Skocz do zawartości

Jesienna Konferencja Aktywu Forum BD - 25 wrzesień 2010


Recommended Posts

Cytat

Ciril - dowiedz się też, czy można bez jedzenia...



hm ... jeśli ustalimy , że będzie catering to muszą podporządkować się wszyscy ......
jeśli ustalimy , że bez cateringu ja tego nie widzę ..... alkoholu będzie morze jak zwykle - ludzie pijący i nie jedzący popadają prędko jak muchy .....
jeśli ma to wyglądać tak, że cateringu nie bierzemy - to i tak jakąś wyżerkę trza przygotować ....nawet jeśli samemu .... ja się na to nie piszę ..... odpoczywać jadę a nie w kuchni siedzieć..... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
elutek właśnie ustalam z cateringiem... rozumiem, że śledzie mają być? Szkoda bez cateringu, bo koszt niewielki, a nie musisz fruwać dookoła żarcia, a tylko się odprężyć...

Co do noclegów - rodziny dadzą sobie radę - ludzie tam na weekendy wypoczywać przyjeżdżają z całymi rodzinami (do domków). Wyposażenie domków:
* aneks kuchenny (lodówka, naczynia, maszynka elektryczna);
* łazienka z ciepłą, zimną wodą, umywalka, toaleta (kabina przysznicowa tylko w domkach pięcioosobowych);
* wyposażenie pościelowe (kołdra, koc, poduszka + powleczenie).


Zdjęcia porobię i wstawię... przypominam, że w domkach 3-osobowych nie ma prysznica.... Może dzisiaj jeszcze się po robocie do nich przejadę
Link do komentarza
Cytat

przypominam, że w domkach 3-osobowych nie ma prysznica.... Może dzisiaj jeszcze się po robocie do nich przejadę



widzę, że jest sporo domków 5-osobowych , tych z prysznicami ...... mają tą zaletę , ze jak napisałaś wcześniej (chyba , że ja coś źle zrozumiałam icon_redface.gif ) , że są podzielone na dwa oddzielne pokoiki ..... więc ja sobie tak myślę, że fajnie byłoby te zarezerwować ... jakoś się tam poukładamy ... tak myślę .... icon_biggrin.gif

do imprezy 2,5 miesiąca ..... się cieszę .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Załatwię wsio - podam publicznie warunki wiktu i opierunku....

Mam jeszcze pytanie - alkohol - mam kupować ja (określoną ilość butelek określonego gatunku), czy każdy przywozi z sobą co ma? Zaznaczam, że najbliższy sklep od miejsca bitwy i spoczynku jest 4 km... i jest to dobrze wyposażony sklep ogólnospożywczy o wdzięcznej nazwie "Bachus"...
Link do komentarza
Cytat

Załatwię wsio - podam publicznie warunki wiktu i opierunku....

Mam jeszcze pytanie - alkohol - mam kupować ja (określoną ilość butelek określonego gatunku), czy każdy przywozi z sobą co ma? Zaznaczam, że najbliższy sklep od miejsca bitwy i spoczynku jest 4 km... i jest to dobrze wyposażony sklep ogólnospożywczy o wdzięcznej nazwie "Bachus"...



hm ... właśnie nie wiem .....
zawsze to było tak, że każdy przywoził to co pije - w ilościach większych niż zwykle pija ..... wszak każdy pija coś innego ... icon_biggrin.gif

ale - może posłuchajmy jak to widzą inni uczestnicy?
Link do komentarza
Cytat

Ciril - powiedz proszę, dlaczego i po co założyłaś osobny wątek na temat jesiennego zlotu? icon_rolleyes.gif

i to jeszcze taki, gdzie nie wolno ustosunkować się do niczego - w ogóle tego nie rozumiem... icon_rolleyes.gif



pewnie dlatego, żeby wszystkie techniczno-logistyczne informacje były widoczne .....
jeszcze będą informacje odnośnie kosztów .......
Link do komentarza
Cytat

może i tak...
ale teraz trzeba skakać między wątkami - tam obejrzę, a tu muszę pisać



