Skocz do zawartości

To może napiszmy, co by nas uszczęśliwiło


Recommended Posts

To chyba jest do Szanownej Redakcji

czy jest technicznie możliwym, wyrzucenie informacji z tego paska po prawej o ostatnich postach w tym jednym, najbardziej niebranżowym temacie, o/w którym tak zażarcie się dyskutuje?
reszta pewnie jest git, natomiast ze względu na fakt, że ilość postów jest rzeczywiście duża, bywają momenty, że tylko one są widoczne od góry do dołu, a wtedy ludziom o słabej woli myszki same tam lezą;
jak nie będzie, a wlezie, to wtedy na swoją odpowiedzialność, chyba fair?

wydaje mi się, że można to zrobić, wtedy nie będzie targania się niektórych Forumowiczów na swoje jestestwo na FBD
a i Czarne Zastępy nie miałyby o to pretensji i ,być może, Elfy by się uspokoiły, bo cały las już ma tego serdecznie dość

chyba da radę?
please


Link do komentarza
Peace Love & Extasy

A tak na serio to spokój bo tego tu chyba ostatnio brakuje

A tak btw do tego co napisałeś wyżej to nie zauważyłem żeby ostatnio same posty od góry były z Hyde Parku. Ja zauważyłem że jak jest spokój jest ok. A jak jest burdel jaki powstał w sobotę to nie dziwcie sie że jest 10 postów HP od góry do dołu strony.


jakoś w piątek widziałem w ciagu dnia max 2 albo 3 z HP

To komuś przeszkadza?

Nie przesadzajmy

Bo nie długo nic tu nie będzie.



Link do komentarza
Pomysł dobry, ale w zasadzie niezadowolony z takiego układu strony jest w zasadzie tylko Vega1 – przynajmniej ostatnio.
No powiedzmy, ze może jeszcze „okresowo” 2 – 3 osoby.

W związku z tym nasuwa się pytanie – a co ze zdaniem pozostałych, którym to nie przeszkadza, lub jest obojętne.

Przecież ten „pasek” nie decyduje o wszystkim. Jest wiele innych narzędzi (sprawnych i prostych) które pozwalają na śledzenie tylko tych tematów które nas interesują.
Jakoś nie zauważyłem, aby Redakcja karała kogoś za to, ze nie czyta „paplatkowa” – to jest wolny wybór – no chyba że ktoś ma, masochistyczne zpędy. icon_biggrin.gif

Skoro Vega1 ma takie „przebicie”, to ja rozciągam wniosek o zastosowanie tego do wszystkich tematów nie związanych z budownictwem (stricte), a najlepiej, aby posostał tylko "dział prawny" – a co, mam prawo (no chyba, ze nie).

Dla mnie to paranoja - niestety.
Link do komentarza
Cytat

Pomysł dobry, ale w zasadzie niezadowolony z takiego układu strony jest w zasadzie tylko Vega1 – przynajmniej ostatnio.
No powiedzmy, ze może jeszcze „okresowo” 2 – 3 osoby.
.........



Cytat

Jak mówią słowa Ewangelii, że jedna nawrócona owieczka jest dla Boga cenniejsza niż dziewięćdziesiąt dziewięć już nawróconych. ...


tym bardziej ta, odwiedziona od prób samobójczych w postaci likwidacji konta...
Link do komentarza
Cytat

Moja propozycja: ostatnie posty na prawym pasku, które pochodzą z tematów niebudowlanych będą oznaczone "hyde park" i wyróżnione kolorem.

Pozdrawiam
Marcin



A
co z treścią ,będzie widoczny początek postu....?

Bo to o to chodzi by te niebudowlane, głópiutkie wpisy nie były widoczne...

A tu jeszcze pan podkreśli kolorkiem te wpisy.... he he he

GENIALNIE !
Link do komentarza
Cytat

A
co z treścią ,będzie widoczny początek postu....?

Bo to o to chodzi by te niebudowlane, głópiutkie wpisy nie były widoczne...

