Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Lila

wygodne spanie na narożniku

Recommended Posts

Z doświadczenia mogępolecić narożnik jaki znalazłem w sklepie Solpol w kategorii narożniki rozkładane
Model nazywa się Forte
fota

Spanie na narożniku ciężka sprawa. Najgorsze dla mnie (gdy jestem u kogoś w odwiedzinach i muszę na nim spać) jest łączenie na poziomie biodra czy dolnego kręgosłupa. Jedną noc da się wytrzymać ale dłużej nie. Zdecydowanie wybrałbym kanapę z dwojga złego.

U mnie za kanapę robi skórzany narożnik Gali, ale funkcję spania oczywiście też ma, chociaż korzystamy z niej tylko jak mamy gości w domu. Na złożonym narożniku spokojnie położą się dwie osoby, a na sofie ledwo jedna się zmieści, dlatego jestem za takim podwójnym rozwiązaniem.

rozwiązanie jest ciekawe, ale rzeczywiście łączenia mogą wkurzać ... Choc zawsze mozna rozłożyć pod przescieradło jakiś grubszy koc, zeby było wygodniej i zeby łączenie nie wgniatało się miedzy kręgi

ja nie potrafię spać na czymś innym niż łóżko. po prostu wszystkie nierówności są dla mnie zmorą.

Przeczytałam całe forum. Rozumiem z jednej strony, że narożnik w prównaniu z łóżkiem zawsze przegra, ale jednak ja mieszkam w kawalerce i mam tyle miejsca, że albo samo łóżko albo narożnik. Jak przychodzi do mnie rodzina, to wolę mieć ich gdzie posadzić. Kanapę mam, ale do siedzenia jest super niewygodna (taka najprostsza rozkładana z ikei). Wolałabym więc narożnik, a na te szpary pomiędzy elementami narożnika też podobno już coś wymyślili i też w ikei icon_biggrin.gif Może ktoś zdradzić markę dobrych narożników (coś polskiego najchętniej). Zależy mi na pow. spania ponad 140 cm x 2m

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...