no to moja propozycja jest taka , jeśli Ciril się zgodzi (bo to Ona wątek założyła) , żeby w pierwszym wpisie edytowała i uaktualniała wsze informacje - czyli ten pierwszy wpis byłby edytowany przez Ciril na bieżąco strikte informacyjny .... a w kolejnych wpisach myślę, rozmowa spokojnie może się toczyć .....
ale to jest moje zdanie , zobaczymy co powie Ciril ....
Link do komentarza
przepraszam ze zdjeciach zamieszkanych w watku JeśKA 2010- tam gdzie nie wolno pisac(nie wiem dlaczego, troche dziwne jak na forum,ale nie krytykuje bo mnie usuna; a tu calkie sympatycznie jest)to gdzie te zdjecia z wyzszym standardem?? one juz tam sa? czy czekamy? Gdzie wodne lozka i takie tam bajery lustra na suficie kabiny prysznicowe z halogenkami, muza i osobistym masazysta icon_redface.gif

Oczywiscie zgadzam sie z Daga ww wpisem.
Link do komentarza
1. Ogólnie założyłam ten wątek jako czysto informacyjny... w tym wątku już są 3 strony, a czym bliżej Jeśki informacje będą się gubić w natłoku paplaniny i staną się nieczytelne. Przeważnie wciskam "nowe posty", a nie biegam po wszystkich stronach wątku.
2. Obsługa listy uczestników i ogólnie przygotowań - w tym wątku musiałabym przesyłać dane do Dagi - Daga je umieszczać - bez sensu i szkoda czasu, a dla mnie w ten sposób jest łatwiej w natłoku zajęć.
3. Niech ten wątek zostanie na pitolenie, a tamten na czystą informację - będzie czysto i czytelnie icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

przepraszam ze zdjeciach zamieszkanych w watku JeśKA 2010- tam gdzie nie wolno pisac(nie wiem dlaczego, troche dziwne jak na forum,ale nie krytykuje bo mnie usuna; a tu calkie sympatycznie jest)to gdzie te zdjecia z wyzszym standardem?? one juz tam sa? czy czekamy? Gdzie wodne lozka i takie tam bajery lustra na suficie kabiny prysznicowe z halogenkami, muza i osobistym masazysta icon_redface.gif

Oczywiscie zgadzam sie z Daga ww wpisem.



Pokoiki w dworku (bez wodnego łóżka), masażysta łosobisty za dodatkową opłatą icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

to gdzie te zdjecia z wyzszym standardem?? one juz tam sa? czy czekamy? Gdzie wodne lozka i takie tam bajery lustra na suficie kabiny prysznicowe z halogenkami, muza i osobistym masazysta icon_redface.gif



na tych wyjazdach zawsze jest tak ....
Ci którzy przyjeżdżają już w piątek - imprezują w piątek do późnej nocy , a w sobotę - wiadomo - impreza do białego ranka .... na spanie zostaje kilka godzin i nikt nie jest w stanie zauważać , a tym bardziej korzystać z tytułu chronicznego zmęczenia z innych wyższych standardów niż : prysznic i łóżko, ewentualnie dodatkowo rano lustro i kontakt do którego można podłączyć suszarkę.... icon_lol.gif
Dlatego z reguły warunki na tych imprezach nie są luksusowe ..... ponieważ chcemy , żeby każdy kto zechce mógł uczestniczyć i wybieramy miejsca, gdzie ceny "nie powalają" na kolana .... icon_wink.gif
ważna jest fajna atmosfera i dużo miejsca do hulania .... icon_biggrin.gif


p.s. zauważyłam, że łóżka można łączyć..... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
ja mam jeszcze pytanko do Ciril - o odległośvi:
- jak daleko znajduje się dworek (chodzi o pokoje) od domków kempingowych ....
- jak daleko znajduje się dworek od sali w której będziem balować....
- jak daleko znajdują się domki kempingowe od sali w której będziem balować...
czy są to odległości rzędu kilometra czy kilkudziesięciu metrów?

czy w pokojach jednoosobowych i dwuosobowych w dworku również są łazienki?
Link do komentarza
Odległość do najwyżej 100 m od sali w dworku do najdalszego domku. W dworku są łazienki. Ponad to osoby, które wybiorą domki 3-osobowe (o tym muszę wiedzieć wcześniej) będą mogły korzystać z prysznica w dworku.

