Skocz do zawartości

Adresy sprawdzonych sklepów internetowych


Recommended Posts

Ja jestem zadowolona z zakupu w sklepie Meble dla Biura (kupowałam blat pod komputer i nie tylko) http://mebledlabiura.pl/

poza dużym wyborem mebli do zestawienia w kombinacji jakiej się chce, jest bardzo czytelny cennik i wycena całości wybranych mebli. Wszystko przejrzyście i krok po kroku przeprowadza klienta od momentu wyboru mebli aż do zapłaty. Potem systematycznie na maila przychodziła wiadomość na jakim etapie jest realizacja zamówienia. Potem Panowie przyjechali (bardzo sympatyczni) wszystko zamontowali i nawet zabrali puste kartony ze sobą. Ja polecam!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja polecam sklep internetowy firmy INWEN
http://www.birdsystem.pl/index.php?page=sh...t&Itemid=41
Nie sprzedajemy mebli ale mechaniczne urządzenia do zabezpieczenia budynków przed ptakami tzw. kolce .

Zarządzam sklepem wiec podam kilka info o tym jak funkcjonuje sklep:
- szybka realizacja zamówień ;
- o każdym etapie informuje klientów ( przyjecie , realizacja , wysyłka )
- fachowe doradztwo ( staram się jak mogę, zawsze odbieram tel. i odpisuję na @ icon_smile.gif
- dogodna forma płatności (płatność przy odbiorze - nie naciskam aby klienci robili przelew )

Nie chciałam zrobić firmie autoreklamy , samo tak jakoś wyszło icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Birdsystem - ochrona obiektów przed ptakami

[...]tak z czystej przyzwoitości.


Przyzwoitość - przyzwoitością, ale biznes to biznes, a reklama - nawet ta autoreklama - to dźwignia handlu icon_biggrin.gif

A co do sklepów - po dwukrotnym skorzystaniu mogę polecić ELEKTRO.pl - lodówkę, odkurzacz zakupiłem, odebrałem i uważam, że zostałem załatwiony bardzo dobrze i tanio.
Link do komentarza
Cytat

Przyzwoitość - przyzwoitością, ale biznes to biznes, a reklama - nawet ta autoreklama - to dźwignia handlu icon_biggrin.gif

A co do sklepów - po dwukrotnym skorzystaniu mogę polecić ELEKTRO.pl - lodówkę, odkurzacz zakupiłem, odebrałem i uważam, że zostałem załatwiony bardzo dobrze i tanio.


To jest aż tak źle??? Że sensacją, o której trzeba pisać jest "zadowolony klient" ?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...