Skocz do zawartości

Pomocne posty


Recommended Posts

Cytat

Tak z czystej ciekawosci zapytam -a po co to robic?


Jak to po co? icon_smile.gif Skoro wprowadzono funkcję wyróżniania pomocnych postów to warto byłoby rozbudować pomysł i mieć bezpośredni dostęp wyłącznie do wartościowych wypowiedzi.
Tak samo jak z "ostatnimi postami" - był czas, kiedy wyświetlało się tylko kilka ostatnich a teraz mamy dodatkową zakładkę "nowe posty" i dostęp do większej ilości.
Jeślli pomocne posty są rzeczywiście pomocne to czemu mielibyśmy z tego nie korzystać?
Link do komentarza
Cytat

Jak to po co? icon_smile.gif Skoro wprowadzono funkcję wyróżniania pomocnych postów to warto byłoby rozbudować pomysł i mieć bezpośredni dostęp wyłącznie do wartościowych wypowiedzi.
Tak samo jak z "ostatnimi postami" - był czas, kiedy wyświetlało się tylko kilka ostatnich a teraz mamy dodatkową zakładkę "nowe posty" i dostęp do większej ilości.
Jeślli pomocne posty są rzeczywiście pomocne to czemu mielibyśmy z tego nie korzystać?



Kuźwa nie pasuje Wam coś był problem z menu po prawej teraz dalej problem? Nie może chociaż chwilę być spokoju?

Link do komentarza
Witam,
tematy, w których są "plusowane" posty są podświetlone na zielono - widoczne podczas przeglądania kategorii. Niebawem w profilu Użytkowników Forum pojawi się zakładka z pomocnymi czyli mającymi plusa postami.

Ogólnego spisu pomocnych postów nie ma i na razie nie wiem jak mogłyby wyglądać. Tak, aby Forumowicz intuicyjnie wiedział z którego działu pochodzi ta porada. Czekam ewentualne na propozycje.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Link do komentarza
Cytat

ktos lubi bardzo smoczycy plusy wstawiac icon_biggrin.gif



Vega1- na złość .... prosiłam Redakcję o usuniecie , ale jak widać - prośby nie spełniono ....




Cytat

daga plusuje wszystkim po kolei icon_smile.gif



Daga daje plusy tylko tym wypowiedziom , które na to zasługują..... i powiem, że zdarza mi się to naprawdę rzadko ....
nie z powodu takiego, że ktos nie zasługuje .... tylko z powodu takiego, żeby mi znowu czegoś ktos nie zarzucił....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...