Skocz do zawartości

Pozwolenie na budowę.


Recommended Posts

Cześć!
Jeśli w trakcie rozpatrywania w urzędzie projektu okaże się że czegoś jednak brakuje, to inwestor dostaje pocztą wezwanie do uzupełnienia braków zazwyczaj w terminie 7dni od daty otrzymania wezwania-liczy sie podpis na zwrotce. Po uzupełnieniu braków czas ten NIE liczy się od nowa. Tak jak napisałeś - po prostu wydłuża się o czas potrzebny na uzupełnienie braków. Przy czym przy sytuacjach skomplikowanych, gdzie będą potrzebne np. dodatkowe uzgodnienia z innymi organami, czas uzgodnień nie jest jasno określony tak więc może trwać to bardzo długo. Dlatego też polecam częste kontakty z urzędnikami. icon_smile.gif
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Link do komentarza
ja dostałem pozwolenia na budowę po 14 dniach.
Przez przeoczenia brakowało jednego papierka - uzupełniłem go odbierając pozwolenia

Urzędnicy to też ludzie i jeśli się z nimi dobrze pogada (najlepiej poprosić - nie mam na myśli żadnych łapówek) to da się załatwić coś szybciej.
A najlepiej kontaktować się w trakcie trwania procedury wydawania pozwolenia - jeśli czegoś brakuje to lepiej się dowiedzieć samemu niż czekać na pismo z urzędu - będzie szybciej.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...