Skocz do zawartości

prośba o podświetlenie ...


Recommended Posts

Cytat

Miałabym jeszcze taką maciuką prośbę do redakcji...,
Gdyby fraza 0 nowych wiadomości po otrzymaniu jakiejś prywatnej poczty sie podświetlała np. na zielono...

Ja często przeoczam to ,że mam jakąś nową wiadomość...



Nie wiem jak Tobie, ale u mnie, gdy dostanę wiadomość, to otwiera się okienko z tą wiadomością. Może trzeba coś ustawić w panelu - nie wiem. Tyle, że w takiej sytuacji, podświetlanie jest zbędne.
Link do komentarza
Cytat

Nie wiem jak Tobie, ale u mnie, gdy dostanę wiadomość, to otwiera się okienko z tą wiadomością. Może trzeba coś ustawić w panelu - nie wiem. Tyle, że w takiej sytuacji, podświetlanie jest zbędne.




Okienko takowe mi się wyświetla w momencie gdy się loguję i mam coś nowego w pw ....
ale gdy pw przychodzi gdy jestem już od jakiegoś czasu zalogowana nie pojawia mi się nic....

I czasem orientuję sie nawet po kilku dniach że coś mam nowego,niby pisze 1 nowych wiadomości ale bez wyróżnienia

być może jest to kwestia ustawienia ... nie wiem icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Okienko takowe mi się wyświetla w momencie gdy się loguję i mam coś nowego w pw ....
ale gdy pw przychodzi gdy jestem już od jakiegoś czasu zalogowana nie pojawia mi się nic....

I czasem orientuję sie nawet po kilku dniach że coś mam nowego,niby pisze 1 nowych wiadomości ale bez wyróżnienia

być może jest to kwestia ustawienia ... nie wiem icon_sad.gif


Nowa wiadomość jest wystarczająco oznaczona i nie będziemy nic zmieniać w tej kwestii.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
faktycznie jest to jakis tam problem, jak ktos cały czas z 1 komputera "nadaje" i jest cały czas zalogowany, ale nie demonizowałbym tego...rzut oka i widac...zreszta powiadomienia na maila też istnieją....
Link do komentarza
Właściwie to nie ... próbowałem dociekać przyczyn pewnego konfliktu ... ale nie udało się. Wnioskuję, że przyczyna we mnie tkwi.
Nawet w pewnym momencie próbowałem sklecić jakąś sensowną wypowiedź, ale się poddałem ... cały konflikt jest dla mnie tak bez sensowny, iż doszedłem do wniosku, że na zabieraniu w nim głosu mi nie zależy a całe moje podejście do niego zawiera się w krótkim stwierdzeniu "...., nie chce mi się".

Teraz sobie poczekam, co z tego będzie ....

P.S.
Przepraszam, że ja tak trochę OT ....
Link do komentarza
Cytat

Mnie chyba redakcja nie lubi.... icon_sad.gif

Prosiłam o zmianę napisu z ostoja forum na inny ,lub umożliwienie mi bym mogła to sama zrobić...
niby sie redakcja zgodziła...
ale nic więcej nie zrobiła.........

Teraz proszę by podświetlano tą fraze...

Też nie ... icon_sad.gif

Coś czuję po kościach,że depresja nadciąga ....
a winna redakcja

icon_sad.gif




A myślisz że ktoś cię tu lubi?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...