Skocz do zawartości

LISTA OBECNOŚCI .....


Recommended Posts

Cytat

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZENIA SIĘ: 13 września 2010 r.

TERMIN WPŁATY PIENIĄŻKÓW: 20 września 2010 r




Zgłaszając akces proszę podawać ilość osób , i czy obecność na imprezie jest powiązana z noclegiem -
jeśli tak to na ile dni (czy od piątku czy od soboty)


LISTA OBECNOŚCI - ostateczny termin zapisu:
13 września 2010 r


1. daggulka-1 osoba , od piątku , noclegi -2
2. Ciril z mężem Tomaszem - 2 osoby
3. coolibeer - 1 osoba- tylko impreza , bez noclegów
4. Cieszynianka - 1 osoba , od soboty - 1 noc
5. Piczman SAM ... icon_mrgreen.gif - 1 osoba , od piątku , 2 noce
6. bajbaga -1 osoba , od piątku , noclegi -2
7. dżempel z mężem Wojtkiem - 2 osoby
8. elutek - 1 osoba, od piątku , noclegi -2
9. Mandingo - 1 osoba - tylko impreza , bez noclegów
10. Adam_mk - 1 osoba , od piątku , 2 noclegi
11. adiqq - 1 osoba - od piątku, 2 noclegi
12. ewiq0 - 1 osoba- od piątku, 2 noclegi
13. mysza223 - 1 osoba
14. Barbossa - 1 osoba , od piątku, noclegi-2
15. Labas z Basią - 2 osoby , 2 noclegi - od piątku
16. abdom - 1 osoba, od soboty , 1 noc
17. Xavieer - 1 osoba , od piątku , 2 noce
18. Trzylwy i Trzylwowa - 2 osoby , 2 noce
19. jeea - 1 osoba od piątku , dwie noce
20. gry-darek + os. towarzysząca - 2 osoby , 2 noce
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Atmosfera na forum ostatnio taka, ze trudno sie spodziewac tlumow:-(



do zlotu niespełna 3 miesiące ..... myślę , że do tego czasu wszystko wróci do normy .... icon_smile.gif
kto miał się dotrzeć - to się dotrze , kto miał odejść - odejdzie , komu coś nie pasuje - zostanie dopowiedziane .... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego nikt mi nic nie mówił!
Oczywiście - JADĘ!!!
Z noclegiem! I z wyżerką.

A gdzie , w końcu, ma to być?
Góry? Mazury? Środek kraju?

Adam M.

EDIT!
Od piątku!
A.M.



Adaś .... wszystko masz w poniższym linku - w pierwszym wpisie ....
https://forum.budujemydom.pl/Jesienna-Konfe...010-t12079.html

Zlot będzie najprawdopodobniej niedaleko Łodzi - w miejscu które zaproponowała Ciril ...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

To ja też poproszę: na razie 1 osoba, 1 nocleg. Potem się zobaczy co i jak...



Barrrrdzo się cieszę .... zapisuję ... icon_biggrin.gif

Cytat

A o co chodzi, bo ja musiałem ostatnio opuścić się w "forumowaniu"?
Andrzej



Hm .... przede wszystkim o to , że mam niewyparzony pychol i nie odpuszczam , a ponadto mam ponoć za sobą armię trolli których jestem Panią i piszą ponoć nie dlatego i nie to co chcą tylko to co ja chcę .... no i jeszcze że jętka przestała być moderatorem i odeszła z forum bo Jej się przez to przestało podobać .... i chyba tyle .... icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Daga
Dawno już jeden Mikołaj przyniósł nam mądrą sentencję "że nam właśnie chodzi o to, aby język giętki wypowiedział wszystko, co pomyśli głowa"... no i że my, Polacy, nie gęsi i swój język mamy...
Mamy też rozum, stale go ze sobą nosimy...
Dobrze by było go używać, jak już jest!

