Skocz do zawartości

Udany zakup drzwi


Paulis_2

Recommended Posts

Cześć jeżeli szukacie drzwi do mieszkania wewnetrznych bądź zewnetrznych drewnianych to polecam firme Art Photo Design. Jest to nowa firma i się dopiero rozwija. Kupiłam od nich drzwi i są poprostu zaje....ste Miła i fachowa obsługa i naprawde stają na głowie aby dopełnić wszystkich formalności łacznie z dowozem. Nie bawią sie w jakieś firmy kurierskie tylko sami je dostarczają. Jak się pytałam dlaczego to miły Pan powiedział że woli mieć "oko" na drzwi podczas transportu. Ceny jak na drzwi drewniane są porównywalne do drzwi z płyty to moze troszke zmylić ale skusiłam się i faktycznie są w 100% drewniane jak zapewniał mnie p. Rafał. To jest do nich kontakt E-mail art-photo-design@tlen.pl TEL: 691569996
Naprawde polecam lepszych drzwi drewnianych i w tak okazyjnej cenie nie znajdziecie.
Pozdrawiam Paula.
icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Mnie też to zastanawiało ale zaryzykowałam i jestem zadowolona. Ja zamawiałam 7 sztuk drzwi nietypowych bo otwierałam solarium, We wszystkich sklepach i u producentów których pytałam czy byliby w stanie zrobić takie drzwi to owszem ale zaśpiewali mi cene z kosmosu i w dodatku były drzwi z płyty MDF. A tutaj nie robili żadnych problemów i w ciągu 7 dni drzwi były juz u mnie w całości z drewna.
Link do komentarza
Cytat

Cos nie moge znalezc...



Znam firmę, z której kupowałaś drzwi z allegro jednak nie wszystkie ich modele są wykonane w 100% z drewna gdyż w swojej produkcji stosują płytę MDF. Znam lepszą firmę, która jest producentem drzwi drewnianych i ich drzwi są wykonane w 100% z drewna sosnowego i wykonanie ich jest super bo sama kupowałam. Dla zainteresowanych mogę wysłać katalog w wersji elektronicznej. mój e-mail: joanna624@op.pl
Link do komentarza
Cytat

Znam firmę, z której kupowałaś drzwi z allegro jednak nie wszystkie ich modele są wykonane w 100% z drewna gdyż w swojej produkcji stosują płytę MDF. Znam lepszą firmę, która jest producentem drzwi drewnianych i ich drzwi są wykonane w 100% z drewna sosnowego i wykonanie ich jest super bo sama kupowałam. Dla zainteresowanych mogę wysłać katalog w wersji elektronicznej. mój e-mail: joanna624@op.pl



A można byłoby wkleić tutaj np. link
Link do komentarza
Cytat

Cześć jeżeli szukacie drzwi do mieszkania wewnetrznych bądź zewnetrznych drewnianych to polecam firme Art Photo Design. Jest to nowa firma i się dopiero rozwija. Kupiłam od nich drzwi i są poprostu zaje....ste Miła i fachowa obsługa i naprawde stają na głowie aby dopełnić wszystkich formalności łacznie z dowozem. Nie bawią sie w jakieś firmy kurierskie tylko sami je dostarczają. Jak się pytałam dlaczego to miły Pan powiedział że woli mieć "oko" na drzwi podczas transportu. Ceny jak na drzwi drewniane są porównywalne do drzwi z płyty to moze troszke zmylić ale skusiłam się i faktycznie są w 100% drewniane jak zapewniał mnie p. Rafał. To jest do nich kontakt E-mail art-photo-design@tlen.pl TEL: 691569996
Naprawde polecam lepszych drzwi drewnianych i w tak okazyjnej cenie nie znajdziecie.
Pozdrawiam Paula.
icon_biggrin.gif



Art Photo Design chyba nie jest producentem tych drzwi tylko pośrednikiem bo ten katalog co mają to widziałam u firmy produkującej drzwi DALLAS:) Są tani, ale wykonanie pozostawia dużo zastrzeżeń no i używają płytę MDF:)
Link do komentarza
Cytat

Znam firmę, z której kupowałaś drzwi z allegro jednak nie wszystkie ich modele są wykonane w 100% z drewna gdyż w swojej produkcji stosują płytę MDF. Znam lepszą firmę, która jest producentem drzwi drewnianych i ich drzwi są wykonane w 100% z drewna sosnowego i wykonanie ich jest super bo sama kupowałam. Dla zainteresowanych mogę wysłać katalog w wersji elektronicznej. mój e-mail: joanna624@op.pl



Kupowałam w tym roku ceny surowych już od 300 zł mają netto:)
Link do komentarza
Ja będę niedługo potrzebował drzwi zewnętrznych a kasy u mnie nie za dużo. Ciekawe to wszystko, ale jakoś nie wierzę w szczerość autora tego tematu, niemniej jednak jak by było tanio i całkiem nieźle to jestem zainteresowany icon_wink.gif

Co do aukcji
http://www.allegro.pl/item1080411660_drzwi..._wyprzedaz.html
Cena interesująca 390zł (+VAT), ale są i koszta ukryte...

Przesyłka kurierska - 270,00 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa - 320,00 zł

Sporo jak na transport, ale cena dalej interesująca icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja będę niedługo potrzebował drzwi zewnętrznych a kasy u mnie nie za dużo. Ciekawe to wszystko, ale jakoś nie wierzę w szczerość autora tego tematu, niemniej jednak jak by było tanio i całkiem nieźle to jestem zainteresowany icon_wink.gif

Co do aukcji
http://www.allegro.pl/item1080411660_drzwi..._wyprzedaz.html
Cena interesująca 390zł (+VAT), ale są i koszta ukryte...

Przesyłka kurierska - 270,00 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa - 320,00 zł

Sporo jak na transport, ale cena dalej interesująca icon_smile.gif



Znam się trochę na stolarce i nie wierzę aby w tej cenie dostać dobre drzwi zewnętrzne czyli za 390,00 zł i to drewniane? W takiej cenie można dostać jedynie drewniane wewnątrzlokalowe i to surowe.
Link do komentarza
Cytat

Widać że firma jest w miarę solidna,ale poczekaj na więcej pozytywnych opinii,Co możecie powiedzieć na temat cen które mają?


Drzwi tej firmy są solidne ja mam w domu małe dzieci i odrazu po założeniu zostały przetestowane icon_wink.gif jeśli chcesz wiedziec więcej o cenach to napisz na PW to pogadamy icon_smile.gif Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...