Skocz do zawartości

płytki? mozaika? szyba? - wady i zalety


Dzulka

Recommended Posts

Trzeba rozważyć za i przeciw:
Płytki -masz różne wielkości i kolor, łatwo się czyszczą, ale na rogach może pojawić się grzyb,
Szyba - nowoczesna, nie zakrywasz koloru ściany, możesz wstawić za nią obrazek, plakat lub cokolwiek innego, również łatwo się czyści, ale widać na niej zacieki,

Myślę, że w tym wypadku to bardziej kwestia estetyki. Choć nie ukrywam, że takie szybki kosztują sobie trochę. Ale jeśli Cię na nie stać. To wybieraj, który materiał ładniejszy:)

Zaletą płytek jest to, że rzeczywiście są teraz takie wybory kolorów, wzorów, faktur, że kolejnym kłopotem bedzie na który rodzaj się zdecydować - drewnopodobny czy jak tapeta?icon_smile.gif
Link do komentarza

mam kafelki .... i nie jest super .... przynajmniej nie dookoła kuchenki ....
potrawy które trzeba piec na odkrytej patelni i które "pryskają olejem" to zmora dla fug .....
fugi po 2 latach zamieszkania wołają o pomstę do nieba - tłuszcz się wżera w fugi i niczym nie da się doczyścić - nawet "Magiczna gąbka" Jana Niezbędnego nie daje rady .....

z wiedzą którą mam na tu i teraz zdecydowałabym się na cokolwiek bez fug , np:

na szybę

Brak obrazka
led_szklo_04.jpg
2_1180645218_Czarno_biala.jpg
2_1773051499_WENGE_KRAKOW.jpg
kuchnia%201.jpg

lub blachę....

Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka

Link do komentarza
Mieszkałam już w kilku miejscach i kilka rozwiązań widziałam.
U nas najlepiej się sprawdzały po prostu duże płytki tylko z jakąś konkretną fugą.
A teraz w domu nie mam nawet bardzo takiej możliwości, żeby szaleć z płytkami, bo mamy takie wielkie okno, że mam szybę gwarantowaną i żadnego obrazka wstawiać za nią nie muszę icon_razz.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...