Skocz do zawartości

Najbardziej wkurzająca osoba na forum


jętka

Recommended Posts

Cytat

a dlaczego nie da się zaznaczyć więcej niż jedną opcję?


Myślę, że wskazanie jednego wroga będzie bardziej obrazowe.

Cytat

i czemu ma służyć ta sonda? wygrany dostanie bana?


Absolutnie nie. Zaznaczam, że sonda (jak i inne moje wypowiedzi) nie są autoryzowane przez Redakcję - a ta jeśli uzna temat za obrazobójczy ma prawo go usunąć. Nie chodzi o bana a o zwrócenie uwagi na problem konfliktów na forum. Może osoba, która wygra zastanowi się nad swoimi wypowiedziami icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Odpowiedź na zarzut w poście wyżej. Zaznaczam, że jeśli ja dostanę maxa to odejdę z forum.




jaaaasne .... i teraz pewnie każdy ma powtórzyć to samo w imię honoru ..... icon_mrgreen.gif

a serio .... jak dla mnie niezły ubaw ..... w życiu bym nie wpadła na założenie takiej ankiety .... ale jeśli bym wpadła to sama bym ją wcześniej założyła.... icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Może dla przypomnienia....

Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami.

Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym.



A niestety ta sonda już wzbudza negatywne emocje
Link do komentarza
Cytat

Może dla przypomnienia....

Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami.

Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym.



A niestety ta sonda już wzbudza negatywne emocje



google nadal bez zarzutu ..... icon_biggrin.gif

sorrry .... głupawka mnie wzięła .... siedze i ryczę ze śmiechu ..... sie ludziska pospinali..... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Nie chodzi o bana a o zwrócenie uwagi na problem konfliktów na forum. Może osoba, która wygra zastanowi się nad swoimi wypowiedziami icon_smile.gif


Forum to forum. Jego istotą jest ścieranie się sprzecznych poglądów. Kwestią kultury pozostaje jedynie forma dysput. Faktem jest, że nie mogę sobie pozwolić na ciągłe śledzenie wszystkiego co się pisze, ale nie wydaje mi się żeby pojawiły się jakieś specjalnie "ogniste" spory. Nikt do inwektyw raczej się nie ucieka ....
Chyba że się mylę.
Link do komentarza
Faktem jest, że czasami niektórzy forumowicze nie przestrzegają, a nawet nie wiedzą czasami co to jest netykieta icon_redface.gif I potem reaguja agresywnie na zwrocenie uwagi na tamto lub owamto przez wyczulonych na tym punkcie innych forumowiczów. Temat tak stary jak stary jest internet icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami.


I to też czynię. Większość reakcji i odpowiedzi jest jednoznacznym dowodem na to, kto chce być prowokowany. Podchodząc do forum w taki sposób każdy temat można traktować jako powód do kłótni. Jak ktoś chce się kłócić dla zasady będzie to robił nawet w temacie o płytkach w przedpokoju.

Cytat

No nie, moderator prowokujący kłótnie... lepiej już Redakcja nie mogła trafić...


Nie oceniaj innych wg swoich intencji!

Cytat

ja myślę że można tą sondę potraktować jako świetne rozładowanie nerwowej atmosfery icon_smile.gif


Cytat

nie wiem o co wam chodzi, ja tez sie usmialem jak zobaczylem te sonde icon_smile.gif


Takie było założenie. Cieszę się, że ktoś to zauważył icon_smile.gif

Cytat

jętka .... przypominam - jeden głos był oddany dla bajbagi i jeden dla kwiatuszka - proszę nanieść zmiany żeby było sprawiedliwie ... icon_biggrin.gif


Gdbym miała możliwość naniesienia takich zmian zrobiłabym to. Myślę, że to jakiś błąd po dodatniu ostatniego delikwenta i Redakcja się z tym upora.

Link do komentarza
Cytat

a Brzęczkowski .... jak wszyscy to wszyscy icon_razz.gif


Brzeczkowski choć czasem jest jak natretny komar to jednak coś wnosi na forum, a niktóre jego wypowiedzi są naprawdę ciekawe. Nie należy się zrażać tylko czytac i wyciągac własne wnioski bądź dyskutować wszak od tego jest forum...
Link do komentarza
Cytat

Może dla przypomnienia....

Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami.


Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym.



A niestety ta sonda już wzbudza negatywne emocje


Dlaczego negatywne? Dwa powyższe postulaty ta sonda spelnia.
Link do komentarza
Cytat

Brzeczkowski choć czasem jest jak natretny komar to jednak coś wnosi na forum, a niktóre jego wypowiedzi są naprawdę ciekawe. Nie należy się zrażać tylko czytac i wyciągac własne wnioski bądź dyskutować wszak od tego jest forum...




Dokładnie tak samo uważam. Spoko gość

PROSZĘ GŁOSOWAĆ NA MNIE W TEJ GŁUPIEJ ANKIECIE

Link do komentarza
no nie wiem ... to co będzie z ta koszulką w nagrodę?
ewentualnie mogę zamienić moją koszulkę XL na M ... icon_biggrin.gif

ja też nie mam nic do Pana Brzeczkowskiego .... i kandydaturę podałam niejako w żartach - skoro wszystkie znane lub kontrowersyjne postaci forum w ankiecie występują, to Jego także nie mogło zabraknąć ... bo jest i znany i kontrowersyjny .... icon_biggrin.gif
zresztą gdyby ktoś dotąd nie zauważył i nie poznał się na moim zwichrowanym poczuciu humoru - to dodam, że obśmiewam temat od początku .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

no nie wiem ... to co będzie z ta koszulką w nagrodę?
ewentualnie mogę zamienić moją koszulkę XL na M ... icon_biggrin.gif

ja też nie mam nic do Pana Brzeczkowskiego .... i kandydaturę podałam niejako w żartach - skoro wszystkie znane lub kontrowersyjne postaci forum w ankiecie występują, to Jego także nie mogło zabraknąć ... bo jest i znany i kontrowersyjny .... icon_biggrin.gif
zresztą gdyby ktoś dotąd nie zauważył i nie poznał się na moim zwichrowanym poczuciu humoru - to dodam, że obśmiewam temat od początku .... icon_biggrin.gif



Ja chyba też.... i kolejne pewnie będą zaraz.
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...