Cooli
toć cały dzień w Manufie nie będziesz siedział... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

no to moja propozycja jest taka , jeśli Ciril się zgodzi (bo to Ona wątek założyła) , żeby w pierwszym wpisie edytowała i uaktualniała wsze informacje - czyli ten pierwszy wpis byłby edytowany przez Ciril na bieżąco strikte informacyjny .... a w kolejnych wpisach myślę, rozmowa spokojnie może się toczyć .....
ale to jest moje zdanie , zobaczymy co powie Ciril ....


nie zgodziła się... trudno, jakoś to przeżyję, może założę nowy wątek o zlocie... icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

1. Ogólnie założyłam ten wątek jako czysto informacyjny... w tym wątku już są 3 strony, a czym bliżej Jeśki informacje będą się gubić w natłoku paplaniny i staną się nieczytelne. Przeważnie wciskam "nowe posty", a nie biegam po wszystkich stronach wątku.
2. Obsługa listy uczestników i ogólnie przygotowań - w tym wątku musiałabym przesyłać dane do Dagi - Daga je umieszczać - bez sensu i szkoda czasu, a dla mnie w ten sposób jest łatwiej w natłoku zajęć.
3. Niech ten wątek zostanie na pitolenie, a tamten na czystą informację - będzie czysto i czytelnie icon_smile.gif



Ci co wiedzą - pewnie uszanują .... jest wielu takich którzy nie wiedzą i będą Ci się tam wpisywać i tego nie unikniesz .... jestem moderatorem tego działu , ale niestety nie naumiałam się jeszcze jak przenosić wpisy tudzież je kasować icon_redface.gif .... ponadto - nie chciałabym podcinać ludziom skrzydeł jeśli chodzi o spontaniczne wpisy i wyrażanie swojego zdania i pozytywnych emocji ....

chciałabym zwrócić Ci uwagę jeszcze na jedną rzecz - właściwie wskazać narzędzie - istnieje opcja "edytuj" , która umożliwia edytowanie wpisu i nanoszenie poprawek, dopisywanie informacji ..... mogłabyś z tego skorzystać i zmieniać pierwszy wpis w tamtym wątku i w nim umieszczać wszystkie nowe informacje .... wtedy także byłoby i czytelnie , i na bieżąco .... ja tak zawsze robiłam i każdy wiedział, gdzie ma zajrzeć żeby dowiedzieć się co aktualnie w trawie piszczy .... icon_wink.gif


Link do komentarza
Cytat

na tych wyjazdach zawsze jest tak ....
Ci którzy przyjeżdżają już w piątek - imprezują w piątek do późnej nocy , a w sobotę - wiadomo - impreza do białego ranka .... na spanie zostaje kilka godzin i nikt nie jest w stanie zauważać , a tym bardziej korzystać z tytułu chronicznego zmęczenia z innych wyższych standardów niż : prysznic i łóżko, ewentualnie dodatkowo rano lustro i kontakt do którego można podłączyć suszarkę.... icon_lol.gif
Dlatego z reguły warunki na tych imprezach nie są luksusowe ..... ponieważ chcemy , żeby każdy kto zechce mógł uczestniczyć i wybieramy miejsca, gdzie ceny "nie powalają" na kolana .... icon_wink.gif
ważna jest fajna atmosfera i dużo miejsca do hulania .... icon_biggrin.gif


p.s. zauważyłam, że łóżka można łączyć..... icon_mrgreen.gif



Jak dla nie moge nawet prysznic brac o 3 w nocy w jeziorze, i nie pojsc spac jak impreza bedzie udana w razie czego nawet mozna spac w samochodzie. Takze bez obaw nie spodziewam sie luksusow, a ten masazysta to jaka cena za usluge icon_lol.gif
Link do komentarza
Daga opcja edytuj jest mi znana... icon_razz.gif a jakoś nie zwracam uwagi kto moderuje działy icon_redface.gif
aczkolwiek łatwiej będzie mi edytować post nr jeden (nawet jak się ludzie powpisują do wątku) niż szukać swojego pierwszego postu z informacjami w wątku który ma kilka stron, szczególnie biorąc pod uwagę, że na forum najczęściej jestem w czasie pracy (jako przerwa na kawę i obiadowa) niż w godzinach wolnych, których niestety nie posiadam... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

aczkolwiek łatwiej będzie mi edytować post nr jeden (nawet jak się ludzie powpisują do wątku) niż szukać swojego pierwszego postu z informacjami w wątku który ma kilka stron



