Skocz do zawartości

Co wolno moderatorowi forum?


Recommended Posts

Cytat

Dajmy i miejmy nadzieję, że ją wykorzysta.


Hehe... prędzej zrezygnuję z funkcji moderatora (bądź zostanie mi ona odebrana) niż stanę się neutralna i pozornie obiektywna. Nie zamierzam tutaj nikogo tulić, karcić ani banować - od tego jest Administrator. Bezstronna raczej już nie będę. Uprzedziłam się do paru osób ale żadna z nich nie figuruje na czarnej liście. Więc jeśli ktoś czuje potrzebę napisania do mnie na priv w jakimkolwiek temacie to proszę bardzo, najprawdopodobniej odpiszę.
W związku z tym, że nie pobieram żadnych opłat za pełnioną funkcję nie uważam, że powinnam zachowywać się wbrew sobie. Zawsze można wybrać moderatora, który będzie spełniał się w wyłącznie w tej dziedzinie. Podkreślam, że nie będę to ja - nie ten temperament. Ja lubię pogadać na temat projektowania, architektury, ergonomi, funkcjonalności, estetyki, zieleni, zachowań ludzkich, itp - i niech tak pozostanie. I właśnie ze względu na to co wymieniłam zostało mi zaproponowane moderowanie - zauważcie, że dotyczy ono wybranych tematów a nie ogółu forum. I w tych tematach zamierzam pełnić swoją funkcję. W pozostałych byłoby miło (choć nie liczę na to) być traktowaną na równi z innymi icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...