Skocz do zawartości

problem z trawnikiem


Recommended Posts

Witam,
Mąż się uparł, by naszą działkę (położoną ok. 20 m od domu) przerobić na trawnik. Mi się ta opcja średnio podoba. Ponieważ mamy kosiarkę elektryczną, będzie mały problem z kablami ( czy tam przewodami, bo mnie mąż poucza, że się kabel nie mówi). Więc zastanawiamy się nad zakupem niedrogiego przedłużacza ogrodowego http://www.sklepelektro.pl/bemko-przedluza...?cPath=81_84_86, czy zainwestować w kosiarkę spalinową, czy dać sobie spokój z trawnikiem tak daleko od domu
Link do komentarza
Cytat

Właśnie trawnik wedle zamiarów moje męża nie będzie aż taki wielki, bo ponad 100 metrów kwadratowych. Więc wstępnie obstawiamy zakup przedłużacza. Jeszcze musimy się zastanowić jak to później zagospodarujemy.



Ja zakupiłem kosiarkę spalinową i też mam nie duży trawnik. Nie mam problemu z kablem i z wiecznym problemem gdzie leży kabel albo czy go czasem nie przejechałem. Jednorazowy wydatek a przyda się na kilka lat. Warto zainwestować w lepszą kosiarkę.
Link do komentarza
Cytat

No niby tak, że można zainwestować, ale dlaczego z drugiej strony mielibyśmy wyrzucać starą kosiarkę... Nie jest znowu taka stara...


Ja też nie widzę sensu kupowania w tej sytuacji spalinówki. Trawnik 100m2 to bardzo mały trawnik i 20m przedłużacz powinien załatwić sprawę. Chyba, że w sumie będzie dużo większa powierzchnia do koszenia i będą trudności z ciągnącym się przedłużaczem.
Ja u siebie mam teraz ok 200m2 trawnika z ciężkimi dojazdami i jakoś radzimy sobie na przedłużaczu. Ale nowa kosiarka to bez zastanowienia spalinowa icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja zakupiłem kosiarkę spalinową i też mam nie duży trawnik. Nie mam problemu z kablem i z wiecznym problemem gdzie leży kabel albo czy go czasem nie przejechałem. Jednorazowy wydatek a przyda się na kilka lat. Warto zainwestować w lepszą kosiarkę.


W sumie... Może i racja! Znam gościa, który kosi spalinówką niecałe 100 metrów kwadratowych!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...