Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
kropeczka_ns

kot a nasze wakacje

Mamy teraz małą kotkę i wyjeżdzamy w sierpniu na 10 dni na wakacje. Czy lepiej zawieźć ją do rodziców czy raczej zostawić w domu i poprosić sąsiadkę o karmienie i opróżnianie kuwety? Ja radzicie sobie ze zwierzętami wyjeżdzając?

Ja zawoze. 10 dni to jednak dlugo... Chyba, ze kotka bardzo zle znosi zmiane miejsca.

Zgadzam się. jeśli kocica żle przystosowuje sie do nowych miejsc lepiej pozostawic w domu i poprosic o karmienie ale jeśli nie to może warto zawieźć bo wtedy kicia nie będzie samotna icon_smile.gif

Cytat

Mamy teraz małą kotkę i wyjeżdzamy w sierpniu na 10 dni na wakacje. Czy lepiej zawieźć ją do rodziców czy raczej zostawić w domu i poprosić sąsiadkę o karmienie i opróżnianie kuwety? Ja radzicie sobie ze zwierzętami wyjeżdzając?

Obydwa rozwiązania do przyjecia. Wbrew pozorom koty łatwo przywykają do noych miejsc, weź wcześniej kota z sobą do rodziców na weekend i zobaczysz, ze już drugiego dnia będzie się czuł jak w domu.

Moje trzy sztuki zostają.
Sąsiedzi karmią...
Tylko psica jedzie na wywczasy do znajomych.

A ja na wakacje "dostałem" małego kociaka od mojej kotki która zwie się Leon icon_biggrin.gif
Małego dziewczyny nazwały Różyczka icon_biggrin.gif

Mój kot jeździ ze mną na święta do rodziców ;)

A jak narozrabia, to potem musi posprzątać.

To zależy od zwierzątka. Mój kot przykładowo nie lubi bardzo być sam i nawet wtedy nic nie je. Czeka cierpliwie, aż wrócimy z mężem z pracy, i można powiedzieć je wtedy obiad razem z nami ;) Poobserwuj kota jak się zachowuje w samotności, gdy Was nie ma w domu dłuższy czas , i ja mimo wszystko stawiałabym na odwiezienie go do rodziców. 

Można też zostawić pod opieką teściów :)

Najlepiej zostawić go pod opieką u kogoś, kto nie widzi problemu w zajmowaniu się zwierzakami. :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0