Skocz do zawartości

jak urządzić kuchnię


Recommended Posts

Witam serdecznie drogich forumowiczów.
Mam gorącą prośbę o pomoc w urządzeniu kuchni jestem laikiem w tej kwestii. Prtzede wszystki chcialbym sie dowiedzieć które ścianki działowe móglbym wyburzyc, które ewetualnie przestawic, czy lepiej kuchnie otwarta, czy zamknieta sąsiaduje ona z salonem, czy moze jakis barek, jak to rozwiązać aby mialo ręce i nogi:) ewentualnie jaka zabudowa L czy zwykła?
Pozdrawiam i z góry dziękuję
Poniżej mam rozkład mieszkania
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc240d1859272c83.html
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
polecam programik pro 100, można naprawdę fajną kuchnię zaprojektować. Jest to łatwy program, nawet jeśli nie z tego nie skorzystasz to przynajmniej wizualnie będziesz wiedział co Ci się podoba najbardziej.
W programie jest zasobna biblioteka mebli i innych urządzeń kuchennych.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Prócz rozkładu kuchni i jej naświetlenia ważny jest jeszcze styl, w jakim masz urządzone całe mieszkanie. Oraz oczywiście to, co Ci się osobiście podoba, a czego byś nie chciała. Kuchnie można urządzić w różnym stylu: rustykalnym, śródziemnomorskim, surowym - minimalistycznym, kolory mogą być żywe, radosne, lub klasyczne, ciepłe, może być w niej drewno lub metal... Ciekawy artykuł na temat tego, jak zaplanować aranżację swojej wymarzonej kuchni: zasady projektowania kuchni

Poniżej kilka tekstów ze zdjęciami, które może Cię zainspirują:

Kuchnia w bieli i czerni

Kuchnia w szarościach

Kuchnia w stylu toskańskim

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...