Skocz do zawartości

Meble dla małych i większych dzieci.


ashantess

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Ja juz wybralam dla corki mebelki, niestety z ikei ale sa fajne. Innych mebli nie polecam tam kupowac bo nie do konca maja taki standart jak mowi i wszystko na jedno kopyto. Dla synka tez cos tam znajdziesz, ale dla dzieci jako tako asortyment jest ok.

O a tu moj zestaw
http://www.ikea.com/pl/pl/search/?query=hensvik
plus jakies subtelne rozyczki i mebelki dla mojej slodyczy gotowe;) A dla chlopca poczekaj tez cos widzilam swietnego jak znajde to podesle link.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Fajnych mebli dla dzieci jest mnóstwo , nie to co jeszcze jakiś czas temu. Na przykład na kelman.pl widziałam bardzo ładne biurka i komody. Nie jestem zwolenniczką urządzania pokoju dziecka samymi 'dziecięcymi meblami ale jeden nie zaszkodzi. Na przykład mój synek ma malutką komodę( dzięki temu sam może wyciągać z niej rzeczy) , łóżeczko i "dorosłą" szafę
Link do komentarza
To znaczy tak. Ja nie mam zamiaru zrobić tam samych dziecięcych mebli.
Potrzebne mi łóżko na razie i do tego jakiś kącik do zabawy - krzesełko i stolik, może jakieś kuferki czy coś takiego na zabawki. Ewentualnie komoda na ubrania, ale to normalna spokojnie starczy, już mam jedną na oku.
Na biurka i te sprawy za wcześnie, synek dopiero dwa lata kończy icon_razz.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Kup poprostu łożko i stoliczek ze stołeczkami. Chyba że chcesz jeszcze żeby miał ubranka w pokoju, wtedy przyda się komoda czy szafa. Stoliczki z ikei są niedrogie i trwałe. Reszta to pudła na zabawki:) niezłe są tego typu rzeczy gdzie w szafkę wsuwa się pudła na zabawki, ja mam taką własnie z ikei, małemu dziecku cięzko jest zabawki poukładać na pólkach:) zresztą te setki drobiazgów najlepiej wrzucać do pudełek. Powiem Ci że sześciolatek już za bardzo nie chce typowo dziecinnych mebli więc nie wiem czy jest sens kupowac taki typu "bajkowy" zestaw bo są drogie a na krótko.. ale ładne zobacz http://www.deltameble.pl/index.php?id=mlod...pl&music=on ja w tym sklepie kupowałam meble.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

A takie mebelki ?
zobaczyłam je na stonce babyonline



Brak obrazka



Dobry pomysł, ale wykonanie takie sobie. Jak ktoś inny wspomniał - coś podobnego w drewnie robiłoby lepsze wrażenie. No cóż, zawsze można spróbować zrobić taki mebel na zamówienie u dobrego stolarza, tak aby spełniał wszelkie wymagania (rodziców i dziecka). Choć przypuszczam, że takie łóżko robione od zera byłoby droższe, zwłaszcza gdyby robić wpierw projekt u projektanta mebli. Może wydawać się to mniej pracochłonne, niż aranżacja całego wnętrza, ale pamiętam że zrobienie meblościanki w CADzie zajęło mi kilka godzin...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Jak w temacie szukam dobrych ale tańszych mebli dla synka. (Na razie icon_razz.gif)
Niedługo skończy 2 lata, przydałoby się całe wyposażenie. Ktoś ma jakieś informacje o dobrych ofertach?



Mogę Ci polecić tanie, ale b. dobrze wykonane i zapowiadające się na trwałe meble tapicerowane dla dziecka z firmy LEGGERO. Kupiłam swojemu (ciut starszemu od Twojego) na Allegro sofę rozkładaną. Dziciak zachwycił sie kolorystyką (moro, ale w ofercie maja tez inne, ciekawe wzory). Ta firma sprzedaje też na Allegro pufy z ekoskóry wypełnione drobnym granulatem styropianowym. Są to wielkie imitacje piłek. Starszy syn na niczym innym nie chce siedzieć.

