytat

Magnes nie zdaje egzaminu,wiem bo miałem przyjemność to sprawdzić. A co za problem w sklepie poznać które garnki są na indukcję? Jest na dnie garnka czy innego naczynia wybity znak - symbol lub napis INDUKCJON czy coś podobnego.



no tak, symbol jest, ale tu chodzi byś se aplikacje na komórę zainstalował do rozpoznawania garków, a jak dobry telefon masz, to i może rosół ugotuje
Link do komentarza
Cytat

no tak, symbol jest, ale tu chodzi byś se aplikacje na komórę zainstalował do rozpoznawania garków, a jak dobry telefon masz, to i może rosół ugotuje


E tam tylko rosół, zadzwonisz po catering i masz cały obiad icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam, ja zawsze mam problem z rozpoznaniem odpowiedniego naczynia. Dobrym patentem jest mieć przy sobie w sklepie magnes.



super i nie mozna tez zapomniec o wahadelku i czarodziejskiej rozdzce icon_rolleyes.gif. a nie prosciej sprawdzic opakowanie? wszystkie garnki przeznaczone do plyt indukcyjnych maja odpowiedni symbol na kartonie, albo wytloczony w widocznym miejscu.
Link do komentarza
Cytat

to reklamacyja: towar niezgodny z opisem.


Towar powiedział bym ,że zgodny ale jest tak ,że na jeden garnek jest jakby lepiej zrobiony i lepiej grzeje na indukcji a drugi mniej ,słabiej, dłużej. Nie wiem czy to jest uzależnione od wytwórcy i ceny czy użytego materiału.
Link do komentarza
Cytat

Towar powiedział bym ,że zgodny ale jest tak ,że na jeden garnek jest jakby lepiej zrobiony i lepiej grzeje na indukcji a drugi mniej ,słabiej, dłużej. Nie wiem czy to jest uzależnione od wytwórcy i ceny czy użytego materiału.



w sumie od wszystkiego icon_smile.gif indukcyjny gar powinien byc od spodu plaski. wszystkie zlobienia itd. moga oslabiac dzialanie, albo nierownomiernie rozkladac temperature.
Link do komentarza
Świnto prawda.

Cytat

Towar powiedział bym ,że zgodny ale jest tak ,że na jeden garnek jest jakby lepiej zrobiony i lepiej grzeje na indukcji a drugi mniej ,słabiej, dłużej. Nie wiem czy to jest uzależnione od wytwórcy i ceny czy użytego materiału.


Może od objętości?
Wszak 3l wody trudniej (dłużej) zagotować niż 2l. icon_lol.gif

PS
A 2l wypić jeszcze trudniej, tym bardziej jak to woda ognista icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
warto zobaczyc, macie racje,
byłam u znajomej na degustacji jedzenia i pokaz garnków i-cook,
garnki pożadne, gotowanie tradycyjne, do wszelkich kuchenek,
energooszczedne
cena duzo taniej niz Zepter,
młoda dziewczyna pokazywała co i jak ,jak ktos chetny podam doniej namiar,
zawsze lepiej miec wkiecej wiedzy i porównac co bedzie sie kupowac
to Wrocław i pewnie okolice
pozdrawiam Ania
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...