Skocz do zawartości

Pytanie o przesuwanie


Recommended Posts

Mam proste pytanie: czemu tematy są przesuwane, dlaczego tak się dzieje i co się z tym wiąże?

Np. temat Naturalne "klimatyzowanie" stworzony w Forum Budujemy Dom » Opinie, komentarze, ogłoszenia » Sondaże wyświetla się w prawym pasku ostatnich tematów jako Hyde-Park... nie widzę logiki. Tematy "hajd" miały dotyczyć tematów pozabudowlanych a zrobił się bałagan.
Link do komentarza
Cytat

Mam proste pytanie: czemu tematy są przesuwane, dlaczego tak się dzieje i co się z tym wiąże?

Np. temat Naturalne "klimatyzowanie" stworzony w Forum Budujemy Dom » Opinie, komentarze, ogłoszenia » Sondaże wyświetla się w prawym pasku ostatnich tematów jako Hyde-Park... nie widzę logiki. Tematy "hajd" miały dotyczyć tematów pozabudowlanych a zrobił się bałagan.


Dział sondaże zaklasyfikowałem do tematów niebudowlanych, bo takim w tej chwili jest. Jeżeli pojawi się więcej tematów dotykających problemów budowlanych zmienię statusu tego działu na "budowlany". Forum cały czas żyje i dostosowuję je do toczących się rozmów.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
A może zupełnie zlikwidować dział z sondażami a opcję sondaży dołączyć do konkretnych tematów. Wtedy będą i sondaże budowlane i niebudowlane - każdy na swoim miejscu. A przy danym temacie wyświetlałoby się tylko, że jest to temat z sondażem.
Link do komentarza
Cytat

A może zupełnie zlikwidować dział z sondażami a opcję sondaży dołączyć do konkretnych tematów. Wtedy będą i sondaże budowlane i niebudowlane - każdy na swoim miejscu. A przy danym temacie wyświetlałoby się tylko, że jest to temat z sondażem.


Sondaże można zakładać w każdej kategorii (jeśli jest taka wyjątkowo potrzeba), a sama kategoria "sondaże" pozwala uporządkować forum i generalnie tam powinny się znajdować.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Mam proste pytanie: czemu tematy są przesuwane, dlaczego tak się dzieje i co się z tym wiąże?

Np. temat Naturalne "klimatyzowanie" stworzony w Forum Budujemy Dom » Opinie, komentarze, ogłoszenia » Sondaże wyświetla się w prawym pasku ostatnich tematów jako Hyde-Park... nie widzę logiki. Tematy "hajd" miały dotyczyć tematów pozabudowlanych a zrobił się bałagan.



Zrobił się dzięki WAM a teraz macie pretensje do Redakcji? Dziwne.

Jak się sondaże oddzieli od działu HydePark to będzie powstawało dużo kolejnych fajnych sond jak znam zycie
Link do komentarza
Cytat

Jak się sondaże oddzieli od działu HydePark to będzie powstawało dużo kolejnych fajnych sond jak znam zycie


Dział "Sondaże" nie jest w Hyde-Park, a jedynie do czasu, kiedy królowały tam tematy niebudowlane był widoczny w "ostatnich postach" z umownym oznaczaniem "hyde-park".

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...