Brak obrazka
Brak obrazka
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
ja też potwierdzam....w wielu postach już pisałam o ikei...wszystko zależy od ceny, jeśli coś jest najtańsze, to wiadomo wieczne nie będzie.....ale na początek takie mebelki wystarczą....ja mojemu 4-latkowi kupiłam BRW, bo transport był blisko ikeę mam daleko
Link do komentarza
Cytat

ja też potwierdzam....w wielu postach już pisałam o ikei...wszystko zależy od ceny, jeśli coś jest najtańsze, to wiadomo wieczne nie będzie.....ale na początek takie mebelki wystarczą....ja mojemu 4-latkowi kupiłam BRW, bo transport był blisko ikeę mam daleko



BRW to coś jak bojowy wóz piechoty?
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
Tak to brzmi,ale z tego co widze to właśnie tak określa się meble Black Red White,które są solidne i sprawdza sie przez lata. Wystarczy tylko o nie odpowiednio dbać. Do pokoju dziecka lepiej wybrać coś młodzieżowego,to w perspektywie czasu bardziej sie przyda,bo te typowo dziecinne mebelki,za 2 lata bedą już nieaktualne. Z kolekcji Black red White polecam http://www.baster.pl/index.php?a=17&t=1
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Oferta mebli dla dzieci jest bardzo szeroko. Jednak proszę zwrócić uwagę, że aktualnie coraz więcej osób kupuje mieszkania o małej powierzchni. Projektując przestrzeń dla młodego człowieka warto wziąć pod uwagę funkcjonalność mebli,trwałość plus ewentualną możliwość modernizacji, zmiany wyglądu za kilka lat.
A tu propozycje od projektantów Komandora
Brak obrazka
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata temu...
37 minut temu, natalka_87 napisał:

te z ostatniego zdjęcia są spoko :) ogólnie kolory miłe dla oka w tej aranżacji

Tylko ciekawe ile osób może dziecku zapewnić TAAAKĄ powierzchnię :bezradny::icon_rolleyes: - ot takie małe dwadzieściaparę metrów...

Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Współwłasność obejmuje wszystko co odziedziczyliśmy po rodzicach ,nie ma jeszcze fizycznego podziału działki ani domu .Postanowieniem sądu nabyliśmy udziały ułamkowe w całości  ,ja mniej siostra więcej .Siostra robi z naszym ogrodem co chce ,nie pytając mnie o zdanie czy zgodę .
    • tylko ogród jest wspólny? w umowie jest tylko mowa o udziałach? decydowanie o sposobie zagospodarowania powinno polegać na zasadzie porozumienia, tu udziały raczej nie mają decydującej roli, ale jak porozumienia nie ma to pozostaje rozstrzygnięcie sądowe, nic innego
    • o ile nic się nie zmieniło, to te 8m odległości jest nadal wystarczające, więc stary budynek nie jest w strefie oddziaływania nowej inwestycji,  co oznacza, że nie ma wymogów odnośnie oddzielenia pożarowego (ściany pożarowej) bo zachowane są odległości, nie widzę powodu czynienia takich manixów są czasami (z tego co pamiętam) jakieś obostrzenia w gęstej zabudowie zakwalifikowanej do miejskiej, ale to jest zawarte zazwyczaj w MPZP   stąd pytanie - czy to Twoje przemyślenia, czy ktoś Ci to powiedział poza tym tak czy siak potrzebujesz projektanta do chociażby adaptacji projektu, więc ten Ci by to wyjaśnił   masz tam Studium czy MPZP?
    • Mam pytanie odnośnie altany ogrodowej .Moja siostra w naszym wspólnym ogrodzie wyłożyła kostkę o wymiarach 4x4 metry a na niej postawiła drewnianą altanę ogrodową wraz z meblami . Nie wyraziłem zgody jako współwłaściciel nieruchomości .Mam mniejsze udziały ,ona większe i twierdzi ,że ma prawo sobie takie konstrukcje stawiać gdzie chce .Czy siostra ma rację?
    • widzę, że Kolega, podobnie jak zeniu, opanował perfekcyjnie mistyczną sztukę ctrl+c - ctrl+v więc wiemy jak wyglądają przepisy i teorię jeżeli chodzi o to jak to wygląda niemniej jednak zalecałbym zapoznanie się z wymogami zawartymi w PnB i warunkach umowy kredytowej odnośnie zakończenia robót; być może wystarczy zgłoszenie zamiaru przystąpienia do użytkowania, urząd to oleje (cicha zgoda), wtedy wystąpić o zaświadczenie o braku sprzeciwu co do zamiaru przystąpienia do użytkowania i to może mogłoby zaspokoić papierożądność banku; pakowanie się w pozwolenie na użytkowanie może się Panu Ł czkawką odbić, bo to już trochę inna bajka i urząd może to potraktować znacznie poważniej, nawet jak dotyczy w sumie niewielkiego zakresu robót, bo tam też często siedzą ludzie, co wg schematu lecą   ale to nie mój cyrk, to tylko moje zdanie, choć na własne życzenie pchanie pod górę nigdy mi się nie podobało
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...