Skocz do zawartości

pralka? mieszkam sam...


Recommended Posts

witam Wszystkich!
mam pytanko: jaką polecilibyście pralkę?
mieszkam sam, stąd piorę raz na tydzień. ma być niezawodna, w dobrej cenie, a rozmiarowo bębna najlepiej średnia. marka nie gra roli.
gdzie kupować, jaki sklep w Poznaniu byście polecili, bo MM to chyba nie!?
serdecznie pozdrawiam!
Link do komentarza
cena.. cena..
najlepiej ok. 1000zł (chyba, że to za mało na dobrą pralkę)!?
Electrolux ma drzwiczki od góry, jest ok, lecz ja mam dużą łazienkę i być może nie jest mi to niezbędne. ale propozycja jak najbardziej ok. czy z pralek z drzwiczkami od góry to najlepsza propozycja? jaka alternatywa z pralek tradycyjnych?
....myślę o rozmiarze, teraz mieszkam w mieszkaniu z dużą łazienką, kto wie co będzie za parę lat, czyli rozmiar również możemy brać pod uwagę-> ma się rozumieć: jak najmniejsza.
dzięki za odp.
Link do komentarza
Cytat

A czym sie różni np. Electrolux EWTS 10420W zakupiony w MM ,w innym sklepie z Agd czy w jakimś e-sklepie?

Na pewno jest różnica... ale tylko cenowa
No chyba ,że to podróbka ... to na jakości się odbije ....


Ja dostałam kiedyś informację, że sprzęt tej samej marki często jest produkowany w różnych krajach i stąd różnice cenowe na pozornie tym samym produkcie.
Link do komentarza
Jak się ma pecha, to sprzęt najlepszej firmy będzie się psuł i sprawiał nam „niedogodności”.

Z drugiej strony, jak się ma szczęście, to nawet „najgorszy” markowo i „opiniowo” sprzęt będzie działał długo i bezawaryjnie ciesząc nas i naszą kieszeń.

Wniosek z tego taki, że należy kupować sprzęt, taki który się nam podoba i posiada cechy (funkcje) przez nas pożądane.
Na miarę naszych możliwości i oczekiwań.
Link do komentarza
ja po doświadczeniach moich , rodziców i moich sióstr wiem co bym kupiła- prostego i nie drogiego electroluxa. Są niezniszczalne. Mój ma 8 lat, mojej siostry 10. Pralka polar mojej mamy nie jest aż tak niezawodna. Moim zdaniem electrolux to rewelacja jakościowa. Jeśli chodzi o wybór sklepu ja agd kupuję przez internet. Media Markt jest bardzo drogi Ale mojego electroluxa kupiłam własnie w Poznaniu, wtedy tam mieszkałam w rtv euro agd:) pamietam:)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Jak się ma pecha, to sprzęt najlepszej firmy będzie się psuł i sprawiał nam „niedogodności”.

Z drugiej strony, jak się ma szczęście, to nawet „najgorszy” markowo i „opiniowo” sprzęt będzie działał długo i bezawaryjnie ciesząc nas i naszą kieszeń.

Wniosek z tego taki, że należy kupować sprzęt, taki który się nam podoba i posiada cechy (funkcje) przez nas pożądane.
Na miarę naszych możliwości i oczekiwań.



Prawda. ale nie można chyba kierować się takimi kategoriami przy wyborze... Trzeba przyznać, że użytkownicy pewnych marek mają częściej pecha niż innych... icon_wink.gif
A tak serio pisząc to ja osobiście polara nie polecam, miałem kiedyś i niestety często się psuł. Ale może po prostu miałem pecha icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...