Skocz do zawartości

czasowy ban na konto vega1...


Recommended Posts

Witam Redakcje

Odzyskałem konto, napiłem się herbatki z melisy a teraz zapytuje.
Proszę mi wyjaśnić za co miałem zawieszone konto na tym forum? Proszę mi wskazać post, w którym kogoś obraziłem. Dlaczego do dziś piszą użytkownicy, którzy notorycznie obrażają innych użytkowników i robią to naprawdę w sposób wyraźny i chamski? Dlaczego Redakcja wyraźnie toleruje i faworyzuje określoną grupę osób?

I na koniec. Prosiłem o skasowanie mojego konta. Nie będę na forum, gdzie użytkownicy są traktowani wg. sympatii administratorów. Czy mogę liczyć że w końcu pan to zrobi?

Pozdrawiam serdecznie
Link do komentarza
Cytat

Witam Redakcje

Odzyskałem konto, napiłem się herbatki z melisy a teraz zapytuje.
Proszę mi wyjaśnić za co miałem zawieszone konto na tym forum? Proszę mi wskazać post, w którym kogoś obraziłem. Dlaczego do dziś piszą użytkownicy, którzy notorycznie obrażają innych użytkowników i robią to naprawdę w sposób wyraźny i chamski? Dlaczego Redakcja wyraźnie toleruje i faworyzuje określoną grupę osób?

I na koniec. Prosiłem o skasowanie mojego konta. Nie będę na forum, gdzie użytkownicy są traktowani wg. sympatii administratorów. Czy mogę liczyć że w końcu pan to zrobi?

Pozdrawiam serdecznie




Dlaczego chcesz odchodzić?
Nie ma się co obrażać, na każdym forum tak jest, jestem za tym żebyś został.
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego chcesz odchodzić?
Nie ma się co obrażać, na każdym forum tak jest, jestem za tym żebyś został.




nie chodzi o obrazę. Chodzi o to, że gdy zacząłem tu pisać, panował inny klimat. Trafiłem tu jako kompletny laik. Forum dało mi olbrzymią porcję wiedzy. Na odejściu stracę tylko ja. Ale za to, zyskam święty spokój, a ten jest mi niezbędny.
Między innymi to pan, wczoraj mnie obrażał (zupełnie bez powodu-nigdy do pana nic nie napisałem) i wyśmiewał za brak wiedzy i nie tylko. Ale to moje konto zostało zawieszone, a nie pana.
Dalsza dyskusja jest bezcelowa. Czekam tylko na uzasadnienie Redakcji, za co zostało zawieszone/zbanowane moje konto.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Przeciez sam chciales zeby je usunac.
Pewnie admin zawiesil zebys mial czas pomyslec. Latwiej odwiesic niz przywrocic usuniete.


nie sądze. Został usunięty jeden z moich postów, który mógł być odczytany jako obraźliwy, i nagle moje konto zostało zablokowane. Nie ma co dywagować. Poczekam na oficjalne stanowisko Redakcji.
Link do komentarza
zupełna racja. Tylko może okazać się, że komuś (kto banuje) brakuje konsekwencji. Wciąż czekam na odp. Redakcji. Bo wciąż nie wiem co i jak.
A może się okazać również, że ja14 ma rację i to nie był ban. Ale wtedy też, jakieś info by się przydało na maila czy coś.
Link do komentarza
ja wiem, dlaczego dostałeś bana,
nawet nie trudno się domyslić
podałeś błędne dane w profilu
nie jesteś "Mężczyzna" a "Baba"
a to dlatego, że zachowujesz się jak baba z permanentnym PMS

weź się wreszcie wyjaj (jajami albo jajeczkami) czego chcesz, podyskutujmy o tym, dojdźmy (daj Boże) do konsensusu, który zadowoli wszystkich,
takie "spektakularne" odejście, które tu forsujesz, nic nie wnosi,wręcz wygląda karykaturalnie, jak wyżej ujęta postawa,
zdrowy rozsądek ponad wszystko

(przepraszam Drogie Panie na Forum, za tą "babę", kocham Was wszystkie)
Link do komentarza
Vega1 – nie obraź się, bo wpis nie ma na celu w żadnym razie „dyskredytacji”.

Masz „pretensje” o „paplatkowo” – że niby „zniszczono” duch Forum, bo utrudnia dostęp do informacji. Pośrednio „pretensje” te adresujesz do Redakcji.
Tyle że zapominasz:
- to Forum jest bezpłatne, a Redakcja w jakiś sposób musi go (Forum) utrzymać – zapewne znasz zasady „oglądalności”,
- widzisz „igłę”, a nie przeszkadza Ci „dyszel” – czyli wszechobecne wizyty w każdym temacie fachowym, np. budowlanym, osób, które piszą tylko dla pisania lub pouczania innych.
I o ile w „paplatkowo” nie musisz wchodzić, to tu jest to bardzo irytujące,
- zwróć uwagę również na fakt, że istnieją fora wybitnie fachowe, bez „paplatkowa”, bardzo rzeczowe, ale niestety płatne w różnej formie (np. forum budowlane prowadzone przez jednego z tutejszych ekspertów, czy choćby Elektroda).

Jestem na tym Forum od ponad roku i jedyną różnicę która zaobserwowałem, to fakt, że „ostatnie posty” wisiały przez kilka godzin – teraz bywa, ze kilka minut.
Nie mniej jednak, moim zdaniem, procentowo ilość fachowych porad nie uległa zmianie – a w liczbach bezwzględnych jest ich więcej.
Link do komentarza
Barbossa, zaczynają mnie męczyć Twoje nędzne prowokacje. Starałem się nie odpowiadać w taki sposób który będzie równy Twojemu rynsztokowemu poziomowi, ale uwierz mi, że ja też potrafię obrazić. Tak więc drogi kolego forumowy, to że Redakcja przymyka oko na Twoje zaczepki, nie znaczy że ja będę to robił nadal.

bajbaga - nigdy bym Cię nie podejrzewał o chęci zdyskredytowania kogokolwiek. A o link do dobrego forum budowlanego płatnego - poproszę icon_smile.gif Może być na pv.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...