Skocz do zawartości

Napęd do bramy skrzydłowej za 599zł ''Naprawde Warto''


Recommended Posts

Witam.
Mam przyjemność przedstawić Hit-napęd do bramy skrzydłowej za jedyne 599zł

Zawartość zestawu

• 2 siłowniki firmy "Super Power Jack"
• 2 piloty kwarcowe 2-kanałowe
• obudowe hermetycznż klasy IP65
• centrale sterującą 230V
• światło ostrzegawcze 24V

Brame zakupiłem tydzień temu.Założenie zajeło mi z podłączeniem i przyspawaniem siłowników do bramy 3dni.Automat jak dla mnie jest wystarczający otwiera/zamyka brame ,zakupiłem 6 pilotów na zapas koszt pilota 25zł za szt. także zainstalowałem zasilacz buforowy z podłączonym akumulatorem 12V za 50zł umożliwia on mi awaryjne otwiweranie bramy wrazie braku pradu.

Brama chodzi mi znakomicie otwiera się do 120 stopni w 15s , siłowniki utrzymują skrzydło o wadze 300kg .Tłok wysuwający ma ok. 57cm więc siłownik może być zamontowany do bram z bardzo szerokimi słupkami.

Jak ktoś ma dość otwierania/zamykania bramy to naprawde warto sobie coś takiego zakupić nie kosztuje to dużo założenie jest banalne siłowniki są w 3typach do wyboru do małych ,średnich i do bardzo dużych bram .

Mam tu kilka fot tego mojego automatu ...

50_1278082648_thumb.jpg 22_1278082648_thumb.jpg 48_1278082649_thumb.jpg 16_1278082649.jpg49_1278082649_thumb.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok temu...

Witam,

będę montował u siebie bramę z tym systemem sterowania który zobaczyłem u pana.

"także zainstalowałem zasilacz buforowy z podłączonym akumulatorem 12V za 50zł umożliwia on mi awaryjne otwieranie bramy w razie braku prądu"

też będę chciał zamontować zasilanie awaryjne. Może pan podesłać schemat podłączenia ? Jakieś uwagi ?

W czasie gdy jest zasilanie, akumulator się samoczynnie podładowuje ?

U mnie montaż będzie do słupków metalowych.

Może jakieś pomocne uwagi o montażu, na co zwrócić uwagę ?

Jak spisuje się system automatycznego otwierania w zimie ?

Z góry dziękuję !

Serdecznie pozdrawiam

Marek


Cytat

Witam.
Mam przyjemność przedstawić Hit-napęd do bramy skrzydłowej za jedyne 599zł

Zawartość zestawu

• 2 siłowniki firmy "Super Power Jack"
• 2 piloty kwarcowe 2-kanałowe
• obudowe hermetycznż klasy IP65
• centrale sterującą 230V
• światło ostrzegawcze 24V

Brame zakupiłem tydzień temu.Założenie zajeło mi z podłączeniem i przyspawaniem siłowników do bramy 3dni.Automat jak dla mnie jest wystarczający otwiera/zamyka brame ,zakupiłem 6 pilotów na zapas koszt pilota 25zł za szt. także zainstalowałem zasilacz buforowy z podłączonym akumulatorem 12V za 50zł umożliwia on mi awaryjne otwiweranie bramy wrazie braku pradu.

Brama chodzi mi znakomicie otwiera się do 120 stopni w 15s , siłowniki utrzymują skrzydło o wadze 300kg .Tłok wysuwający ma ok. 57cm więc siłownik może być zamontowany do bram z bardzo szerokimi słupkami.

Jak ktoś ma dość otwierania/zamykania bramy to naprawde warto sobie coś takiego zakupić nie kosztuje to dużo założenie jest banalne siłowniki są w 3typach do wyboru do małych ,średnich i do bardzo dużych bram .

Mam tu kilka fot tego mojego automatu ...

50_1278082648_thumb.jpg 22_1278082648_thumb.jpg 48_1278082649_thumb.jpg 16_1278082649.jpg49_1278082649_thumb.jpg


Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...