A tu jeszcze pan podkreśli kolorkiem te wpisy.... he he he

GENIALNIE !


to może na początku jakąś małpkę do tego przykleić?
albo pajacyka?

a co do Twej tłustej wypowiedzi, skoro budowlane to czemu masz takie parcie na upierdliwca?
inspektorem nadzoru jesteś, he?
no i nie jest to forum budowlane?
więc napisz - jakie
Link do komentarza
Cytat

to może na początku jakąś małpkę do tego przykleić?
albo pajacyka?

a co do Twej tłustej wypowiedzi, skoro budowlane to czemu masz takie parcie na upierdliwca?
inspektorem nadzoru jesteś, he?
no i nie jest to forum budowlane?
więc napisz - jakie



Więc wróciłam do łask pana ...
nie znudziło się jeszcze plucie na mnie...?

Jaką wypowiedzią dałam powód by mnie co post lżyć i sarkastycznie sie wyrażac o mojej osobie ...?

Nie pytam innych,tylko pana.....
Link do komentarza
Cytat

Więc wróciłam do łask pana ...
nie znudziło się jeszcze plucie na mnie...?

Jaką wypowiedzią dałam powód by mnie co post lżyć i sarkastycznie sie wyrażac o mojej osobie ...?

Nie pytam innych,tylko pana.....



boszsszszzzz... kobieto .... nie spinaj się tak .....
już kiedyś zauważyłam .... luzu to u Ciebie nie ma wcale .... wszystko na serio ....
a nie myślałaś o tym , że im bardziej się wytrząsasz tym większą chęć inni mają żeby Ci dogryzać? i radochę z tego?
Link do komentarza
Miałam się nie wtrącać, ale no cóż najwyżej po głowie dostanę jak już parę razy za niewinność icon_smile.gif oberwałam, ja się pytam po co jest forum? Po to żeby na nim pisać w odpowiednich tematach, jak ktoś chce o odchudzaniu to proszę jest temat o odchudzaniu ( jak mnie nie interesuje to nie wchodzę) itp, a tu już nic nie można napisać, a zwłaszcza tzw "Nowym" ja jestem "Stara" - starsza od Jętki, Stokrotki, Vegi i mogłabym jeszcze powyliczać są na tym forum osoby jeszcze starsze i one jakoś się nie burzą nie ciskają nie sarkają i po prostu piszą o tym co je interesuje.
I wiecie co jest najgorsze, że mi się już nie chce pisać, a nawet czasami wchodzić na to forum i to nie przez tzw "spady" - przepraszam za określenie (nie moje) tylko przez zajadłość, kłótnie, wszczynanie chorych sond, udowadnianie racji itp. Bo najważniejsze stało się to nie o czym piszemy tylko Kto pisze i żeby moje było na wierzchu, a nawet jak nie mam racji to wywęszę spisek i wymyślę bądź przeczytam (na innym forum) i dowalę.
Czy możemy wrócić do starej formuły piszmy w tematach dla nas ważnych - te, które nas nie interesują po prostu ignorujmy, pomagajmy sobie nawzajem i bądźmy obiektywni, a jak coś nas wkurza to olejmy.
Proszę icon_smile.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
skoro akurat to uszczęśliwia....

serio - wyłączmy ten jeden temat z eksponowania na głównej stronie forum
przecież może to czytają dzieci, co sobie pomyślą, o tych dorosłych,
z których niejeden dom wybudował, a pisze takie pierdoły, że uuch,
mimozom przestaną listki klapać,
ciśnieniowcom gały na wierzch wyłazić

same plusy ja tu widzę...
same...
Link do komentarza
Cytat

Miałam się nie wtrącać, ale no cóż najwyżej po głowie dostanę jak już parę razy za niewinność icon_smile.gif oberwałam, ja się pytam po co jest forum? Po to żeby na nim pisać w odpowiednich tematach, jak ktoś chce o odchudzaniu to proszę jest temat o odchudzaniu ( jak mnie nie interesuje to nie wchodzę) itp, a tu już nic nie można napisać, a zwłaszcza tzw "Nowym" ja jestem "Stara" - starsza od Jętki, Stokrotki, Vegi i mogłabym jeszcze powyliczać są na tym forum osoby jeszcze starsze i one jakoś się nie burzą nie ciskają nie sarkają i po prostu piszą o tym co je interesuje.
I wiecie co jest najgorsze, że mi się już nie chce pisać, a nawet czasami wchodzić na to forum i to nie przez tzw "spady" - przepraszam za określenie (nie moje) tylko przez zajadłość, kłótnie, wszczynanie chorych sond, udowadnianie racji itp. Bo najważniejsze stało się to nie o czym piszemy tylko Kto pisze i żeby moje było na wierzchu, a nawet jak nie mam racji to wywęszę spisek i wymyślę bądź przeczytam (na innym forum) i dowalę.
Czy możemy wrócić do starej formuły piszmy w tematach dla nas ważnych - te, które nas nie interesują po prostu ignorujmy, pomagajmy sobie nawzajem i bądźmy obiektywni, a jak coś nas wkurza to olejmy.
Proszę icon_smile.gif icon_wink.gif




