Skocz do zawartości

To może napiszmy, co by nas uszczęśliwiło


Recommended Posts

Cytat

To proszę mi odpowiedzieć dlaczego mam w " ostatnie posty" na stronie głownej również posty użytkownika zablokowanego ?



Czy ty jesteś taka ciężka w rozumieniu nie widzisz co napisałem?

NAPISAŁEM ŻE JEST MOŻLIWOŚĆ URUCHOMIENIA TAKICH FUNKCJI NA FORUM I JEŚLI ZOSTANĄ ONE URUCHOMIONE TO I STRONA GŁÓWNA BĘDZIE SIĘ TEGO TYCZYŁA.

Normalnie jak krowie na granicy...
Link do komentarza
Cytat

NAPISAŁEM ŻE JEST MOŻLIWOŚĆ URUCHOMIENIA TAKICH FUNKCJI NA FORUM I JEŚLI ZOSTANĄ ONE URUCHOMIONE TO I STRONA GŁÓWNA BĘDZIE SIĘ TEGO TYCZYŁA.




To proszę mówić,że informatycy mają możliwość uruchomienia...

A nie że jest możliwość uruchomienia...
bo można to zrozumieć tak jak ja zrozumiałam

A to dokładna treść tego postu który o tym mówił :
Cytat

Jest możliwość uruchomienia funkcji na forum:

ignoruj ten temat

ignoruj tego użytkownika

Przecież to by rozwiązało problem.
Tym którym to się nie poodba nie czytali by tego bo by im się nie wyświetlało oraz nie widzieli by postów piszących przez ignorowanych użytkowników. I po problemie.



Czy tu jest mowa o tym,że to jest w zakresie redakcji... ?
Link do komentarza
Cytat

.... a Stokrotko od kiedy to forum się zmieniło pewnie chciałaś otrzymać ode mnie odpowiedź, że od momentu pojawienia się aktywu FM, otóż muszę Cię zawieść dla mnie zmieniło się ono kilka tygodni wcześniej......


Też to potwierdzam, i co ważne, wcale mi to nie przeszkadza, bo umiem dokonać wyboru co chcę czytać - ale moje zdanie może nie jest istotnne, bo też jestem "aktyw" tamtego forum. icon_biggrin.gif , tak jak dziesiatki innych, którzy tu bywają i pisują od lat.

Bedę teraz kadził icon_biggrin.gif

Bardzo duży ukłon dla Redakcji, za cierpliwość i wyrozumiałość.

Teraz będę złośliwy icon_cool.gif

Spadnięcie z piedestału jest bolesne i co poniektórzy nie mogą się z tym pogodzić – niestety.

A teraz będę bardzo złośliwy ninja.gif

Ciekawe skąd wiadomo, ze pewnej Pani,
Cytat

„tłuszczyk nie poszedł w cycki”

? icon_biggrin.gif tongue.gif (z forum budowlanego icon_eek.gif ?)
Link do komentarza
Cytat

Ciekawe skąd wiadomo, ze pewnej Pani, ? icon_biggrin.gif tongue.gif (z forum budowlanego icon_eek.gif ?)




To o potrawach dietetycznych...

A pełna treśc :
Cytat

Z ta młodością to mogłabym polemizować...
Figura też daleka od ideału ( ale mnie to rypka),bo wianuszek tłuszczyku zamiast w piersiach to osiadł w pasie ... wacko.gif

A za chiny nie zadręczam sie by gotować wg. przelicznika kalorii.

Dieta to....z greki < diaita> – oznacza styl życia.
zadna zupka dietetyczna,czy kanapka z obniżoną zawartością kalorii nie zmieni na dłuższy czas otyłego w człeka chudego.
Tu potrzeba zmienić podejście do życia,jedzenia,zakupów ....




I słowa "cycki" nie było

Link do komentarza
Cytat

A co się wyświetla na stronie głównej w " ostatnie posty " ?



(Nie)budowlany Hyde Park

Panel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym
WYRAŹ SIEBIE ..... za pomocą muzyki .....
Zapraszam do Forumowego Pubu
komedio-horror o zabarwieniu erotycznym .... icon_smile.gif

Pamiętnik...

