Skocz do zawartości

Zlot, zlot i... po zlocie, czyli LetKA już za nami :)


Recommended Posts

I ja dziękuję wraz z najdroższą za wspaniale spędzony czas.

Dziękujemy za:
1. NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA ARTYSTYCZNE I ESTETYCZNE
Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

2. ZA PEŁEN ADRENALINY LOT BALONEM
Brak obrazka

IMG_5839.JPG(fotka tomkwasa)

3. ZA NIESAMOWITE DOZNANIA KULINARNE
Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

4. ZA CZĘŚĆ POPULARNO NAUKOWĄ
(moich zdjęć nie ma - zbyt byłem zajęty fascynującą tematyką prelekcji)

5. ZA WYSOCE MERYTORYCZNE DYSKUSJE Z FACHOWCAMI Z WIELU DZIEDZIN
Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

6. ZA EMOCJE ZWIĄZANE Z ROZEGRANYMI ZAWODAMI SPORTOWYMI we wszelkich możliwych dyscyplinach
Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

(powinno tu być jeszcze jedno zdjęcie, ale boję się o swój dach na chałupie icon_rolleyes.gif - dorzucę za zgodą sportretowanych icon_wink.gif )

7. i ogólnie dziękujemy za świetną organizację i... za krówki na drogę powrotną


(prawie icon_wink.gif ) wszystkie moje fotki
Link do komentarza
Cytat

Oglądam te zdjęcia, oglądam, sam już nie wiem, który raz i... chyba się uzależniłem...
Kiedy następne spotkanie?
I gdzie?
Gdzieś w Polszcze.



Mówiłam, że wciąga? icon_wink.gif icon_biggrin.gif
cieszę się, że się uzależniłeś .... mam nadzieję, ze nie Ty jeden i na kolejnej imprezie kiedyś , gdzieś - będą wszyscy którzy byli plus Ci którzy jeszcze nie byli a zazdroszczą na widok zdjęć i poczytanych komentarzy .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Obejrzałem wszystkie zdjęcia zielony z zazdrości (acz nie zawiści icon_biggrin.gif ) - daggulka jest - jak widzę przynajmniej na połowie z nich - i wcale się nie dziwię...
Prawdę mówiąc jesteście nieco inni i młodsi, niż się spodziewałem..
Szukałem na opisach T.Brzęczkowskiego (pozdrawiam icon_lol.gif ), ale nie znalazłem icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Obejrzałem wszystkie zdjęcia zielony z zazdrości (acz nie zawiści icon_biggrin.gif ) - daggulka jest - jak widzę przynajmniej na połowie z nich - i wcale się nie dziwię...



tu i teraz z tego miejsca przepraszam wszystkich za swoje wszędobylstwo icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
cóż to się stało, Stach że nie dotarłeś ? przecież rozmawialiśmy telefonicznie tuż przed zlotem i wiem że się wybierałeś?(notabene jak już pisałam gdzieś masz bardzo miły głos icon_wink.gif )

Cytat

Prawdę mówiąc jesteście nieco inni i młodsi, niż się spodziewałem..



hm .... media kłamią - to się nie liczy i musisz poznać wszystkich na żywo - wtedy zweryfikujesz .... icon_mrgreen.gif

Cytat

Szukałem na opisach T.Brzęczkowskiego (pozdrawiam icon_lol.gif ), ale nie znalazłem icon_sad.gif



nie martw się - przysiądę z Miśkiem jutro to wszystkich znajdziesz w opisach .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Przejrzałem zdjęcia - jeszcze bardziej zzieleniałem icon_evil.gif icon_rolleyes.gif
Awaria układu chłodzenia zawróciła mnie z początku (ok. 45km) drogi - wróciłem z kilkoma postojami z dusza na ramieniu, ale sytuacja już opanowana...



w takich sytuacjach się dzwoni a na pewno znalazła by się pomoc

Po zdjęciach Mandingo naprawdę widać co cię ominęło icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Przejrzałem zdjęcia - jeszcze bardziej zzieleniałem icon_evil.gif icon_rolleyes.gif
Awaria układu chłodzenia zawróciła mnie z początku (ok. 45km) drogi - wróciłem z kilkoma postojami z dusza na ramieniu, ale sytuacja już opanowana...



trza było zostawić na poboczu i stopem przyjechać .... przynajmniej ja bym tak zrobiła ... icon_redface.gif icon_mrgreen.gif

a serio .... no kurcze ..... szkoda ... ale nic straconego , Stach .... na pewno jeszcze będzie okazja ... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

trza było zostawić na poboczu i stopem przyjechać .... przynajmniej ja bym tak zrobiła ..[...]


Dusza na ramieniu nie pozwoliła icon_lol.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Ale nie tracę nadziei na przyszłość... Tym bardziej, że strach pomyśleć co przygotuje redakcja, jako główną atrakcję - jeśli zdecyduje się na powtórzenie LetKA'i za jakiś czas - nie koniecznie za rok icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif może jakiś kulig w górach...
Link do komentarza
Cytat

Dusza na ramieniu nie pozwoliła icon_lol.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Ale nie tracę nadziei na przyszłość... Tym bardziej, że strach pomyśleć co przygotuje redakcja, jako główną atrakcję - jeśli zdecyduje się na powtórzenie LetKA'i za jakiś czas - nie koniecznie za rok icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif może jakiś kulig w górach...



Kulig w górach czy pożegnanie Lata na pewno będą bo my co roku tak się spotykamy i integrujemy więc byle do Września i byle do Stycznia icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

nie koniecznie za rok icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif może jakiś kulig w górach...



trzy imprezy w roku są na pewno ....
- zlot wiosna/lato - oficjalne spotkanie forumowiczów - w tym roku jak wiemy organizowała Redakcja za co jesteśmy bardzo wdzięczni icon_smile.gif
- pożegnanie lata wczesną jesienią (wrzesień) organizują forumowicze i sami sobie finansują - oczywiście jak najbardziej Redakcja może również uczestniczyć i się dalej integrować - nic nie stoi na przeszkodzie .... icon_wink.gif
- kulig zimą - jak wyżej - czyli na zasadach pożegnania lata .....


oczywiście zdarzają się również lokalne spotkanka .... przy grillu na przykład .... icon_biggrin.gif icon_wink.gif



Link do komentarza
Tak piszecie kulig, kulig ... a kto to wie jak z nim będzie ... cieszyniaka z Petruses'em mają obecnie co innego na głowie, a bez nich ... to już jednak nie to samo .... Że niby jak, kulig bez Mikołaja?

Trza by im jakieś pozdrowienia i wsparcie posłać, że pamiętamy i że brakowało ich na LetKIej ....
Link do komentarza
Cytat

Tak piszecie kulig, kulig ... a kto to wie jak z nim będzie ... cieszyniaka z Petruses'em mają obecnie co innego na głowie, a bez nich ... to już jednak nie to samo .... Że niby jak, kulig bez Mikołaja?

Trza by im jakieś pozdrowienia i wsparcie posłać, że pamiętamy i że brakowało ich na LetKIej ....



Z Cieszką rozmawiałam jakiś tydzień przed imprezą - nie jest Im teraz lekko .... ale mam nadzieję, że do kuligu ....co ja mówię - może nawet do pożegnania lata sytuacja się unormuje i będą mogli znowu uczestniczyć w życiu forumowym .... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...