Skocz do zawartości

Jesienna Konferencja Aktywu Forum BD - 25 wrzesień 2010


Recommended Posts

Cytat

Powiedz no Ty mnie ... ale tak szczerze ... widziałaś w życiu lwa?



no , w zoooooooo ...... a to Ty mnie chcesz powiedzieć, że to grzywa jest? icon_eek.gif .... no to muszę Ci powiedzieć , że wyjątkowo nieumiejętnie to wykonawca ujął.... na moim smoku to przynajmniej każdy detal jest wyrazisty , czytelny i nie pozostawiający wątpliwości ... icon_razz.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

no , w zoooooooo ...... a to Ty mnie chcesz powiedzieć, że to grzywa jest? icon_eek.gif .... no to muszę Ci powiedzieć , że wyjątkowo nieumiejętnie to wykonawca ujął.... na moim smoku to przynajmniej każdy detal jest wyrazisty , czytelny i nie pozostawiający wątpliwości ... icon_razz.gif icon_lol.gif


Taaaaaak? A to jakiej on/ona płci jest? Hę?
Link do komentarza
Cytat

Jużem pojechała...
Stary musi pilnie wyjechać w piątek - wraca w sobotę po południu. Moich rodziców akurat nie będzie no i leżę... icon_evil.gif icon_cry.gif



no to leżysz ......

p.s. ja wiem, że Ty to nie ja ...... ale ja bym się kłóciła dlaczego to Jego plany są ważniejsze od moich planów i dlaczego to ja mam rezygnować.... i ja bym nie odpuściła..... icon_rolleyes.gif


komu ja bede Zenusia na ramieniu tatuować..... to niesprawiedliwe ...... buuuuu......
Link do komentarza
Cytat

ale ja bym się kłóciła dlaczego to Jego plany są ważniejsze od moich planów i dlaczego to ja mam rezygnować.... i ja bym nie odpuściła..... icon_rolleyes.gif

komu ja bede Zenusia na ramieniu tatuować..... to niesprawiedliwe ...... buuuuu......



Daga!
Sprawa jest pracowa i oczywiście z kasą związana niestety icon_sad.gif. Był gdzieś z kimś umówiony w przyszłym tygodniu. Ale tamtemu komuś wyszedł jakiś dłuższy niespodziewany wyjazd i zadzwonił czy Jacek by dał radę przyjechać wcześniej. No i musiał dać... icon_rolleyes.gif

A Zenusia wytatuujesz mi na narto-kuligu icon_smile.gif
Możesz w międzyczasie doskonalić warsztat icon_smile.gif


Aaaaaa!
Przy ustalaniu terminu narto-kuligu proszę wziąć pod uwagę, że podkarpackie ma ferie w drugiej połowie stycznia - czyli wtedy nic nie planować!!!!
Link do komentarza
Cytat

No i teges ... obudziłem się właśnie a ręka jakby w nocniku ...
Boooo ... eeee ... nie mam kasety do kamery. icon_redface.gif No nie mam i już.
Gdyby ktoś jutro po drodze dał radę kupić Digital8, jedną sztukę, to ja bym reflektował odkupić.




kurcze ...... jak po drodze gdzieś da rade to kupię ..... daj mi na priv albo sms swój numer telefonu - jakby coś to bede dzwonić...
Link do komentarza
Dostałam od Dagi sms, że stoją z Xavieer`em w Katowicach, bo im się pojazd zbiesił... zaraz do nich dzwonię i jadę po Elutka na dworzec. Do zobaczenia na miejscu. Kocie puść mi sms o której będziesz... papa.

Właśnie dostałam od Dagi sms - wymienili baterię i jadą dalej - czyli dojadą... ufff...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...