Jak jest problem, to poprawne jego wypowiedzenie jest połową sposobu jego pokonania.
Gadać po polsku jak ludzie - to niejasności nie będzie!
Każdemu wolno gadać!
U nas jest dobrze! U nas WOLNO narzekać, polemizować czy się z czymś nie zgadzać!
Każde z nas na tym, czy jakimkolwiek, forum ma to prawo.
Nie przejmuj się.
Jak nie staniesz się banknotem studolarowym, to jest jasne, że nie wszyscy od razu Cię pokochają!
Jego kochają wszyscy bez zastrzeżeń! icon_lol.gif

Może ja jestem jaki troll, ale piszę i gadam to, co chcę! icon_lol.gif

Uszy do góry!

Adam M.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Proszę wszystkich chętnych o sprecyzowanie mi na prv ilości noclegów (oczywiście prócz tych sprecyzowanych icon_wink.gif )



Powyżej Info od Ciril .... tak sobie myślę, że można też zgłaszać tutaj ... zmienię na liście , i będzie wiadomo kto jeszcze się nie określił i kogo prosić o uzupełnienie danych ....

a w ogóle to jakoś nas mało na tą JeśKĘ ..... coś się ludziska ociągają ..... icon_rolleyes.gif
Ciril ... do kiedy można się zapisywać? jaki jest ostateczny termin wpisania na listę?
Link do komentarza
Cytat

Dopisujcie się, a chętni niech innych dopingują (zaznaczam im więcej twarzy tym mniejszy koszt sali per capita i koszt imprezy icon_wink.gif )



no ja ... a wiadomo już jakie koszta? ... bo może niektórzy nie zapisują się bo myślą, że nie wiadomo ile trza wybulić.... icon_biggrin.gif

ja tez zachęcam wszystkich do zapisu .... coraz bliżej .... już tylko nieco ponad półtora miesiąca ... icon_biggrin.gif
p.s. noż cholerka ... zaś się zagapiłam i na lifting i liposukcje już za późno ... icon_redface.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Za żarcie będzie mkas. 70 -75 zł od głowy - jestem w trakcie ustalania ostatecznego menu, bo zmieniła się koncepcja imprezy (data = duże zagrożenie deszczem)
650 zł sala (do podziału na wszystkich uczestników)
100 zł za domek (20 zł na osobę)

Ostateczny koszt zależy od ilości osób.
Czy z cateringu chcemy fakturę?
Link do komentarza
Cytat

Za żarcie będzie mkas. 70 -75 zł od głowy - jestem w trakcie ustalania ostatecznego menu, bo zmieniła się koncepcja imprezy (data = duże zagrożenie deszczem)
650 zł sala (do podziału na wszystkich uczestników)
100 zł za domek (20 zł na osobę)

Ostateczny koszt zależy od ilości osób.



czyli tak uśredniając (znaczy mam nadzieję), że będzie nas min. 30 osób - to za salę od głowy by było kole 20zł , do tego nocleg 20 za jedną noc i do tego catering 75zł to na osobę za imprezę wyniesie mniej więcej kole 115zł .... a jeśli ktoś od piątku to 135zł ....
oki ... to już wiemy jakie koszta .... zawahać się może o dychę w te czy wewte , ale ogólny zarys jest ....

Cytat

Czy z cateringu chcemy fakturę?



a to rozważ miedzy sobą a sama wiesz kim icon_wink.gif ... bo nam szaraczkom do szczęścia potrzebna nie jest ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

a to rozważ miedzy sobą a sama wiesz kim icon_wink.gif ... bo nam szaraczkom do szczęścia potrzebna nie jest ... icon_biggrin.gif



Mnie by się mogła przydać... Tylko, że towar chociaż trochę musiałby w nazwie przypominać materiały budowlane icon_wink.gif

Proszę o dopisanie na liście jednego noclegu dla mnie. Niestety inny "zjazd" mi się zazębia z tym i wcześniej nie mogę - a chciałbym.... Już Wam zazdroszczę icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Cirilka ja muszę zmienić w zgłoszeniu. Niestety sprawy obowiązkowe i umowa mi nie pozwoli zostać na noc z soboty na niedzielę. Więc proszę podliczyć mnie i becie na imprezę tylko bo o 6 rano muszę być trzeźwy i zwarty do wyjazdu icon_sad.gif

Proszę o weryfikację w liście zgłoszeń.



co z obiecaną oprawą muzyczną imprezy ?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...