no przecież o to mi chodziło ..... icon_biggrin.gif
bardzo dobrze , ze założyłaś nowy wątek ..... to jest wątek z Twoimi informacjami ..... możesz zawsze ten pierwszy wpis edytować i dopisywać w nim co trza ..... icon_wink.gif icon_biggrin.gif
a że ktoś powpisuje , zada pytania .... tragedii nie ma ..... najważniejsze informacje będą do wyłapania w pierwszym wpisie Twojego wątku ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

no przecież o to mi chodziło ..... icon_biggrin.gif
bardzo dobrze , ze założyłaś nowy wątek ..... to jest wątek z Twoimi informacjami ..... możesz zawsze ten pierwszy wpis edytować i dopisywać w nim co trza ..... icon_wink.gif icon_biggrin.gif
a że ktoś powpisuje , zada pytania .... tragedii nie ma ..... najważniejsze informacje będą do wyłapania w pierwszym wpisie Twojego wątku ... icon_wink.gif



no i dobrze mówisz, kobieto icon_biggrin.gif

do tej pory tak było i wszystko było zrozumiałe, przejrzyste i w jednym miejscu icon_smile.gif
Link do komentarza
Oświadczam lojalnie , iż w najbliższych dniach będę uprawiała SPAM ogólnoforumowy na skalę masową ... icon_redface.gif icon_lol.gif
czyli będę wysyłać na priv wieeeeeeelu osobom informacje o zlocie JeśKa z linkiem do tego działu forum ....dlatego, że chcę , aby wszyscy się dowiedzieli i żeby każdy kto zechce miał możliwość uczestniczyć w tej imprezie ...
nie wybaczyłabym sobie gdyby ktoś nie uczestniczył dlatego, że o niej nie wiedział.... icon_rolleyes.gif
w związku z powyższym - z góry przepraszam za nachalność ..... icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

Oświadczam lojalnie , iż w najbliższych dniach będę uprawiała SPAM ogólnoforumowy na skalę masową ... icon_redface.gif icon_lol.gif
czyli będę wysyłać na priv wieeeeeeelu osobom informacje o zlocie JeśKa z linkiem do tego działu forum ....dlatego, że chcę , aby wszyscy się dowiedzieli i żeby każdy kto zechce miał możliwość uczestniczyć w tej imprezie ...
nie wybaczyłabym sobie gdyby ktoś nie uczestniczył dlatego, że o niej nie wiedział.... icon_rolleyes.gif
w związku z powyższym - z góry przepraszam za nachalność ..... icon_redface.gif



Roześlij również wszystkim znajomym których tu jeszcze nie ma i których nie poinformowaliśmy icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

Roześlij również wszystkim znajomym których tu jeszcze nie ma i których nie poinformowaliśmy icon_smile.gif



hm .... z niewieloma mam kontakt poza forumowy ...
rzuć mi na priv/gg nicki ... zobaczę co mogę zrobić....
chyba , że Ty masz kontakt - to spokojnie możesz informować na lewo i prawo ... icon_biggrin.gif
Kala już wie , na gg Jej pisałam ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

chętnie zaczęłabym odliczankę icon_biggrin.gif .... ale ostatnio się pomelyłam przy liczbie wyjściowej icon_redface.gif .... więc kochani ...policzcie i oświećcie mnie od jakiej liczby powinnam dziś wystartować żeby 25 września wyszło 0? icon_mrgreen.gif
będę wdzięczna za pomoc wszelaką ... icon_biggrin.gif


policzylem se sierpien a to wszystko bo kawy nie wypilem icon_razz.gif

sorki
Link do komentarza
no właśnie ....sami widzicie ... ile ludzi tyle liczb , a ja bidulka się miałam nie pomylić .... icon_razz.gif

policzyłam paluszkiem wedle kalendarza co stoi na biurku , z dzisiejszym dniem (no bo dziś też jest dzień i cyferkę trza zapisać ) , ale już bez 25 września , bo wtedy jest "godzina 0" icon_lol.gif .... wyszło mi , że dziś powinniśmy wpisać cyferkę 60 ... icon_rolleyes.gif

mam racje, czy się mylę .... ? bo już sama nie wiem .... icon_redface.gif

Czyli to co napisał Trzylwy by się zgadzało ....

Cytat

OK
Do nieoficjalnego rozpoczęcia w piątek zostało dni 59
Do Imprezy w sobotę zostało 60.
Do zakończenia i pożegnalnych uścisków 61.


Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...