A teraz pytanie...

Od kiedy to forum tak się zmieniło...
I co było praprzyczyną tej zmiany...?
Link do komentarza
Cytat

Miałam się nie wtrącać, ale no cóż najwyżej po głowie dostanę jak już parę razy za niewinność icon_smile.gif oberwałam, ja się pytam po co jest forum? Po to żeby na nim pisać w odpowiednich tematach, jak ktoś chce o odchudzaniu to proszę jest temat o odchudzaniu ( jak mnie nie interesuje to nie wchodzę) itp, a tu już nic nie można napisać, a zwłaszcza tzw "Nowym" ja jestem "Stara" - starsza od Jętki, Stokrotki, Vegi i mogłabym jeszcze powyliczać są na tym forum osoby jeszcze starsze i one jakoś się nie burzą nie ciskają nie sarkają i po prostu piszą o tym co je interesuje.
I wiecie co jest najgorsze, że mi się już nie chce pisać, a nawet czasami wchodzić na to forum i to nie przez tzw "spady" - przepraszam za określenie (nie moje) tylko przez zajadłość, kłótnie, wszczynanie chorych sond, udowadnianie racji itp. Bo najważniejsze stało się to nie o czym piszemy tylko Kto pisze i żeby moje było na wierzchu, a nawet jak nie mam racji to wywęszę spisek i wymyślę bądź przeczytam (na innym forum) i dowalę.
Czy możemy wrócić do starej formuły piszmy w tematach dla nas ważnych - te, które nas nie interesują po prostu ignorujmy, pomagajmy sobie nawzajem i bądźmy obiektywni, a jak coś nas wkurza to olejmy.
Proszę icon_smile.gif icon_wink.gif




Jest możliwość uruchomienia funkcji na forum:

ignoruj ten temat

ignoruj tego użytkownika

Przecież to by rozwiązało problem.
Tym którym to się nie poodba nie czytali by tego bo by im się nie wyświetlało oraz nie widzieli by postów piszących przez ignorowanych użytkowników. I po problemie.

Acia ja cię rozumiem ale sama widzisz jak jest. Każdy problem widzi u kogoś a u siebie nie widzi
Link do komentarza
Cytat

Acia – bo niektórzy bez trollowania, ani rusz icon_biggrin.gif (w tym ja icon_redface.gif - przy czym ja mam tego świadomość icon_cool.gif ).


Przestań mój Drogi ja nawet wolałam czytać Wasze utarczki z TB niż to co się ostatnio porobiło, a Stokrotko od kiedy to forum się zmieniło pewnie chciałaś otrzymać ode mnie odpowiedź, że od momentu pojawienia się aktywu FM, otóż muszę Cię zawieść dla mnie zmieniło się ono kilka tygodni wcześniej. O ile nie zawsze odpowiadają mi tematy poza budowlane o tyle nie przeszkadzają mi osoby o nich piszące i tak jeśli temat mi nie leży to go nie czytam, a nie szukam ustawicznie tematów poruszanych przez konkretną osobę i nie mam zamiaru się na NIKOGO rzucać nawet jeśli czepia się mnie osobiście no ale cóż ja, ja jestem leniwa i mam 1000 innych problemów na głowie i za mało czasu.
Link do komentarza
Cytat

Przepraszam bardzo..
ja mam tylko tyle:


V Śledź ten temat
V Wyślij temat na email
V Wydrukuj ten temat
V Ściągnij / Wydrukuj ten temat
V Subskrybuj to forum
Tryby wyświetlania
V Przełącz na: Drzewo
V Standardowy
V Przełącz na: Linearny

A blokowanie użytkownika nie rozwiązuje podglądu na stronie głównej



Dziewczyno czytaj ze zrozumieniem!!!
Napisałem że " jest możliwość uruchomienia funkcji na forum"

A to co teraz jest to wiem.

