Skocz do zawartości

woda w piwniczce


Recommended Posts

Mam piwniczkę pod gankiem (5 m2), drenaż dookoła całego domu i niestety podchodzi mi woda. W zasadzie nie dużo, jakieś 3 - 4 cm, ale jednak nie powinno jej tam być. Mam wrażenie, że ekipa robiąca fundamenty nie dała pod piwniczką izolacji poziomej. Czy nałożenie folii płynnej na podłogę i część ścian ma sens? Chyba, że są jakieś inne sposoby.
Link do komentarza
Cytat

Mam piwniczkę pod gankiem (5 m2), drenaż dookoła całego domu i niestety podchodzi mi woda. W zasadzie nie dużo, jakieś 3 - 4 cm, ale jednak nie powinno jej tam być. Mam wrażenie, że ekipa robiąca fundamenty nie dała pod piwniczką izolacji poziomej. Czy nałożenie folii płynnej na podłogę i część ścian ma sens? Chyba, że są jakieś inne sposoby.




Nie wiem jak wygląda sytuacja 3-4cm/ dobę ? Jeżeli tak to nie jest to duże parcie wody gruntowej.
Proponowałbym zrobić wylewkę betonową z domieszką jakiegoś wodouszczelniacza np Nr 2 Integral WaterProofer.

Ja go zastosowałem w kanele w garażu gdzie miałem 50cm wody dziennie (wiosną) - zrobiłem obrzutkę ścian z tym środkiem i wylałem ok 3cm na posadzkę dodatkowo - od 6 lat jest sucho.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...