Za czym najbardziej tęsknicie?
ZŁOTE MYŚLI forumowiczów
DOWCIPY
Ukończyłem dziś... trochę lat (niestety + VAT)
Uwaga: dziś gryzę ! ! !

Gdzie te dziewczęta - czy ktoś je pamięta
gdzie ci mężczyźni...?
Castle Party
Gdybym miał ogon...
emigranci z mu....tora
A co jak nam zostało te 2 lata z kawałkiem?

Utwory rzadkie

jest super

Forumowiczu pokaż się
praca domowa

Parapetówka
I po co to komu? – rozważania przy piwie.
Typowe okreslenia fachowców
Amatorska Edycja PLUS LIGI 2010

Projektowanie "nie-domu"
Agent w rodzinie Kaczyńskich

Moje hobby

Przeniesiony: Zlot Forumowiczów
Nasze talenty

czy tak myślicie? katastrofa

Wejdź sobie w dział Hyde Park i zobacz co się w nim znajduję i co jest wyłączone z zabawy...
Link do komentarza
NA STRONIE GŁÓWNEJ 1
W : OSTATNIE POSTY !
TEN DZIAŁ CO TERAZ W NIM PISZEMY JEST OPISANY JAKO

HYDE PARK

[ tak to wygląda]
więc dlatego zapytałam

Ostatnie posty
11:21, minutę temu
Hyde-Park
coolibeer: (Nie)budowlany Hyde ParkPanel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym WYRAŹ SIEBIE ..... za pomocą muzyki ..... Zapraszam do Forumowego Pubu komedio-horror o zabarwieniu erotycznym...
Link do komentarza
Cytat

jestem na "nie" .... nie podoba mi się ten pomysł .... wtedy dopiero się zrobią podziały na forum że nam szczęki poopadają wszystkim ... icon_confused.gif


Niestety podział już się wytworzył i tak łatwo się go nie pozbędziemy. Głównie dlatego, że niektórzy już mają dość i nie chcą negocjacjować. Z obu stron zalatuje to polityką i obiecywaniem gruszek na wierzbie.
Ja daggulka na Twoje piękne słowa już nie dam się nabrać. Często podkreślasz, że ktoś Cię nie zna a ocenia. Dziwisz się? Myślisz, że nie można sobie wyrobić zdania na temat osoby, która wypowiada się na forum - szczegółnie jeśli mówi tyle co Ty:
1. często podjudzasz (choć nie obrażasz słownie) a potem znikasz...
2. potem wracasz i moralizujesz, zachęcasz do ugody...
3. jak w efekcie tych działań ktoś zwróci Ci uwagę to nasyłasz na niego armię troli...
W miejscu "..." możesz wstawić cechę, która została opisana. Najgorszą dla mnie okazała się Twoja dwulicowość - co innego na privie co innego na otwartym forum. Śmierdzi mi takie zachowanie i nie boję się tego napisać.

Cytat

to jest za niewielkie forum, zbyt mało użytkowników na takie rewolucyjne metody ...


Miejmy nadzieję, że jak atmosfera się poprawi to przybędzie użytkowników. Na razie nie ma ich co zachęcać.
Ja zdecydowałam się na rejestrację na tym forum po bardzo długim okresie czytywania go, bo było tu naprawdę sympatycznie.
Link do komentarza
Cytat

Ja myślałem ze to ja tutaj mam problemy ze zrozumieniem prostych zdań, słów i tekstów ale zauważyłem że jestes dużo lepsza w ciężkim pojęciu tego co piszemy.




No i co.... nie jest typowe dla coolibra,że tam gdzie nie ma nic do powiedzenia używa słownej agresji ....

To,że jeździsz po mnie to źle świadczy o mnie czy o Tobie ?

Aciu !

Ja zadałam pytanko,dlaczego ten dział co teraz piszemy jest na stronie głównej oznaczany jako hyde - park..


Po prostu nie wiedziałam i co?
Jakie odpowiedzi dostałam ?

Nic co by było odpowiedzią na zadane pytanie .... tylko jakieś dywagacje odnośnie mojej osoby...
Jak uważasz? to jest w porządku ?
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...