I czy to strona główna czy nie osoba która ma dodanego człowieczka do ignorowanych nie widzi żadnego postu który ona pisze.
Link do komentarza
Może coś na zasadzie pokoi na tematy niebudowlane, do których będą zapraszane konkretne zainteresowane tematem osoby a pozostałe nie będą miały do niego wglądu. Wątki nie będą się wtedy wyświetlały w pasku ostatnich komentarzy. Wejście na zaproszenie osoby prowadzącej temat. Wszelkie naruszenia w danym temacie będzie kontrolował sam autor i ewentualnie wypraszał. Coś ala czat...
I coś co wg mnie wielu boli, czyli kwestia punktów i nagród - najlepiej aby była widoczna na własny użytek forumowicza.
Link do komentarza
Cytat

Może coś na zasadzie pokoi na tematy niebudowlane, do których będą zapraszane konkretne zainteresowane tematem osoby a pozostałe nie będą miały do niego wglądu. Wątki nie będą się wtedy wyświetlały w pasku ostatnich komentarzy. Wejście na zaproszenie osoby prowadzącej temat. Wszelkie naruszenia w danym temacie będzie kontrolował sam autor i ewentualnie wypraszał. Coś ala czat...
I coś co wg mnie wielu boli, czyli kwestia punktów i nagród - najlepiej aby była widoczna na własny użytek forumowicza.




Dodaj jeszcze śledzika, BD kontakt, eurocegły no i jeszcze multum innych opcji z nk. Powodzenia
Link do komentarza
Cytat

Może coś na zasadzie pokoi na tematy niebudowlane, do których będą zapraszane konkretne zainteresowane tematem osoby a pozostałe nie będą miały do niego wglądu. Wątki nie będą się wtedy wyświetlały w pasku ostatnich komentarzy. Wejście na zaproszenie osoby prowadzącej temat. Wszelkie naruszenia w danym temacie będzie kontrolował sam autor i ewentualnie wypraszał. Coś ala czat...



jestem na "nie" .... nie podoba mi się ten pomysł .... wtedy dopiero się zrobią podziały na forum że nam szczęki poopadają wszystkim ... icon_confused.gif
to jest za niewielkie forum, zbyt mało użytkowników na takie rewolucyjne metody ...
Link do komentarza
Cytat

I czy to strona główna czy nie osoba która ma dodanego człowieczka do ignorowanych nie widzi żadnego postu który ona pisze.



ja próbowałem. Dodanie do ignorowanych nie rozwiązuje tematu, bo na stronie głównej widać wszystko co ona pisze.

Żeby była jasność. Nie interesuje mnie kto ile ma postów. Nie interesuje mnie już nawet czy będzie temat o odchudzaniu czy inny. Ja chcę tylko jedno. Nie chcę widzieć na głównej stronie z czym aktualnie mierzy się daggulka.
Czy to tak ciężko pojąć, że nie każdy ma ochotę czytać notorycznie, o problemach jednej i tej samej osoby?

Są rozwiązania.

pierwsze to zaproponowane tu przez Barbosse. Ale są przeciwnicy tego rozwiązania i mają do tego prawo.
A drugie to co zaproponowałem Redakcji na pv. Proszę o wyłączenie/utajnienie/zablokowanie dostępu do wybranego działu (Panel Dyskusyjny) dla vegi1. To by rozwiązało cały problem. Każde większe forum ma taką możliwość. To zapewne też. Edytowano przez muszka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Zmieniamy zasady. Od dziś opcja zliczania punktów Aktywu Forum będzie tylko w tematach merytorycznych.

Pozdrawiam
Marcin



Ha Ha Ha icon_smile.gif

Nie w pięć nie w dziesięć icon_smile.gif

Czy problem sobotni który się ciągnie to sprawa punktów? Jeśli o to chodzi to proszę sobie je wziąść. Bo my tu walczymy o spokój na forum a tu redakcja punktami się zajmuje...
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...