Skocz do zawartości

Zlot, zlot i... po zlocie, czyli LetKA już za nami :)


Recommended Posts

chciałbym Szanownej Redakcji baaardzo podziękować za tak mile zorganizowaną imprezkę i ciężkie reklamówki
tylko moja wrodzona nieśmiałość nie pozwoliła mi strzelić niedźwiedzia z Redaktorem Naczelnym za w/w
tudzież obcałować ładnych Pań z Redakcji, cóż trudno jakoś przyjdzie się z tym pogodzić (Wam i mnie)
zresztą, ktoś mógłby to odebrać nie tak jak powinien i przerażony wezwałby jeszcze policję, a ta kiedyś tam była i pewnie wystarczy
niestety pomidory, którymi miałem ciskać w tłum z balona musiałem zjeść icon_confused.gif
może trzeba było poprosić Adama, żeby at hoc wymyślił alternatywne wypełnienie tego balona unsure.gif
ale co tam i tak było git, dobrze że Wam się chciało
szacun
Link do komentarza
Dołączam się i gorąco dziękuję Redakcji za tak pięknie i rzetelnie przygotowane spotkanie.
Wspaniałe wydarzenie.
Pozdrawiam wszystkich, z którymi dzięki tej imprezie miałem okazję się spotkać, poznać, podyskutować i poszaleć do rana i wszystkich, z którymi nie zdążyłem się poznać i porozmawiać, bo czasu zabrakło. Cały dzień, cała noc, a czasu zabrakło.
Serdecznie pozdrawiam.
Link do komentarza
Składam ogromne podziękowania Szanownej Redakcji w imieniu własnym oraz zaproszonych przeze mnie gości za piękny gest jakim było zorganizowanie ZLOTU LetKA 2010. Wszystko było SUPER: super Ludzie, atmosfera, atrakcje, gifty, jedzonko, drinki,balon,nawet pogoda. Bardzo Serdecznie dziękuję !!!

PS. Taki pomysł krąży po ludziach, że Pani Teresa ma drugi weekend września wolny .... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Składam ogromne podziękowania Szanownej Redakcji w imieniu własnym oraz zaproszonych przeze mnie gości za piękny gest jakim było zorganizowanie ZLOTU LetKA 2010. Wszystko było SUPER: super Ludzie, atmosfera, atrakcje, gifty, jedzonko, drinki,balon,nawet pogoda. Bardzo Serdecznie dziękuję !!!

PS. Taki pomysł krąży po ludziach, że Pani Teresa ma drugi weekend września wolny .... icon_mrgreen.gif




Zapomnij o Ruścu nie będziesz miał po raz piąty najbliżej... teraz ty ruszysz pupkę i przyjedziesz do Szczawnicy icon_smile.gif
Link do komentarza
Bardzo dziękuję REDAKCJI za zorganizowanie imprezy- wielki szacun za włożony trud w to, aby nikt się nie nudził - mogę z czystym sumieniem napisać, że się Wam udało icon_wink.gif icon_biggrin.gif ..... i za stworzenie wspaniałej luźnej atmosfery , no i za prezenty ..... teraz mam drugi kubeczek do pracy icon_mrgreen.gif .... za gazetki zabiorę się jak ochłonę , bo mnie jeszcze trzyma ..... nastrój .... i nie jestem w stanie skupić myśli ..... icon_redface.gif icon_biggrin.gif.

Forumowiczom dziękuję za to , że jak zwykle byliście niezawodni ..... za wspaniałą zabawę i za tańce w których nie musiałam prowadzić icon_lol.gif icon_wink.gif .

No i Pani Teresce z rodziną - że przyjęli nas jak swoich po raz kolejny .... icon_smile.gif

I mogłabym tak długo wymieniać i każdemu z osobna dziękować bo wszyscy obecni byli wspaniali ..... icon_biggrin.gif



p.s. no i oczywiście przepraszam wszystkich których mam za co przeprosić ..... icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat


p.s. no i oczywiście przepraszam wszystkich których mam za co przeprosić ..... icon_rolleyes.gif icon_redface.gif



No przeprosiny przyjęte... nie dostałem buziaka na pożegnanie ale może to i dobrze... heheh daga ty dobrze wiesz dla czego icon_smile.gif

Aha Polecam Restaurację Górską wraz z Hotelem w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego jadąc w kierunku Częstochowy. Duży wybór jedzenia za rozsądną cenę icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja wciąż chrypię icon_smile.gif Teraz mam głos jakbym nie śpiewała a piła przez łyk-end granatowe szaleństwo icon_razz.gif



