Skocz do zawartości

Zlot, zlot i... po zlocie, czyli LetKA już za nami :)


Recommended Posts

Cytat

tia .... a dla nas małolat racer nadal incognito albo wręcz in koguto .... icon_razz.gif icon_lol.gif


Dla Pani Dagi...

Zostań dla innych sekretem
Ukrytym w ptaków śpiewie
Wdechu, wydechu ciepłem
I czymś… czego nie wiem

Zostań dla innych tajemnicą
Czymś co wysoko szybuje
Nad chmur codzienności ławicą
Czymś… czego nie pojmuję

Roztaczaj wokół radości krąg
Nawet lekkim trzepotem rzęs
By przykry temat szybko wsiąkł
A troski rozproszył ładny wiersz

I żyj! I żyj swoje życie najmilej
Szczęście to chwila, dwie chwile,
A może i tu się mylę…
Może to nawet nie tyle…

Trzymaj ją długo, jak się da…
Nieważne jest, skąd się wzięła,
Ważne, że to chwila co trwa,
Nie ta, co już przeminęła…
Link do komentarza
Cytat

Dla Pani Dagi...

Zostań dla innych sekretem
Ukrytym w ptaków śpiewie
Wdechu, wydechu ciepłem
I czymś… czego nie wiem

Zostań dla innych tajemnicą
Czymś co wysoko szybuje
Nad chmur codzienności ławicą
Czymś… czego nie pojmuję

Roztaczaj wokół radości krąg
Nawet lekkim trzepotem rzęs
By przykry temat szybko wsiąkł
A troski rozproszył ładny wiersz

I żyj! I żyj swoje życie najmilej
Szczęście to chwila, dwie chwile,
A może i tu się mylę…
Może to nawet nie tyle…

Trzymaj ją długo, jak się da…
Nieważne jest, skąd się wzięła,
Ważne, że to chwila co trwa,
Nie ta, co już przeminęła…



piękny wiersz ..... dziękuję .... icon_redface.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Nie ma takiego języka icon_mrgreen.gif



jest, jest .... icon_biggrin.gif

ale - w dobrym wątku Cię capnęłam ..... bo ..... kiedy tylko napotykam w jakimś wątku Ciebie i Bopet'a .... to mam wrażenie , że Wy nie ludzie jeno jakieś .... beznamiętne roboty ..... ani trochę bym się nie zdziwiła, gdybyście byli jedną osobą o podwójnym nicku .... te same suche wpisy , bez emocji , krótkie , treściwe ..... icon_biggrin.gif
więc - czy jest szansa, żebyśmy spotkali się na wrześniowym zlocie i żebym mogła osobiście personalnie "pomacać" i upewnić się, że robotem nie jesteś? to samo do Bopet,a i Konfi.... icon_mrgreen.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

jest, jest .... icon_biggrin.gif

ale - w dobrym wątku Cię capnęłam ..... bo ..... kiedy tylko napotykam w jakimś wątku Ciebie i Bopet'a .... to mam wrażenie , że Wy nie ludzie jeno jakieś .... beznamiętne roboty ..... ani trochę bym się nie zdziwiła, gdybyście byli jedną osobą o podwójnym nicku .... te same suche wpisy , bez emocji , krótkie , treściwe ..... icon_biggrin.gif
więc - czy jest szansa, żebyśmy spotkali się na wrześniowym zlocie i żebym mogła osobiście personalnie "pomacać" i upewnić się, że robotem nie jesteś? to samo do Bopet,a i Konfi.... icon_mrgreen.gif icon_wink.gif


Zapomniałaś o Mathir' rze za literówki sorry ale te nicki dość trudne są.
Link do komentarza
Cytat

no właśnie .... icon_biggrin.gif
pewnie się poobrażają i się do mnie nie odezwą... icon_redface.gif ... chyba , że to co napisałam to prawda jest ... icon_biggrin.gif


Nie ja myślę, że oni po prostu piszą to co uważają za słuszne, a forumowe pyskówki ich po prostu nie bawią i tyle, to fajne chłopaki są i tyle.
Link do komentarza
Cytat

jest, jest .... icon_biggrin.gif

ale - w dobrym wątku Cię capnęłam ..... bo ..... kiedy tylko napotykam w jakimś wątku Ciebie i Bopet'a .... to mam wrażenie , że Wy nie ludzie jeno jakieś .... beznamiętne roboty ..... ani trochę bym się nie zdziwiła, gdybyście byli jedną osobą o podwójnym nicku .... te same suche wpisy , bez emocji , krótkie , treściwe ..... icon_biggrin.gif
więc - czy jest szansa, żebyśmy spotkali się na wrześniowym zlocie i żebym mogła osobiście personalnie "pomacać" i upewnić się, że robotem nie jesteś? to samo do Bopet,a i Konfi.... icon_mrgreen.gif icon_wink.gif


Piękna teoria spiskowa! icon_mrgreen.gif
Jestem pod wrażeniem. A z teoriami spiskowymi jest tak, że każda reakcja jest zła. Zaprzeczanie jest potwierdzeniem. Milczenie jest potwierdzeniem. I potwierdzenie też jest potwierdzeniem icon_mrgreen.gif
Cóż... Cholera wie co zrobić.
Link do komentarza
Cytat

Ani trochę bym się nie zdziwiła, gdybyście byli jedną osobą o podwójnym nicku .... te same suche wpisy , bez emocji , krótkie , treściwe ..... icon_biggrin.gif
więc - czy jest szansa, żebyśmy spotkali się na wrześniowym zlocie i żebym mogła osobiście personalnie "pomacać" i upewnić się, że robotem nie jesteś? to samo do Bopet,a i Konfi.... icon_mrgreen.gif icon_wink.gif


Nie ukrywam, że próbowałem sobie kiedyś zdublować osobowość. icon_smile.gif Ale tutejszy Admin - Marcin Sz. (którego pozdrawiam icon_smile.gif ) szybko wybił mi z głowy tego rodzaju eksperymenty icon_smile.gif

Cytat

więc - czy jest szansa, żebyśmy spotkali się na wrześniowym zlocie i żebym mogła osobiście personalnie "pomacać" i upewnić się, że robotem nie jesteś? to samo do Bopet,a i Konfi.... icon_mrgreen.gif icon_wink.gif



Noooo... nie wiem co powiedziałaby moja żona icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Piękna teoria spiskowa! icon_mrgreen.gif
Jestem pod wrażeniem. A z teoriami spiskowymi jest tak, że każda reakcja jest zła. Zaprzeczanie jest potwierdzeniem. Milczenie jest potwierdzeniem. I potwierdzenie też jest potwierdzeniem icon_mrgreen.gif
Cóż... Cholera wie co zrobić.



prawdę napisać .... chyba najlepiej .... icon_biggrin.gif



Cytat

Noooo... nie wiem co powiedziałaby moja żona icon_wink.gif



no przecież też się coś od życia kobicie należy - dlatego zabierz ją ze sobą...... poimprezuje , odstresuje się .... same plusy .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...