Skocz do zawartości

kolor płytki


dodi

Recommended Posts

DSC01446.jpg



Przeszukuje dzien po dniu kolejne sklepy internetowe i nie moge znalesc koloru plytki. Chodzi o fiolet, ale nie o wrzosowy, zadne babcine rozowo-fioletowe ani oberzyna. Ciemny fiolet taki jak ww zalaczony na obrazku, a najlepiej zworkow, ewentualnie z mala faktura. Jak ktos gdzie sie natknal na taki odcien glazury, to prosba o namiary.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
 
Cytat

Przeszukuje dzien po dniu kolejne sklepy internetowe i nie moge znalesc koloru plytki. Chodzi o fiolet, ale nie o wrzosowy, zadne babcine rozowo-fioletowe ani oberzyna. Ciemny fiolet taki jak ww zalaczony na obrazku, a najlepiej zworkow, ewentualnie z mala faktura. Jak ktos gdzie sie natknal na taki odcien glazury, to prosba o namiary.




mozajka

A co biskup przyjeżdża do Ciebie w gości . 
Link do komentarza
Cytat

[attachment=6161:imagesCAK2N1QG.jpg]

Przeszukuje dzien po dniu kolejne sklepy internetowe i nie moge znalesc koloru plytki. Chodzi o fiolet, ale nie o wrzosowy, zadne babcine rozowo-fioletowe ani oberzyna. Ciemny fiolet taki jak ww zalaczony na obrazku, a najlepiej zworkow, ewentualnie z mala faktura. Jak ktos gdzie sie natknal na taki odcien glazury, to prosba o namiary.



POSZUKAJ TU
Link do komentarza
Cytat

I w ten sposob zaplace majatek a lazienka jest olbrzymia, by najmniej jak dla mnie. osoby przez 24 lata przyzwyczajonej do 3 metrow! cos innego wykabinuje najwyzej;P




Nie zapłacisz. Tam gdzie podałem ci linka kupowałem i projekt mam gratis jeśli zakupię u nich płytki. Mówisz jaką chcesz łazienkę i robią projekt podoba się ok a jak nie poprawki i mogę ich polecić. Spróbuj
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Zobacz sobie płytki na opocznoplytki.pl. Maja tam taki duży wybór, że myślę że znajdziesz interesujący Cię kolor. Zdarzają się też niezłe promocje w zakładce "hity cenowe". Chociaż moim zdaniem faktycznie jest to nieco "biskupi" kolor. Ja bym wybrała co innego, ale o gustach się nie dyskutuje.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...