W takiej sytuacji dobrze jest uwiązać kawałek słoniny na sznurku, i potem ten kawałek kilka razy połykać i wyciągać za sznurek. Tak przesmarowane gardło szybciutko jest gotowe na następną porcję dębianki.
Ja własnie tak przed chwilą zrobiłem i... czekam na ustalenie terminu icon_biggrin.gif
Link do komentarza
a ja mam prośbę ogromną ....
prezentacja Pana Profesora zrobiła na mnie ogromne wrażenie .... (i tutaj gratuluję wszystkim osobom w ten "proceder" zamieszanym icon_biggrin.gif - majstersztyk icon_wink.gif ) .... i obiecano nam , że ktoś gdzieś ten filmik opublikuje , żeby można było sobie obejrzeć ponownie i może "ściągnąć" na swój komputer ..... więc nieśmiało proszę o informacje gdzie i kiedy icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość Adriana Jakubowska
Witajcie,
no to ja też dołączam się do podziękowań... ale z przyczyn oczywistych, nie redakcji, ale wszystkim forumowiczom. icon_smile.gif Dziękuję za stworzenie wspaniałej atmosfery przez "starych" forumowiczów-imprezowiczów oraz nowym forumowiczom-imprezowiczom, za to, że tak wspaniale potrafili się zintegrować i bawić.
Szczególne podziękowania dla Labasa za pyszne oscypki oraz dla coolibra, za dzielne ich grilowanie.
Adriana
Link do komentarza
Cytat

......prezentacja Pana Profesora zrobiła na mnie ogromne wrażenie ....




Daga co Ty wypisujesz? Jaka prezentacja? icon_eek.gif

Osobiście, oficjalnie i oburzony PROTESTUJĘ! icon_cool.gif

To nie była jakaś prezentacja, tylko głęboka , humanistyczno-humorystyczna i bardzo trafna analiza stanu psychicznego co poniektórych Forumowiczów. icon_lol.gif

Prezentacje to raczej „nudne” twory do „obowiązkowego zaliczenia” – a tu mieliśmy do czynienia z „czymś” co uzyskało gorący aplauz i owacje na stojąco. wub.gif

To nie była prezentacja – i tej wersji będę bronił jak niepodległości. icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

I taka refleksja też „podlizująca się” – oczywiście. icon_mrgreen.gif

Tam nie było Redakcji i Forumowiczów. ninja.gif


Tam byliśmy MY



jak zwykle bardzo trafne spostrzeżenie ..... icon_wink.gif
a Ty masz w ogóle jakieś nietrafne? bo jeszcze nie zdarzyło mi się poczytać .... powiedz coś od rzeczy (niekoniecznie w tym wątku) żebym choć raz miała na Ciebie haka icon_razz.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Zapomnij o Ruścu nie będziesz miał po raz piąty najbliżej... teraz ty ruszysz pupkę i przyjedziesz do Szczawnicy icon_smile.gif


popieram ma rację....w Szczawnicy też jest rewela, a Piotruś zwiedzi trochę Polski, a nie tylko w papućkach.....

I ja dołączam do podziękowań, było naprawdę super i jak już wspominał bajbaga wykład Profesora rewelacja....
Link do komentarza
Cytat

Galeria wszystkich galerii icon_smile.gif

Tutaj podałem login i hasło tym którzy mają zdjęcia i chcą je tutaj umieścić. Jak ktoś potrzebuje to pisać. W tej galerii będą się znajdowały wszystkie zdjęcia. Pozdrawiam

http://picasaweb.google.pl/104392905552773...etka2010Rusiec#

Proponowany rozmiar zdjęć podczas ładowania ( wybieramy MAŁE 640 )



no i dobrze .... wszystko w jednym miejscu ..... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

a ja mam prośbę ogromną ....
prezentacja Pana Profesora zrobiła na mnie ogromne wrażenie .... (i tutaj gratuluję wszystkim osobom w ten "proceder" zamieszanym icon_biggrin.gif - majstersztyk icon_wink.gif ) .... i obiecano nam , że ktoś gdzieś ten filmik opublikuje , żeby można było sobie obejrzeć ponownie i może "ściągnąć" na swój komputer ..... więc nieśmiało proszę o informacje gdzie i kiedy icon_smile.gif


Film dzielę na części, aby mógł być dostępny przez youtube i zamieszczę niebawem na Forum.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...